Čelenka po otoplastice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nature00
Kecalka 165 příspěvků 1 inzerát 04.01.19 15:42
Čelenka po otoplastice

Holky poradite jakou a kde koupit dceri? Jdeme pristi tyden. Vsude maji jen ty frajrsky kde to na usi vubec neni. :roll:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 15:45

Kupovala jsem látkové. Velký výběr měli Vietnamci. V drogerii jsem moc neuspěla. Dopředu jsem nekupovala. Pozor na délku, některé jsou moc malé. Bez zkoušení to nejde. Za mě byly lepší pružnější. Ze začátku jsme vázali obvaz.

velv
Povídálka 42 příspěvků 04.01.19 15:46

Ahoj, kupovala jsem elastickou v h&m, kdyz jsem nechavala diteti rust ofinu, 5 cm sire

Nature00
Kecalka 165 příspěvků 1 inzerát 04.01.19 16:08

Diky, ja tedy pockam a pujdeme se s dcerou podivat po operaci.

nesssinka
Extra třída :D 11031 příspěvků 04.01.19 16:33

Já objednávala tuto https://www.hair-bizuterie.cz/…kova-siroka/ a naprosto skvělá, co jsem koupila předtím jinou v obchodě, tak byla moc elastická a škrtila a ani nebyla dostatečně široká.

Nature00
Kecalka 165 příspěvků 1 inzerát 04.01.19 16:43

@nesssinka diky!

Kacka2
Závislačka 4286 příspěvků 04.01.19 16:48

Syn byl teď na podzim a nosil takovou tu pružnou síťku co se prodává ve zdravotnických potřebách ustřihnutou na potřebnou šířku. To nám řekli v nemocnici že má mít. Na uších měl celou dobu i gázové čtverce, každý večer jsme totiž mazali hojivým krémem. Cca po měsíci a půl už nemusel nosit nic.

Nature00
Kecalka 165 příspěvků 1 inzerát 04.01.19 16:50

@Kacka2 tak uvidim jestli mi taky neco poradi. Dr na orl rekl jen ze budeme potrebovat celenku.

nesssinka
Extra třída :D 11031 příspěvků 04.01.19 17:07

@Nature00 nám řekli čelenku a rovnou 2, z důvodu že když se zašpiní, tak ať je náhradní. Ještě doporučili našít tam suchý zip, že se to lépe nandavá. Našívala já jsem jen na jednu, na druhou už ne a naštěstí se dítě se naučilo ji nandavat bez problémů.

Nature00
Kecalka 165 příspěvků 1 inzerát 04.01.19 21:15

@nesssinka no tak uvidim.jednu uz mam ale prijde mi ze je moc volna. Nejakou jeste sezeneme.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >