Celiakie důvod hospitalizace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

All18
Stálice 53 příspěvků 25.09.18 21:05
Celiakie duvod hospitalizace?

Krasny vecer. Dcera 21. Mesicu problemy s jidlem cca mesic zpet pozitivni krevni testy ba lepek. Byli zvysene. Dcera behem 3 tydnu vahovy ubytek dl bez zivota, pohubla bez sily. Nechce moc chodit. Dneska navateva pediatricky (vysetreni v ambulanci gastroenterologie) melo byt 8.10. Ale z duvodu chovani dcery jsem navstivila dnes pediatricku. Vypsana zadost do nemocnice s hospitalizaci. (Krev, pote mozna gastro) nebyla mi schopna odpovedet) a vsak me zajima proc zvolila hospitalizaci? Rano mame prijet do nemocnice (C. B) ale jaksi nechapu tu hosputalizaci nekdo zkusenost? Ci delkou hospitalizace. Kdyz uz jdeme s jasnym verdiktem?

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12873 příspěvků 25.09.18 21:08

S jakým jasným výsledkem? Kdyby byl jasný výsledek, jste na dietě. Tím, že vás hospitalizují, budou vyšetření rychlejší. Hlavně třeba biopsie, jestli ji chtějí dělat. A udělají i jiné odběry, ulrazvuk atd. Rozhodně to bude rychlejší než čekat ještě víc než týden.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16915 příspěvků 25.09.18 21:09
@All18 píše:
Krasny vecer. Dcera 21. Mesicu problemy s jidlem cca mesic zpet pozitivni krevni testy ba lepek. Byli zvysene. Dcera behem 3 tydnu vahovy ubytek dl bez zivota, pohubla bez sily. Nechce moc chodit. Dneska navateva pediatricky (vysetreni v ambulanci gastroenterologie) melo byt 8.10. Ale z duvodu chovani dcery jsem navstivila dnes pediatricku. Vypsana zadost do nemocnice s hospitalizaci. (Krev, pote mozna gastro) nebyla mi schopna odpovedet) a vsak me zajima proc zvolila hospitalizaci? Rano mame prijet do nemocnice (C. B) ale jaksi nechapu tu hosputalizaci nekdo zkusenost? Ci delkou hospitalizace. Kdyz uz jdeme s jasnym verdiktem?

Ty jsi se nezeptala lékařky?

brumi
Kelišová 6536 příspěvků 25.09.18 21:12

@All18 dcerka je velmi malá a jestli je takto vyšťavená chce mít dr jistotu že senic nestane a nejspíš proto hospitalizace aby malé doplnili vše co potřebuje,at vám ještě neskolabuje očividně je hodně oslabená když ani chodit nechce. Každopádně by jsem tam šla,a oni už vám řeknou proč

All18
Stálice 53 příspěvků 25.09.18 23:18

Nebyla schopna odpovedet :roll: @Kobliha51

All18
Stálice 53 příspěvků 25.09.18 23:19

Diky ja vubec nevim jak je to :nevim: @vokishka

-Evka-
Závislačka 3728 příspěvků 26.09.18 07:41

Asi pro zhoršení celkového zdravotního stavu. I ty jsi šla k lékařce, že se ti dítě nelíbí. Pravděpodobně i jí se to nezdá, proto ho chce nechat celkově vyšetřit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >