Celé noci nespím jen chodím čůrat...

Anonymní
9.11.20 09:53

Celé noci nespím jen chodím čůrat...

Prosím vás, jak to máte vy v těhotenství?? Já opravdu celé noci nespím, když už začnu zabírat tak mě vzbudí akutní čůrani… Počítala jsem si to a jdu tak 19× i vícekrát za noc čůrat… A to jdu úplně předkloňěná jak mám křeče jak moc potřebuju čůrat ale že bych toho vyčůrala hodně to teda ne… Na to jak moc potřebuji mi přijde že toho vyčůrám málo… Takže opravdu celé noci nespím a jsem strašně unavená… Bolí mě šíleně záda a už prostě melu z posledního… Tak mě zajímá jak to máte vy?? Jsem 34+1 moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25234
9.11.20 09:55

To je tvoje první? Tak pak spi přes den jestli můžeš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
9.11.20 10:04

A nemáš k těhotenství ještě zánět močáku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2852
9.11.20 10:07

Glykémie OK?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19759
9.11.20 10:22

Taky sem to mela, ten konec je nejhorsi, staci aby se dite zavrtelo, koplo do mocaku a člověk se muze pocurat, pritom mocak je poloprazdny. Zada boli no, nosis zatez na břiše. Proste krásy těhotenství, po porodu bude lip :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
9.11.20 10:25

Taky jsem to tak mela. v noci vic na wc nez v posteli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
9.11.20 10:51

Taky už začínám lítat, ale teda nepřekvapuje mě to. Počítala jsem s tím, že to ke konci přijde. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
9.11.20 10:59

Radši bych se poradila s lékařem. Možná to bude zánět močového měchýře. V těhotenství jsem nikdy více než 4× za noc nechodila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15722
9.11.20 11:19

U kluka jsem chodila pouze častěji. Ovšem holka byla od začátku nacpána nad močákem a to jsem chodila pořád. Jak jsem lehla, mohla jsem zase vyrazit. Běžnou turistikou bylo tour de toalet. Věděla jsem o všech veřejných záchodcích po městě :lol:

Ale určitě si nech zkontrolovat moč, aby to nebyl zánět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
491
9.11.20 11:24

Dítě ti asi tlačí na močový měchýř, pak se chce častěji. Ale 19× je fakt hodne. Jak piješ přes den? Nemáš cukrovku? A nějaké jiné problémy, které by ukazovaly na zánět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
9.11.20 13:19

Ahojky jsem 36tt a taky chodim hodnekrat, za noc tak 6× minimalne, u tebe je to ale fakt narez,19× je hodne nemas bolesti v podbrisku? a kdyz curas malinko mohl by to byt zanet mocaku, ja na to beru doplnek stravy v tehotenstvi jmenuje se to Uroval manosa(koupis v Benu lekarne ale rekni si primo o sacky na rozpusteni) je to prasek rozpustny ve vode a potom se mi chodi curat lip, alespon necuram po troskach ptz na zanety mocaku trpim.pani doktorka mi rikala ze si to muzu dat i preventivne obcas nicemu to nevadi je to neskodny byt tebou to vyzkousim :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat