Čekat, že se zamiluje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 20:03
Čekat ze se zamiluje

Ahoj,
Schazim se s mužem přes dva mesice. Chová se ke mě hezky, bere i mé deti. Ale stále se nezamiloval. Ma cenu čekat? Popravde je se v tom dobře necítím, ponizuje mě to a myslím ze to je dostatečně dlouhá doba.
Co myslíte vy?
 Dekuji

Reakce:
radek9
Kecalka 196 příspěvků 11.02.19 20:08

Myslím, že se do Tebe nezamyluje …

boltova
Kecalka 172 příspěvků 11.02.19 20:16

Mne trvalo vzdy cca pul roku, nez jsem si k nekomu vybudovala hlubsi cit. Takze za me by byla skoda jeste nepockat, pokud je ti s nim dobre.

pecenaBrokolice
Kecalka 126 příspěvků 11.02.19 20:17

Jak jsi přišla na to, že zamilovaný není? Proč to tak na tebe působí? Podle mě asi je, když se scházíte dva měsíce a on bere i tvé děti (to se dneska moc nevidí). Třeba je zklamaný z minulého vztahu a teď je opatrný, proto to trvá “dlouho”. Já taková jsem a dva měsíce pro mě je krátko k někomu se zavázat…
Ideální bude se ho opatrně zeptat, jak to mezi vámi vidí, pak budeš vědět, na čem jsi. :kytka:

tatranka999
Kecalka 177 příspěvků 11.02.19 20:20
@radek9 píše:
Myslím, že se do Tebe nezamyluje …

Ze jo? Mylovat zasadne s tvrdym, u milovani s mekkym neni oc stat.

Ou
Kelišová 6242 příspěvků 11.02.19 20:36

Pokud se cítíš ponížená, tak to asi vážně není ta správná konstalace.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >