Reklama

Celiakie (bezlepková strava) ve školní jídelně v HK

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.18 10:52
Celiakie (bezlepková strava) ve školní jídelně v HK

Ahoj maminky, dcera ma podezreni (no je to spis jistota ale jeste potrebujeme oficialni potvrzeni- z toho duvodu i anonym) na celiakii. Můj dotaz zní, jestli někdo v Hradci máte zkušenost z bezlekovou stravou v jídelně? Jestli v nějaké MŠ/ ZŠ vám vychází vstříc a připravují (nebo nechávají externě dovážet) bezlepkovou stravu..koukala jsem na jidelnicek a je to tam sama jednicka :roll: zatim je v MŠ pri predstave, že jí připravuju každý den 2svaciny a celý obed :think:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.18 10:54

Nebo nejen bezlepkovou stravu ale celkově jestli Vám někde v Hradci vycházejí vztříct s dietou..

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 09.01.18 11:02

Nevím, jak v Hradci, ale v Ostravě a okolí se diety řešily stravou z domova v krabičkách na ohřívání v mikrovlnce. Hodně štěstí a pevné nervy… :think:

Xiraxinek
Generální žvanilka 23010 příspěvků 09.01.18 11:44
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, dcera ma podezreni (no je to spis jistota ale jeste potrebujeme oficialni potvrzeni- z toho duvodu i anonym) na celiakii. Můj dotaz zní, jestli někdo v Hradci máte zkušenost z bezlekovou stravou v jídelně? Jestli v nějaké MŠ/ ZŠ vám vychází vstříc a připravují (nebo nechávají externě dovážet) bezlepkovou stravu..koukala jsem na jidelnicek a je to tam sama jednicka :roll: zatim je v MŠ pri predstave, že jí připravuju každý den 2svaciny a celý obed :think:

Ahojky, u nás na škole jedou na dvě stravy při obědě, občas se ukáže něco „dietního“ nebo podobného ražení, ale asi bych na to přímo moc nevsázela… :think:

Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 12549 příspěvků 09.01.18 17:41

Je to v každém městě jinak. Je třeba si zavolat do konkrétní školy / školky a zeptat se. U nás třeba vaří jedna škola a rozváží to po ostatních.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Aneta Krejčíková zveřejnila kojící fotku, aby prodala odsávačky na mléko!

Kojení na sociálních sítích je hitem posledních let, neúnavně ho propagují... číst dále >

Příběh auta Tomáše Řepky: Byl to dar pro Vlaďku, který ho asi dostane do kriminálu!

Ve čtvrtek v devět ráno začal u obvodního soudu pro Prahu 6 soud s Tomášem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >