Celé noci mi brní ruce, co to je?

Anonymní
31.7.13 21:14

celé noci mi brní ruce

Ahoj holky cele noci mi mravenčí ruce až do křečí. nemam je přeležene. Bolivaji mě i přes den ale jinak jakoby žíly třeba 20 x denně
Do teď jsem to přehližela ale ted už se budim co pulhodinu. Začla jsem huř vidět mžourám ale co mě děsi špatně slyšim. Dneska chlap říká podej mi prosím matičku je na baru a ja slyšela at mu podam roztahovak a že je na stole 0:) takovych situaci bylo dost rozumím jen když jsme u sebe a dívam se na něj.
Nejsem člověk co hned běhá k doktoru bojim se že se mě vysměje ale to už se neda vydržet nevíte co by to mohlo byt? děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

luciášice
31.7.13 21:15

Krční páteř?

• Nahlásit
  • Citovat
31872
31.7.13 21:15

Jak to máš s krční páteří?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
31.7.13 21:17

Ahoj, jdi určitě k neurologovi a neboj, chodí k němu spousta lidí se stejnými problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Retea
31.7.13 21:21

Bud krční páteř, nebo karpálnítunely

• Nahlásit
  • Citovat
3578
31.7.13 21:21

Muze to byt i syndrom karpalniho tunelu nebo ta krcni pater. Zajdi si co nejdriv k dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
31.7.13 21:22

Ahoj. Pokud by se mi v tomhle případě doktor vysmál, šla bych k jinému a chodila tak dlouho, dokud bych nenarazila na někoho, kdo by to bral vážně. A myslím, že to bude hned ten první. Taky bych to viděla na krční páteř. Měla jsem to jednu dobu podobné (ale „jen“ to brnění). Pomohla změna polštáře a pilates.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35643
31.7.13 21:23

Celkem zasadni je KDE presne ty ruce brni, ale to nemusime resit tady, staci, kdyz to reknes neurologovi. protoze je celkem jedno, jestli to mas od patere nebo karpaly nebo neco jineho, my ti tady nepomuzeme v zadnem pripade.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
peka83
31.7.13 21:24

Karpální syndrom to vypadá. Mě teď děsně bolí zápěstí pod pacem přímo. Hrozná bolest na levé ruce. Jsem objednaná na Ortopedii na 6,8 tak jsem sama zvedava co to bude.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.7.13 21:29

Mam velky prsa a často jsem omdlevala ted uz 2 roky nic. abych tam nebyla za simulanta. S tim omdlevanim hledali duvod a nic nenašli. uz zas ležim mobil v rukach a děsna bolest chjoo

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.7.13 21:30

Od prstu az po lokty obě dve. k doktoru mam strach

• Nahlásit
  • Citovat
2503
31.7.13 21:32

Každopádně se co nejdřív objednej k neurologovi. Místem bydliště k nějakému spadáš a nebo se zeptej praktika, kam jít. Neodkládej to. Ty ruce odpovídají krční pátěři a mohlo by stačit odblokování a protahování. S tím zrakem je to už divnější…neuro nemocí je spoustu. NEchci tě strašit, takže čím dřív tam půjdeš, tím dřív se toho zbavíš :-) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
31.7.13 21:38
@Anonymní píše:

A čeho konkrétně? Pokud máš strach z výsměchu doktora, tak to je strach naprosto zbytečný, žádný normální doktor se ti vysmívat nebude. Pokud máš strach z toho, co zjistíš, tak tím jsem si taky už několikrát prošla a vždycky si říkám, že lepší začít řešit než nevědět a nechat být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35643
31.7.13 21:44
@Anonymní píše:

ktere presne prsty, nebo ktere nejvic?
Ale sama toho stejne moc delat nemuzes, i tu blbou fyzioterapii musis nejdriv zacit s terapeutem, jinak nemas sanci to delat dobre. muzes zkusit volne prodejny Aescin vybrat 1 baleni 2-2-2 1 tyden a pak 1-1-1 dokud to nedozobes, k tomu libovolne velke davky vitaminu B (cim vic, tim lip), jeste by sis mohla poridit zapestni ortezy, ale to mi prijde predcasna investice, kdyz nemas udelane EMG. Doporucuji od nekoho si vyzebrat lexaurin/neurol a zajit si k lekari.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2814
31.7.13 21:59

Moje kamarádka měla skoro to samé, co máš ty. Brněni v rukou, špatně začla vidět, omdlévala, taková bez síly byla. Bylo to něco od páteře, chodila na injekce, elektrické šoky do ruky, ted nevím jak se to přesně jmenuje. Taky to zanedbávala, ale bolest jí tam pak donutila jít. A taky si poležela dva měsíce v nemocnici pak. Zrak má čím dál horší(špatně vidí do blíska) a stále chodí na elektroléčbu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama