Čekat, až se ozve, nebo je jasné, že nemá zájem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 08:02
Čekat, až se ozve nebo je jasné, že nemá zájem?

Dobre ráno, jdu za vámi pro radu nebo názor na věc, protože já vše vidím asi přes růžové brýle. Seznámila jsem se s jednim klukem. Vše bylo moc fajn, moc se mi líbí, já jemu údajně taky. Včera jsme se viděli, byli jsme u něj doma. Vyspali jsme se spolu, bylo to krásné, jenže já jsem nedosáhla orgasmu, což ho úplně vzalo. Byl pak strašně odtažitý a vzal si to osobně, že za to může on. Přitom to tak není, chyba byla ve mně. Ale nedokázala jsem mu to vysvětlit. Slíbil, že se ozve, ale včera v noci napsal jen sms, že sex stál za nic. Pak už mi neodepsal a to jsem mu psala 3 zprávy. Je mi blbé mu psát další zprávu. A dnes se také neozval, přitom mi každý den vždy psal hned po probuzení. Myslíte, že už se neozve? :(
Strašně mě to trápí, protože se mi fakt líbí. Myslíte, že to s tím orgasmem je to jen výmluva, že mě už nechce vidět? Protože mi to přijde prostě divné… děkuji za názory

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineKeyllah
Echt Kelišová 9772 příspěvků 10.10.18 08:06
@Anonymní píše:
Dobre ráno, jdu za vámi pro radu nebo názor na věc, protože já vše vidím asi přes růžové brýle. Seznámila jsem se s jednim klukem. Vše bylo moc fajn, moc se mi líbí, já jemu údajně taky. Včera jsme se viděli, byli jsme u něj doma. Vyspali jsme se spolu, bylo to krásné, jenže já jsem nedosáhla orgasmu, což ho úplně vzalo. Byl pak strašně odtažitý a vzal si to osobně, že za to může on. Přitom to tak není, chyba byla ve mně. Ale nedokázala jsem mu to vysvětlit. Slíbil, že se ozve, ale včera v noci napsal jen sms, že sex stál za nic. Pak už mi neodepsal a to jsem mu psala 3 zprávy. Je mi blbé mu psát další zprávu. A dnes se také neozval, přitom mi každý den vždy psal hned po probuzení. Myslíte, že už se neozve? :(
Strašně mě to trápí, protože se mi fakt líbí. Myslíte, že to s tím orgasmem je to jen výmluva, že mě už nechce vidět? Protože mi to přijde prostě divné… děkuji za názory

pokud napsal sms s tím, že sex stál za nic, už bych se neozývala. Evidentně mu to není příjemné a už vždy si ty nepříjemné pocity spojí s tebou. Proto ani neodpovídá. Už bych se nevnucoval a uzavřela to.

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6746 příspěvků 10.10.18 08:06

Neozve se a s tím orgasmem to byla výmluva :,(

K82
Ukecaná baba ;) 1135 příspěvků 4 inzeráty 10.10.18 08:07

ahoj,nevim,kolik vam je,ale nekdo,kdo neustoji „neuspech“ v prvnim sexu a pak jeste napise takovou zpravu,by za to rozhodne nestal me.nedospele a ubohe.hledej nejakeho,ktery se te misto blbejch reci bude ptat a uspokoji te. ;)

tzipora
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 10.10.18 08:09

Ano, vymluvil se jen na ten orgasmus. Kdyby o tebe stál, ozve se ti.

tzipora
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 10.10.18 08:13

A hlavně si prosím tě neříkej, že kdyby jsi ten orgasmus měla, že by se ti ozval! :) Neboj, přijde další, lepší. Pro jedno kvítí slunce nesvítí. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 08:26

@Keyllah @ivašot. @K82 @tzipora @tzipora holky ještě bych dodala, že jsem s ním byla 3 měsíce ve velmi intenzivním kontaktu.. nebyl to první sex, co jsme měli. Předtím jsem taky nedosáhla orgasmu, taky se nad tím pozastavil, ale neřešil to nějak moc. A ještě možná důležité- je mu 40. Tak třeba je to pro něj potupa nebo nevím, protože mi ještě říkal, že se s ním nedokážu udělat tak že mi asi nevyhovuje. Ale vysvětlovala jsem mu, že to tak není :roll:

g.sandova
Závislačka 3816 příspěvků 10.10.18 08:30

Jeeee, to je blbec. Kašli na něj.

Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 10.10.18 08:32
@Anonymní píše:
Strašně mě to trápí, protože se mi fakt líbí. Myslíte, že to s tím orgasmem je to jen výmluva, že mě už nechce vidět? Protože mi to přijde prostě divné… děkuji za názory

Musis se naucit orgasmus predstirat. neni to moc tezke, staci nahlas vzdychat a hybat panvi, muze to rajcuje. Bude si myslet ze ses udelala 5× a donese ti darky. Muze muzes skrz sex krasne ovladat, musis to spravne odhadnout jak moc ho jeste muzes trapit. Taky mu nesmis doprat vsechno co on chce, musis mu to necim schvalne pokazit, treba ho necim zaskocit, vybafnout na nej, je ten jen maly, je promin ja nechtela, muj minulej ho mel 2×vetsiho, aby se neudelal, pak zacne o sobe pochybovat a budes ho mit v hrsti. S muzema je to tezke, ale jak se to jednou naucis, budes je lip ovladat.
Zatim zacni s predstiranim orgasmu, staci vzdychat to je jednoduche a mysli pri tom na neco pekneho, treba na to jak si lakujes nehtiky.

Janli
Kelišová 6326 příspěvků 10.10.18 08:37

@Mrakotinka2018 nejsi ty náhodou z Pardubic? :roll:

warita
Echt Kelišová 8472 příspěvků 10.10.18 08:45
@Anonymní píše:
@Keyllah @ivašot. @K82 @tzipora @tzipora holky ještě bych dodala, že jsem s ním byla 3 měsíce ve velmi intenzivním kontaktu.. nebyl to první sex, co jsme měli. Předtím jsem taky nedosáhla orgasmu, taky se nad tím pozastavil, ale neřešil to nějak moc. A ještě možná důležité- je mu 40. Tak třeba je to pro něj potupa nebo nevím, protože mi ještě říkal, že se s ním nedokážu udělat tak že mi asi nevyhovuje. Ale vysvětlovala jsem mu, že to tak není :roll:

eh, 40ti leteho chlapa nazyvas klukem?

K tematu: pokud to nebyl prvni sex a opakovane nedosahnes orgazmu (a s jinymi ano), pak si asi v sexu nesedite a uprimne, ja se mu nedivim, ze mu to zacalo snizovat sebevedomi.

Nechapu, proc mu to rikas, ze si nemela orgazmus. Ja pri sexu toho nedosahnu prakticky nikdy a chlapovi to na nos nevesim. Problem vyreseny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 08:47

@Janli hodně mě zajímá, proč se ptáš, jestli je z pardubic…

warita
Echt Kelišová 8472 příspěvků 10.10.18 08:52
@Anonymní píše:

beha tady divna uzivatelka, ktera se jmenuje lucinka pardubice nebo nejak tak podobne a ma stejne hlody.

Janli
Kelišová 6326 příspěvků 10.10.18 08:52
@Anonymní píše:

Jedna diskutující s nickem Lucinkapardubice má podobné, prudce inteligentní příspěvky :mrgreen: . Tak jen zjišťuju souvislost…

helekoukej
Kecalka 186 příspěvků 10.10.18 08:54
@Mrakotinka2018 píše:
Musis se naucit orgasmus predstirat. neni to moc tezke, staci nahlas vzdychat a hybat panvi, muze to rajcuje. Bude si myslet ze ses udelala 5× a donese ti darky. Muze muzes skrz sex krasne ovladat, musis to spravne odhadnout jak moc ho jeste muzes trapit. Taky mu nesmis doprat vsechno co on chce, musis mu to necim schvalne pokazit, treba ho necim zaskocit, vybafnout na nej, je ten jen maly, je promin ja nechtela, muj minulej ho mel 2×vetsiho, aby se neudelal, pak zacne o sobe pochybovat a budes ho mit v hrsti. S muzema je to tezke, ale jak se to jednou naucis, budes je lip ovladat.
Zatim zacni s predstiranim orgasmu, staci vzdychat to je jednoduche a mysli pri tom na neco pekneho, treba na to jak si lakujes nehtiky.

Tak větší blbost jsem teda ještě neviděla :potlesk:

Jinak k tématu. Ne neozve se…už se mu nevnucuj ať se mu ještě nezhnusíš…Možná jste s tím sexem měli ještě počkat :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >