Čekání po ovulaci

Napsat příspěvek
25.3.20 16:40

Ach holky, jsem 7 dní po ovitrelle, zhruba 6-5DPO, já mám takovou chuť testovat, cítím se jak praštěná 8o :D Je to napínavé, jak kšandy… Zároveň se toho úplně bojím, že zas bude sněhobílý test…A už jsem fakt přejezená ananasu :D Nesmím do práce, home office, pracuji ve školství… Uklizené a vyprané, přeskládané poličky všechno mám už :D Opravdu jak praštěná prostě… :D Jak to zvládáte doma vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 16:42

@Drndadvě Kapky Gynex znám, ale vůbec mi nějak nepomohly bohužel, co se týká cyklu a otěhotnění, ale podpořily mi trávení bych řekla :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
225
26.3.20 00:19

@Rouzííí Ještě musíš vydržet :D je brzy, ale chápu tvé nateseni, nejsem jiná :D Já do práce chodím normálně, nás nikdo doma nechat nechce :D ale jednu výhodu to má, když jste zavření doma, určitě si pořádně vygruntujete :palec: tím nechci říct, že byste neměly doma čisto, ale snad mě chápete, jak to myslim. :D, hlavně když se nějak zabavis, než jen ležet na gauči a odpocitavat minuty, hodiny, dny, kdy bude ta správná doba, kdy udělat testik :D Kdy máš tedy v plánu prvně testovat? :oops: S těmi kapkami jsem stejný případ, jedine plus, které bylo, že jsem díky nim byla vyrovnanější a aktivnější. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 12:29

@Drndadvě Tyjo, říkám si, že zkusím udělat jeden test zítra ráno, jen abych viděla, jak mizí ovitrelle a pak si v pondělí 10DPO, to už by dušík být mohl? :think: Hrozně se mi chce, ale zároveň mám obrovský respekt.. Minulý měsíc jsem byla tak naspídovaná, že to výjde, když jsem měla konečně tu ovulku a stejně nic, tak mám strach celkem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
225
26.3.20 16:19

@Rouzííí 10DPO mají už některé ducha, ale někdo vůbec, zrušila bych až třeba 11-12DPO, i když tmkdo to má vydržet ze :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 17:02

Tak beru poctive pyridoxin a listovku. A jsem dnes 3dc. Ms zkončila a za chvilku se už začneme zase snažit. Ovulační testy zkusim teď asi až v pondělí 8dc a budeme si užívat karanténu co to půjde :hug: určitě až do 14.4. :lol: A 16.4 jdu na tu kontrolu 8o 19.dc mam termín ms tak doufám že vše vyjde dobře. Nebo že už bude zaděláno. Snad pyridoxin pomuze s tou luteálkou :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 17:33

@P-aulin-a ahoooj kolik jsi prosim uzivala toho pyridoxinu? Cetla jsem nekde 80mg? Ja beru zatim jednu denne :thinking: :thinking: :thinking:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
26.3.20 18:32

@Drndadvě
Já měla jeste 11den po ovitrelle ducha a těhotná ne :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 18:36

Já jsem po ovitrelle taky neotěhotněla. Snaž se na to neupínat, ať ti pak není zbytečně smutno… držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
26.3.20 18:59

@Sandra12345
Měla jsem injekci v únoru. Takže teď bylo nové snažení a čekám :) ms by mela dojit 2.4 :) tak doufám… :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 20:05

@Wercisek držím palce :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
26.3.20 20:13

@dell.nett22
Děkuji doufám vto :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 11:25

@Drndadvě Neboj, budu zkoušet i později, jen to člověku prostě nedá… Dnešní zkušenost: byla jsem nad ránem na wc, ale test jsem dělala z moči až v 8h, takže to nebylo z celonoční, nebo jak to napsat.. :lol: no a byl tam jasný duch, tyjo v limitu jsem ho viděla a zůstal na testu i po zaschnutí vidět, to se mi ještě nestalo 9den po ovitrelle, takže samozřejmě si nechci dělat naděje a uvažuji rozumně, může to být zapříčiněno a pravděpodobně i je to tím, ale jako pozitivní beru moji zkušenost z minulého cyklu, kdy 5 den po ovitrelle jsem sotva na testu viděla ducha, rozhodně ne takového jako dnes a 8 den po ovitrelle bylo sněhobílo a teď 9 den toto, tak mě to trochu povzbudilo, i psychiku, takže vydržím do pondělí a uvidím, či zesílí, nebo zmizí…jej to bude dlouhý víkend :think: :D Naděje umírá poslední ;) A testovat v den očekávané menstruace u mě nejde, poslední cykly - 93dní, 31dní a 56dní…tělo si se mnou hraje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
225
27.3.20 15:17

@Rouzííí Tak to chápu, když máš opravdu tak dlouhé cykly. I já nikdy nevydržím a testují už od 9DPO. Pokud je to tak, jak říkáš a nikdy si neměla tak silnou čárku, tak moc držím palce a potichoucku doufám, že je to ono :srdce: víkend pro tebe bude neskutečně dlouhý, to ano, ale bude to stát potom za to. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
27.3.20 18:43

@dell.nett22 jo vidiiis, to jsem ti chtela napsat s pk jsem na to uplne zapomnela. Cetla jsem ze holkam 2 denne nezabiraly, tak braly 4. Tak i ja jsem brala 4. 2rano a 2vecer

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama