Reklama

Čekání na výsledky Prenascan testu - vyloučení Downova syndromu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 16.02.17 22:01
Cekani na vysledky Prenascan testu-vylouceni DS

Ahoj holky, je tu nekdo, kdo ceka na vysledky tohoto nebo podobneho testu k vylouceni DS?
Pojdte si popovidat..jeste 7 dni do vysledku. Strasne se bojim!

Reklama

Reakce:

Deneriss
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 16.02.17 22:11

Ahojky, já už mám prenascan za sebou a mám u sebe už dvou a půl měsíční miminko. Neboj se určitě to bude v pořádku :hug:
Měla jsi blbý screening?

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 16.02.17 22:14

@Deneriss
Jj, spatnou krev na 1.screeningu ve 12 tt.
Riziko 1:180 :? Ale UTZ naprosto v poradku..

Deneriss
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 16.02.17 22:19

@BettyB. To bude v pořádku, kamarádka měla riziko 1:4 a vše je zatim v pořádku. Ale nechala si brát ty choriove klky.
A čekáte první? A kolik ti je? Tam hraje roli i věk, třeba ti to vyšlo blbě jen kvůli věku. Každopádně držím palce pak napiš jak to dopadlo.
Necháte si říct pohlaví? Z prenascanu je to 98% šance na přesnost určení. :)

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 16.02.17 22:25

@Deneriss
Prvi je zdravy kluk jako buk. Ted je mi 34. Vim, ze muze hrat vek roli, ale nejde mi to pustit z hlavy :( pohlavi reknou, pokud to vyjde ok.

luccifera
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 17.02.17 06:09

Ja mela ted riziko 1:40 na DS a tozhodla jsem se pro plodovku. Take proto, ze vysledek mi volali druhy den v poledne. Vse bylo v poradku a cekame malou valasku :D. Je to pouze svreening na vytipovani mozneho rizika s vysokanskou falesnou pozitivitou. Bude to temer jiste v poradku. Predpokladam, ze UZ u screeningu byl dobry :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama