Celá rodina se po sobě myje ve stejné vodě

Anonymní
30.8.20 19:32

Celá rodina se po sobě myje ve stejné vodě

Dobrý den, omlouvám se za anonym, ale je to pro mě více osobní a lehce trapné téma. :oops: S přítelem jsme spolu 4 roky a před půl rokem jsme se sestěhovali a hned na to jsme zjistili, že čekáme miminko. Ani jeden nejsme nijak zvlášť rozhazovační a snažíme se šetřit, ale co se týče šetření vody je to pro mě extrém. Chce abychom se po sobě koupali ve stejné vodě, což mně přijde absolutně nehygienické. Něco jiného je, když si uděláme hezký večer aa dáme si společnou koupel, ale on toto praktikuje za jakékoiv situace ať už je sebevíc či míň špinvý. Ještě abych to uvedla na pravou míru, nevyžaduje společné koupele jen prostě po sobě nevypustí vodu a já se v ní musím vykoupat a obráceně. Když jsem mu řekla jaký k tomu mám postoj já nechápavě na mě hleděl a odsekl mi se slovy, že to tak dělávali doma. Většinou se prý koupaly holky - jeho matka a po ní jeho sestra, dva bráchové a nakonec táta. A já si prostě nedokážu představit, že by to takhle mělo fungovat u nás doma, hlavně až bude dcera starší například v pubertě atd. Je to jen tková maličkost, rozhodně nic, co by ovlivňovalo náš vztah, ale chtěla bych znát názor i ostatních. Provozujete tohle někdo nebo vám to taky přijde absolutně mimo? :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1598
30.8.20 19:34
@Anonymní píše:
Dobrý den, omlouvám se za anonym, ale je to pro mě více osobní a lehce trapné téma. :oops: S přítelem jsme spolu 4 roky a před půl rokem jsme se sestěhovali a hned na to jsme zjistili, že čekáme miminko. Ani jeden nejsme nijak zvlášť rozhazovační a snažíme se šetřit, ale co se týče šetření vody je to pro mě extrém. Chce abychom se po sobě koupali ve stejné vodě, což mně přijde absolutně nehygienické. Něco jiného je, když si uděláme hezký večer aa dáme si společnou koupel, ale on toto praktikuje za jakékoiv situace ať už je sebevíc či míň špinvý. Ještě abych to uvedla na pravou míru, nevyžaduje společné koupele jen prostě po sobě nevypustí vodu a já se v ní musím vykoupat a obráceně. Když jsem mu řekla jaký k tomu mám postoj já nechápavě na mě hleděl a odsekl mi se slovy, že to tak dělávali doma. Většinou se prý koupaly holky - jeho matka a po ní jeho sestra, dva bráchové a nakonec táta. A já si prostě nedokážu představit, že by to takhle mělo fungovat u nás doma, hlavně až bude dcera starší například v pubertě atd. Je to jen tková maličkost, rozhodně nic, co by ovlivňovalo náš vztah, ale chtěla bych znát názor i ostatních. Provozujete tohle někdo nebo vám to taky přijde absolutně mimo? :D

A pak z toho ještě navařili :mrgreen:
Promiň… přijde mi to absolutně mimo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19165
30.8.20 19:34

No tak se sprchujte, kdyz potrebujete setrit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7276
30.8.20 19:35

Jemu je 80? Nebo sis nabrnkla naseho souseda, co rozkopal tchyni skalku a udelal si tam suchy zachod? :mrgreen:
Jesteze neni hornik :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1950
30.8.20 19:35

Tak se mej první, v čem se meje on je jeho problém ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5021
30.8.20 19:36

Jako že si tam vymáchá nohy a pak čeká, že tam vlezeš a zavlečeš si kdovíco do svojí poševní mikroflóry, například? Ne, mimo doby, kdy byla o vodu nouze nebo byla tak drahá, že to jinak nešlo, bych do tohohle nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24987

Když jsem byla malá, koupali se po nás taky rodiče. Já si po dceři do vany taky klidně vlezu, pokud tam není půlka sprcháče a písek. Ale po manželovi teda ne, to si napustim svoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109

Absolutne mimo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10435

Přijde mi to mimo. Kdyby argumentoval spotřebou vody, tak bych radši nakoupila X kýblů, tu jeho špinavou vodu nakýblovala do chodby a splachovala tím záchod, a těch X ušetřených nádržek z WC bych si radši natočila do té vany. Spotřeba vody by tak byla stejná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101

Noo, upřímně, my jsme tohle provozovali, když jsem byla malá. Koupali jsme se my tři sourozenci buď spolu nebo třeba dva spolu a třetí hned po nich… A pak v té stejné vodě máma a následně táta. Když jsem byla malá, tak jsem to asi ani neřešila, ale takhle zpětně mi to přijde nechutné. Určitě bych to teď už neprovozovala. Radši si dát rychlou sprchu než se ráchat v použité vodě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
30.8.20 19:37

Toto je skutečně extrémní šetřivost vodou. Společná koupel při svíčkách v rámci romantiky proč ne, ale koupat se po sobě takto denně. Bych si připadala špinavá, koupat se po někom. Jako voda není až tak drahá, doma jsme se vždy vlezli do dvou tisíc za účtovací období (já a rodiče).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
30.8.20 19:38

Šílený, a to něco už pamatuju. Tak se osprchuj a máš to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7276
30.8.20 19:39

Ta pouzita voda je navic studena, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28627
30.8.20 19:39
@Anonymní píše:
Dobrý den, omlouvám se za anonym, ale je to pro mě více osobní a lehce trapné téma. :oops: S přítelem jsme spolu 4 roky a před půl rokem jsme se sestěhovali a hned na to jsme zjistili, že čekáme miminko. Ani jeden nejsme nijak zvlášť rozhazovační a snažíme se šetřit, ale co se týče šetření vody je to pro mě extrém. Chce abychom se po sobě koupali ve stejné vodě, což mně přijde absolutně nehygienické. Něco jiného je, když si uděláme hezký večer aa dáme si společnou koupel, ale on toto praktikuje za jakékoiv situace ať už je sebevíc či míň špinvý. Ještě abych to uvedla na pravou míru, nevyžaduje společné koupele jen prostě po sobě nevypustí vodu a já se v ní musím vykoupat a obráceně. Když jsem mu řekla jaký k tomu mám postoj já nechápavě na mě hleděl a odsekl mi se slovy, že to tak dělávali doma. Většinou se prý koupaly holky - jeho matka a po ní jeho sestra, dva bráchové a nakonec táta. A já si prostě nedokážu představit, že by to takhle mělo fungovat u nás doma, hlavně až bude dcera starší například v pubertě atd. Je to jen tková maličkost, rozhodně nic, co by ovlivňovalo náš vztah, ale chtěla bych znát názor i ostatních. Provozujete tohle někdo nebo vám to taky přijde absolutně mimo? :D

A co kdyby ses Ty sprchovala a on pak „svojí“ vodou umyl podlahu? :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2947
30.8.20 19:40

@Moringa Tak za dob, když byla moje babička malá to bylo normální ;) v dnešní době bych řekla, že je nějaké extrémní ekolog :mrgreen:

Taky bych se sprchovala ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama