Celé, nebo dvoudílné plavky?

26
3.6.16 09:17

celé a nebo dvoudílné plavky?

Ahojte. Nosíte raději celé plavky a nebo ty dvoudílné? A oblékáte si je už doma, než vyrazíte s detmi na koupák, pokud jdete sama?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1017
3.6.16 09:23

Na plavání, kdy jdu sama, jednodílné, jinak dvoudílné. A ne, oblékám se až na místě, přijde mi nechutné jet v plavkách předem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
3.6.16 09:24

Já nosím raději dvoudílné. Cítím se v nich lépe, nemám v nich sice nejlepší postavu(bříško) ale zas nejsem tak stará, abych se zahalovala úplně do plavek-necítila bych se v jednodílných. Oblíkám si je doma pod oblečení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
3.6.16 09:25

Dvoudílné. Protože jednodílné se hodí spíš do krytého bazénu, a dlouho schnou.

Sama jsem s dětmi nikdy nešla, ale i tak bych se oblékla do plavek až na místě. Často je povinné se před vstupem do bazénu osprchovat, tak to dodržuji.

(K rybníku, řece, apod. nechodíme.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1017
3.6.16 09:25

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1227
3.6.16 09:27

Já nosím dvoudílné, ale tankiny. Holt břicho není, co bývalo. :mrgreen: Oblíkám se doma, ale po namočení v bazénu si nechám jen vršek a spodek si pod sukní převleču za spodní prádlo (+ nechám si tu sukni).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12310
3.6.16 09:35

Zrovna se snažím objektivně zhodnotit, zda letošní sezonu zvládnu ve dvoudílných, nebo budu muset břich schovat. Sice jsem shodila 9kg, ale po druhém těhotenství tam prostě je „pytel“, i když cvičím.
Jednodílné si oblékám na místě, dvoudílné doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22707
3.6.16 09:37

Mám tankini, na moje břicho ještě není pěkný pohled (jestli někdy bude)… Ale na opalování si je vyhrnu, abych ho trošku opálila.
A oblékám jak kdy. Nejsem stydlivá, když tak je na sebe navléknu pod ručníkem. Vždycky jdeme někam do rohu koupaliště, ne do davu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
3.6.16 09:38
@H8N2O4S píše:
přijde mi nechutné jet v plavkách předem.

co je nechutneho na tom mit na sobe plavky 8o :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3906
3.6.16 09:40

V lete nosim dvoudilne. Casto je mam na sobe cely den, nekdy vymenim za suche. V zime kdyz chodime plavat s dcerou mam jednodilne. Oblekam si je doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
3.6.16 09:42
Děkuji ti:-)Na čvachtání s malou by by to bylo idealní:-)Jak není na koupáku převlékárna, to je to naprd.
@LLenule111 píše:
Já nosím raději dvoudílné. Cítím se v nich lépe, nemám v nich sice nejlepší postavu(bříško) ale zas nejsem tak stará, abych se zahalovala úplně do plavek-necítila bych se v jednodílných. Oblíkám si je doma pod oblečení.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4274
3.6.16 09:43

Plavky si oblékám už doma a domů jedu taky v nich, pokud jsou v době odjezdu jakžtakž suché…
nosím dvoudílné. Nesnáším bílé břicho :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20386
3.6.16 09:45

Vzdy dvoudilne, ale letos asi koupim tankiny ;) Postava se zmenila, takze se chci (sama) citit lepe ;) Navic musim uz koupit nove, takze hodne premyslim, ale asi vyhraji tankiny s nohavickovymi kalhotkami ;)

Kdyz jdu do bazenu, tak si oblekam plavky tam (i kdyz jdu s detmi), ale sprchuji se v plavkach (pred bazenem).

Kdyz jdeme na rybnik, tak se oblekam uz doma, prevlekam se po koupani do sucheho (nejsem vubec stydliva, takze klidne tam) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5039
3.6.16 09:45

@srcarka Nosím dvoudílné plavky a oblékám si je až na místě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50412
3.6.16 09:59

Nějak nemám na břichu nic moc hezkého ukazovat, takže jsem letos koupila od Litexu něco, co vpředu ten pruh látky má, ale na bocích už je to vykouslé a zezadu to vypadá jako běžné dvoudílné plavky.
A nesnáším být v plavkách nasucho pod oblečením, je to umělina a pařím se v tom, takže se oblékám až u vody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama