Čekat nebo to hodit za hlavu?

Azores
11.11.19 09:21

Čekat nebo to hodit za hlavu

Ahoj holky, po 20letech jsem potkala panáčka, co se mi kdysi líbil. Chvilku jsme se bavili a řekl mi, že mě viděl na jedne sportovní akci a že se zase můžeme na té akci vidět. Já řekla, že klidně i jindy a on si vzal muj telefon. Řekl, že prozvoni a nic. Telefon jen tak nedávám, tak nevím jak dlouho čekat nebo se na to vykašlat? Zatím je to jen cca. 15hodin, ale pokud chci někoho jen prozvonit, ať si mě uloží, tak to dělám hned. Alespoň já to tak mám. :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15538
11.11.19 09:29

@Azores Myslím, že mu trošku pozdě došlo, žes ho vlastně balila a zjevně nemá zájem. Jinak by tě samozřejmě prozvonil hned, případně napsal. Na „panáčka“ bych zapomněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Azores
11.11.19 09:34
@unuděná píše:
@Azores Myslím, že mu trošku pozdě došlo, žes ho vlastně balila a zjevně nemá zájem. Jinak by tě samozřejmě prozvonil hned, případně napsal. Na „panáčka“ bych zapomněla.

Díky. To si totiž myslím taky. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
140
11.11.19 09:39

Já běžné zapomínám prozvonit, nebo i zapomenu, že mě někdo prozvanel a reaguji pak na zmeškaný hovor :). 15 hodin, takže včera večer a v noci asi nechtěl volat. Nebo taky možná spoléhá, že se příště potkáte a třeba ani neprovozní, protože do té doby stejně nemá čas. A pořád to z mého pohledu nemusí znamenat, že nemá zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3685
11.11.19 09:47

No, panáček má pěkný průšvih :-(
Ale třeba má jen odpolední a teď je doma s manželkou a nemůže jen tak volat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Azores
11.11.19 09:55
@Josef_t píše:
Ale třeba má jen odpolední a teď je doma s manželkou a nemůže jen tak volat…

Kašlu na to. Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Jen k tomu co jsi napsal, je rozvedený a bydlí kousek ode mne sám. Ale jestli někoho má, to fakt nevím. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
19668
11.11.19 10:02

@Azores nemá zájem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
11.11.19 10:02

Proč čekat? Na rande se dnes nejspíš nechystas, takže jestli se ještě ozve, neházela bych ho přes palubu. Zároveň bych určitě nečekala doma na telefonu. A jestli to rande fakt máš a stihneš se odpoledne vdát, jeho škoda, že nebyl rychlejší :mrgreen: a když se neozve, tak se neozve.

• Citovat
  • Nahlásit
Azores
11.11.19 10:36

No já si na 99% myslela, že nemá zájem, jinak by prozvonil hned jak si číslo dával do telefonu. Jen jsem si chtěla ověřit, zda přemýšlím jako ostatní. Holt svatební cesta kolem světa nebude. :D

• Citovat
  • Nahlásit
3781
11.11.19 10:39
@Azores píše:
Ahoj holky, po 20letech jsem potkala panáčka, co se mi kdysi líbil. Chvilku jsme se bavili a řekl mi, že mě viděl na jedne sportovní akci a že se zase můžeme na té akci vidět. Já řekla, že klidně i jindy a on si vzal muj telefon. Řekl, že prozvoni a nic. Telefon jen tak nedávám, tak nevím jak dlouho čekat nebo se na to vykašlat? Zatím je to jen cca. 15hodin, ale pokud chci někoho jen prozvonit, ať si mě uloží, tak to dělám hned. Alespoň já to tak mám. :D

Kdyz ti vzal telefon, tak te nema kam prozvonit :think: :mrgreen: :mrgreen:

Predstavuje si te v duchu a premejsi jestli mu to stoji za usili :mrgreen: nebo se vylil a ted jeste vyspava kocicinku :lol: dej mu cas a treba z toho neco „kapne“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
11.11.19 10:40
@Josef_t píše:
Ale třeba má jen odpolední a teď je doma s manželkou a nemůže jen tak volat…

Nebo je na plech se streci ve sklepe a ozve se za dva dny :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
11.11.19 10:41
@Azores píše:
Díky. To si totiž myslím taky. :lol:

Dockej casu jako husa klasu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
11.11.19 10:42
@Azores píše:
No já si na 99% myslela, že nemá zájem, jinak by prozvonil hned jak si číslo dával do telefonu. Jen jsem si chtěla ověřit, zda přemýšlím jako ostatní. Holt svatební cesta kolem světa nebude. :D

Jsi nedockava hrozne. Vsechno hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
11.11.19 10:43

No určitě nečekej až se ozve, měj něco v záloze a když se pak ozve dobře ale pokud budeš jen čekat u telefonu tak se zblázníš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3685
11.11.19 11:20
@Komsomol píše:
Nebo je na plech se streci ve sklepe a ozve se za dva dny :lol:

Připouštím, že i toto je pravděpodobné…
Založení - 15 hodin, nedělní odpoledne. Nic ze zakladatelky nebylo tak co s načatým večerem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat