Reklama

Čekáte po KETu kluka nebo holku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tp2015
Kecalka 136 příspěvků 07.01.17 13:49
Cekate po ketu kluka nebo holku???

Holky chci se zeptat zda po ketu cekate holku nebo kluka? my po ivf máme kluky a čeká nás ket.

Přečtěte si článek: Transfer zmražených embryí KET

Reklama

Reakce:

Claire00
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 07.01.17 14:00

Ket neovlivní jestli budete mít holčičku nebo kluka. O pohlaví bylo rozhodnuto při ICSI.

tp2015
Kecalka 136 příspěvků 07.01.17 14:03

@Claire00 Jojo jen mě prave zajímalo co maminky po ketu čekají. My máme pět embrii tak uvidíme co nás čeká.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 2 inzeráty 07.01.17 14:13

Ja cekam holcicku :srdce:

tp2015
Kecalka 136 příspěvků 07.01.17 14:20

@Pajka89 super a vyšel vám ket na po první?

Claire00
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 07.01.17 14:20
@tp2015 píše:
@Claire00 Jojo jen mě prave zajímalo co maminky po ketu čekají. My máme pět embrii tak uvidíme co nás čeká.

Máme z Ketu dvouletou holčičku a dnes jsem pátý den po dalším. Tak uvidíme. Určitě dám vědět :lol:

tp2015
Kecalka 136 příspěvků 07.01.17 14:21

@Claire00 to je krásný moc gratuluji. Určitě nápis co se skrývá v brisku. Ket vám vyšel na po první?

Claire00
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 07.01.17 14:25

@tp2015 Děkuji :hug: Při prvním IVF vyšel první Ket. Ted mám za sebou 2.IVF bez ET a první KET. Přeji hodně štěstí a hlavně zdravé miminko :kytka:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 2 inzeráty 07.01.17 14:35

@tp2015 Ne, byl to druhy KET. O pohlaví je rozhodnuto už pri isci ;) Počet embryii v mrazáku nebo množství pokusu už na to nebude mit žádný vliv :D

MBrno
Kecalka 340 příspěvků 02.02.17 14:40

2× KET, 2× holcicka. Pohlavi jsme vubec neresili, hlavne ze jsou, resp. jedna je, druha brzy bude :pankac:

tp2015
Kecalka 136 příspěvků 02.02.17 16:23

@MBrno jak jsou od sebe holčičky? vysel vám ket na po první?

MBrno
Kecalka 340 příspěvků 03.02.17 06:22

@tp2015 Budou od sebe cca dva a trictvrte roku. Ani u prvni ani u druhe to nebyl prvni pokus. U prvni jsme z prvni IVF meli jedno tehu se spatnym koncem, zamrazenych bylo asi 5. To uz si moc nepamatuju. Z druhe IVF to byl tusim 2. nebo 3. pokus. Pak se narodila prvorozena. U druhe jsme meli jeden neuspech, ale to jsem byla trochu nachlazena, bylo to v zime, takze si za to muzu nejspis sama. Dali jsme si asi 5 mesicu pauzu. Doladili jsme vsechno kolem nas na uroven maximalni spokojenosti a klidu, nikomu jsme v ramci rodiny nic nerekli, aby se nevyptavali. Planovali jsme letni dovolenou jakoby nic nemelo byt atd. A vyslo to. Hodne si myslim, ze u te druhe hrala roli psychika. Proste jedna cacorka uz s nami byla (a dela nam obrovskou radost, ikdyz nekdy ma chvilky, ze by jeden brecel :cert: ), takze jsme se hodne s manzelem zklidnili, teda hlavne ja. Tak to pak nejak slo :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama