Čekatelky 40tt a zamčená na 10 západů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZoufalkaJ
Kecalka 111 příspěvků 25.06.19 13:40
čekatelky 40tt a zamčená na 10 západů

Ahojky holky,

říkala jsem si, co takhle si zkrátit chvilku a vzájemně se psychicky podpořit v čekání na miminko. Dnes jsem byla na kontrole.. 1.7. mám termín, ale doktorka mi řekla, že to vypadá jako bych měla rodit až za měsíc. Totálně uzavřená, CS 0, prostě ani náááznak že by moje tělo mělo rodit. A to se holky hejbu furt, dlouhé procházky, nějaké práce na stavbě, uklízení noo prostě nezahálím.
Budu ráda když se přidáte a podpoříme se :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Petullka82
Ukecaná baba ;) 1966 příspěvků 25.06.19 13:50

Neřeš doktorku, čípek se během pár hodin může změnit. Všechno bude v pořádku a v ten správný čas :srdce:

fly.zuzka
Kecalka 180 příspěvků 25.06.19 13:56

Mě dr řekl, že to na porod ještě 100% nevypadá a že asi budu přenášet a za 3 dny mi praskla voda. Takze na dr moc nespolehej :D

Verun83
Extra třída :D 10140 příspěvků 25.06.19 14:01

Doktor neni buh. Ty toho nakecaj. Tohle se muze rychle zmenit.

llida
Kecalka 433 příspěvků 25.06.19 14:02

Ja pred X lety byla v nedeli rano na kontrole, NIC se nedelo, neotviralo… pry na pristi kontrole se domluvime na vyvolavacce… no a jeste ten den vecer se jelo s prasklou vodou :lol: tak neves hlavu, treba za chvili taky pojedes :palec:

iwinek
Kecalka 432 příspěvků 25.06.19 14:02

Sice teda už nejsem chvilku čekatelka, ale přesně jak tu píšou ostatní doktor ví prd :D mě řekl na kontrole v pondělí ve 2, že je zavřeno a o půl 11 večer ten samí den mi prdla voda :D a to už jsem se smiřovala s tím, že ho budou muset vyhánět :D

ZoufalkaJ
Kecalka 111 příspěvků 25.06.19 14:05

NO kéééž bych to měla jako vy holky :) kdybyste viděly ten její výraz jako že už by se mělo něco dít a pořád nic. Pak se ve mě šťourala, byla to hrozná bolest, teď akorát krvácím což mi řekla, že určo budu. Tak já budu doufat, že to budu mít jako vy :)

Petra Z
Hvězda diskuse 53139 příspěvků 25.06.19 14:14

Já přijela do porodnice s kontrakcema o půlnoci, ale úplně zavřená.
No a ve 4.45 ráno se kluk narodil

Uživatel je onlineRavedd
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 25.06.19 14:18

Mě zase naopak řekli že porodim předčasně to se nestalo, ve 37tt že to bude už brzo že je to na porod… Rodila jsem přesně na termín :lol:

Annabela11
Závislačka 3912 příspěvků 25.06.19 14:20

@ZoufalkaJ Dneska ani naznak a zitra muze byt vse uplne jinak…

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1747 příspěvků 25.06.19 14:38

@ZoufalkaJ taky… v neděli dopo kontrola a nic… už jsem přenášela skoro týden… a v 19 hod večer začaly kontrakce… a přitom se nic nedělo, naopak jsem se cítila skvěle. Proběhla cukrárna, dachanek odpoledne, přečetla jsem knížku, dala vanu… krásná neděle :lol: a v 1:39 se narodil syn… dneska je to přesně rok a byl 40+6 ;) držím palce

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 25.06.19 14:45

Taky me uz strasili, ze priste se domluvime na vyvolavace, ze urcite budu prenaset a za tri dny sup kontrakce a dite venku za tri hodiny po prijezdu do porodnice ;)

AlcaBa
Stálice 55 příspěvků 25.06.19 14:56

@ZoufalkaJ ahoj. Nejsi nááhodou ze Zlína a nebylas u Henčlové?

Kalukap
Ukecaná baba ;) 1822 příspěvků 25.06.19 15:07

Ke konci těhotenství jsem furt měla pocit, že je to na spadnutí, doktor vždy jen, že se nic nechystá a uvidíme se příště. Při poslední prohlídce jsem se zvedla na loktech a plna nadějí se ptala doktora, jestli už něco. Ten vzhlédl od mého mezinoží, s kamennou tváří prohlásil, že se nic, ale ABSOLUTNĚ nic neděje a uvidíme se zase příště. Vehnal mi slzy do očí, málem jsem se mu tam rozbrečela. Za dva dny rupla voda a viděli jsme se až po šestinedělí. :lol: Takže situace se může změnit i během pár hodin. Držím palce, to čekání je nekonečné, zvlášť v těchto vedrech.

ZoufalkaJ
Kecalka 111 příspěvků 25.06.19 15:33

@Verurizeckova takže jsi neměla žádný náznaky až v těch 19:00? :) To je zajímavé, že spousta žen se cítí ten den kdy to přijde skvěle :)
@AlcaBa Nene nejsem ze Zlína. Máte tam doktorku, s kterou jsi zažila to samé?
@Kalukap Opravdu? No jako bys mluvila o mně :) taky jsem už měla na krajíčku když mi fakt z vážným výrazem řekla, že se nic nezměnilo a budu rodit snad za měsíc s takovouhle.

A holky pomáhaly jste si nějak? Já mám ten pohyb furt, piju maliník… teď budu asi muset zapojit i partnera. To čekání je opravdu hrozný no. JInak moc děkuji za podporu… opravdu jsem ráda, že Vám řekla dr. to samé a nakonec jste třeba ten den rodily :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama