Reklama

Čekáte teď některá na potrat po zamlklém těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucka328
Kecalka 104 příspěvků 13.09.18 14:13
Čekáte teď některá na potrat po zamlklém těhotenství?

Ahoj holky, jsem teď přibližně někde mezi 10 a 11 TT a v pondělí mi při ultrazvuku bylo bohužel řečeno, že už nemáme srdeční akci. Miminko je velké 24mm. Můj doktor mě poslal domů, že to necháme na přírodě, ale raději mě poslal ještě k jinému lékaři, který má kvalitnější ultrazvuk. Bohužel i tento nám potvrdil špatnou zprávu a řekl, že by to mělo odejít do týdne, že je to trochu silnější a trochu bolestivější MS. Dnes jsem začala trošičku špinit, začala jsem také pít maliníkový čaj, který mi byl doporučen. Samozřejmě jsme se tomu neubránila a četla jsem různé zkušenosti a docela mě to vylekalo, spíš ten průběh.

Tak bych se chtěla zeptat, zda je tu někdo, kdo prožívá to samé a čeká až to samo odejde? A kdo by to tak trochu společně prožíval… Díky.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 14:24

Ahoj,já jsem potratila vloni v 10+2 asi tak nějak…Bolesti to byly asi tak jako u menstruace,ale jakoby kontrakce, pravidelné,které jsem trošičku rozdychavala.Dos­tala jsem na ně tuším indometacinove cipky.Vyslo že mě už "hotové "miminko,to jsem nečekala a dost hystericky jsem to orvala.S manželem jsme ho pak pohřbili.Potratila jsem takto v nemocnici,takže mě pak vzali ještě na revizi.Drzim pěsti,ať vše zvládneš :kytka:

Denniska22
Kecalka 256 příspěvků 13.09.18 14:48

Ahoj. Tak ja byla 6+5 kdyz prestalo bit srdicko. Bylo to 15.8 a od te doby cekam na sp.. zatim ani nespinim..Baleni maliniku sem vypila a nic. V pondeli mi v nemocnici pichli msm pry vyvola delozni stahy a porad nic.. achjo ted uz sem 10+5 jestli to neprijde do 12+0 budu muset na revizi tedy spis hysteroskopii.. at se dari :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 14:51

Ja takto potratila v 6+2, cekala jsem do 11+0 a nic nevyslo, tak jsem musela na revizi.

Lucka328
Kecalka 104 příspěvků 15.09.18 09:17

@Denniska22 Teda to čekáš pěkně dlouho, to musí být pekelné. Mě vlastně doktor řekl, že to necháme na přírodě a druhý mi řekl, že to přijde do týdne. Nic víc mi nikdo neřekl… Třetí den maličko spinim, ale jen chvíli a pak zase nic. Bolí mě podbřiško, takový pichlavý pocity někdy a někdy bolest v podbřišku a zad jako před MS. Piju taky maliník a zatím nic. Psychicky je to fakt strašný. :,( . Budu ti držet palce, ať to přijde samo.

Denniska22
Kecalka 256 příspěvků 15.09.18 16:32

@Lucka328 doufam ze to prijde no, ale moc casu uz nezbyva.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama