Čekání na test po ET/KET srpen 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 09:31
Cekani na test po ET/KET srpen 2018

Ahoj, najdu zde zpriznene duse, ktere nemohou vydrzet cekani na vhodnou dobu k tehotenskemu testu? Mam za sebou 1.IVF, dneska jsem 5.den po transferu 5 denniho embrya. Rikala jsem si, ze test udelam 10.den, ale mam pocit, ze to nevydrzim.
Tak moc bych si prala, aby to vyslo…ale kdo ne, ze? Strasne se pozoruju, ale priznaky zadne…
Jak to cekani zvladate?

Reakce:

rennys1
Ukecaná baba ;) 2370 příspěvků 20.08.18 09:52

Omlouvám se za plevelení diskuze, já nečekám, ale nedá mi to nereagovat. Prošla jsem si tím, takže přesně vím, co prožíváš, nedokázala jsem myslet na nic jiného, pořád se hlídala, bylo to na budku :mrgreen: První 3 transfery jsem ani netestovala, protože jsem to dostala dřív, než jsem se k tomu dostala, 4. transfer jsem měla test pozitivní, ale nedopadlo to a 5. byl úspěšný :dance: Ale já bych chodila snad donekonečna :lol: Moc držím palce, aby to vyšlo!!! :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 10:15

@rennys1 To je fajn, ze to vyslo. :srdce:
Mas pravdu,je to na bednu. Pamatujes si,kolikaty den od OPU jsi dostala mesicky?

rennys1
Ukecaná baba ;) 2370 příspěvků 20.08.18 10:54

Ty to už si nepamatuji, ale vím, že to bylo docela brzy, když jsem ani nestihla testovat. A když jsem začala krvácet a volala do CAR, tak mě pořád „utěšovali“, že to nic neznamená, že klidně můžu být těhotná i přes krvácení, ale já věděla, že nejsem. A u toho posledního úspěšného jsem začala krvácet, z trucu jsem si šla dát pivo a horkou koupel, krvácení přestalo asi za hodinu a ono to bylo hnízdění, tak pozor na to, kdyby jsi začala krvácet, může to být hnízdění, tak žádné voloviny jako já :lol:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 20.08.18 11:37

Taky sorry za plevelení, ale já takhle čekala v květnu. První pokus, pětidenní embryo, pátý den jsem ze srandy dělala test a říkala si, že je stejně ještě brzy a on tam duch ;) Teď jsme s duchem v 18. týdnu :D A první tři měsíce jsem tedy zašpinila dostkrát, naštěstí to bylo pokaždé jen slabounký a hnědá krev, takže jsem byla v klidu. A pak ve 14. týdnu jsem jela na pohotovost se slabým krvácením, červená čerstvá krev, celou cestu jsem si říkala že je konec a šíleně jsem bulela ještě v čekárně a ona to byla jen prasklá žilka :oops: Takže ať se děje cokoliv, tak neztrácet naději a hlavně být v klidu, držím palce :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 11:40

@Serpentini Jsem rada, za dalsi pozitivni zkusenost :srdce: At je vse nadale v poradku.
Tak a ted nevim,zda mam koupit uz ty testy. Jakmile je koupim, tak to uz urcite nevydrzim :lol:

rennys1
Ukecaná baba ;) 2370 příspěvků 20.08.18 13:45

@Serpentini taky jsem několikrát ze začátku těhotenství krvácela a pak bulela v čekárně, že je konec. To těhotenství bylo o nervy, dokonce ve 20. týdnu podezření na vývojové vady :zed: , to naštěstí na genetice vyvrátili. Si pamatuji, jak jsem potkala kamaráda a on se mě ptal, jestli jsem těhotná a já mu řekla, že ještě nevím, to jsem byla asi v 25tt :mrgreen: Pořád jsem se bála tomu věřit. Držím palce, ať jde vše hladce.

@Anonymní píše:
@Serpentini Jsem rada, za dalsi pozitivni zkusenost :srdce: At je vse nadale v poradku.
Tak a ted nevim,zda mam koupit uz ty testy. Jakmile je koupim, tak to uz urcite nevydrzim :lol:

test si klidně kup, i když to nevydržíš a testneš a nic tam nebude, nebude to ještě znamenat, že nejsi těhotná. Něco se mi plete, že jsem myslím testovala 7. den od transferu a byl tam mini duch. Ale od holek vím, že některé měly slabého ducha až i 12. den, některé i 5. den. Musela bych to dohledat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 15:54

@rennys1 Hehe, tak mi to nedalo. Byla jsem v lekarne pro leky a vzala si 2 balicky :P ale mam predsevzato, ze alespon do toho 7. dne po ET vydrzim…

rennys1
Ukecaná baba ;) 2370 příspěvků 20.08.18 19:20

Tak jsem to dohledala a u 4. pokusu jsem testovala 8. den od transferu a byl duch a poslední 5. pokus jsem testovala 9. den a to z toho důvodu, že jsem 7. den začala krvácet a myslela si, že je to ztracené, proto jsem už ani netestovala, a když krvácení přestalo, tak mi to nedalo a 9. den jsem testla a byl tam taky duch. Tak držím palce, ať už se rozhodneš kterýkoliv den, ať je tam // :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 07:53

@rennys1 Moc dekuju. Kez by to dobre dopadlo. Vcera na me padala takova depka a strach,ze to nedopadlo.
Test zkusim asi zitra…

rennys1
Ukecaná baba ;) 2370 příspěvků 21.08.18 08:29
@Anonymní píše:
@rennys1 Moc dekuju. Kez by to dobre dopadlo. Vcera na me padala takova depka a strach,ze to nedopadlo.
Test zkusim asi zitra…

A který den (ne)čekáš MS? Tak budu na zítra držet moc palce :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 08:33

@rennys1 Az 27.8., ale popravde tezko rict jak to ted bude po stimulaci,OPU byla uz 13.den a od te doby beru utrogestan, predtim jsem ho uzivala od 18.dne cyklu…

rennys1
Ukecaná baba ;) 2370 příspěvků 22.08.18 09:48
@Anonymní píše:
@rennys1 Az 27.8., ale popravde tezko rict jak to ted bude po stimulaci,OPU byla uz 13.den a od te doby beru utrogestan, predtim jsem ho uzivala od 18.dne cyklu…

Aha, tak to ti dělali ET nějak dříve, než měla já. A co testovala jsi dnes, nebo odoláváš?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 09:56

@rennys1 ET jsem mela 5 dni po opu (den opu nepocitam). Test jsem si delala,pri velmi velmi dlouhem a podrobnem zkoumani sama sebe presvedcim ze mozna malickaty naznak. Ale prakticky nic neni videt…tak musim cekat dal. Uz jsem si naznak carky mnohokrat vsugerovala a klidne to tak muze byt i nyni…

rennys1
Ukecaná baba ;) 2370 příspěvků 22.08.18 13:53
@Anonymní píše:
@rennys1 ET jsem mela 5 dni po opu (den opu nepocitam). Test jsem si delala,pri velmi velmi dlouhem a podrobnem zkoumani sama sebe presvedcim ze mozna malickaty naznak. Ale prakticky nic neni videt…tak musim cekat dal. Uz jsem si naznak carky mnohokrat vsugerovala a klidne to tak muze byt i nyni…

Tak držím moc palce, aby to nebyla jen sugesce. Ono je asi fakt ještě brzy, vydrž ještě aspoň 2 dny.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >