Reklama

Celiakie důvod hospitalizace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

All18
Stálice 53 příspěvků 25.09.18 21:05
Celiakie duvod hospitalizace?

Krasny vecer. Dcera 21. Mesicu problemy s jidlem cca mesic zpet pozitivni krevni testy ba lepek. Byli zvysene. Dcera behem 3 tydnu vahovy ubytek dl bez zivota, pohubla bez sily. Nechce moc chodit. Dneska navateva pediatricky (vysetreni v ambulanci gastroenterologie) melo byt 8.10. Ale z duvodu chovani dcery jsem navstivila dnes pediatricku. Vypsana zadost do nemocnice s hospitalizaci. (Krev, pote mozna gastro) nebyla mi schopna odpovedet) a vsak me zajima proc zvolila hospitalizaci? Rano mame prijet do nemocnice (C. B) ale jaksi nechapu tu hosputalizaci nekdo zkusenost? Ci delkou hospitalizace. Kdyz uz jdeme s jasnym verdiktem?

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12576 příspěvků 25.09.18 21:08

S jakým jasným výsledkem? Kdyby byl jasný výsledek, jste na dietě. Tím, že vás hospitalizují, budou vyšetření rychlejší. Hlavně třeba biopsie, jestli ji chtějí dělat. A udělají i jiné odběry, ulrazvuk atd. Rozhodně to bude rychlejší než čekat ještě víc než týden.

Uživatel je onlineKobliha51
Neúnavná pisatelka 16517 příspěvků 25.09.18 21:09
@All18 píše:
Krasny vecer. Dcera 21. Mesicu problemy s jidlem cca mesic zpet pozitivni krevni testy ba lepek. Byli zvysene. Dcera behem 3 tydnu vahovy ubytek dl bez zivota, pohubla bez sily. Nechce moc chodit. Dneska navateva pediatricky (vysetreni v ambulanci gastroenterologie) melo byt 8.10. Ale z duvodu chovani dcery jsem navstivila dnes pediatricku. Vypsana zadost do nemocnice s hospitalizaci. (Krev, pote mozna gastro) nebyla mi schopna odpovedet) a vsak me zajima proc zvolila hospitalizaci? Rano mame prijet do nemocnice (C. B) ale jaksi nechapu tu hosputalizaci nekdo zkusenost? Ci delkou hospitalizace. Kdyz uz jdeme s jasnym verdiktem?

Ty jsi se nezeptala lékařky?

brumi
Kelišová 6445 příspěvků 25.09.18 21:12

@All18 dcerka je velmi malá a jestli je takto vyšťavená chce mít dr jistotu že senic nestane a nejspíš proto hospitalizace aby malé doplnili vše co potřebuje,at vám ještě neskolabuje očividně je hodně oslabená když ani chodit nechce. Každopádně by jsem tam šla,a oni už vám řeknou proč

All18
Stálice 53 příspěvků 25.09.18 23:18

Nebyla schopna odpovedet :roll: @Kobliha51

All18
Stálice 53 příspěvků 25.09.18 23:19

Diky ja vubec nevim jak je to :nevim: @vokishka

Uživatel je online-Evka-
Závislačka 3645 příspěvků 26.09.18 07:41

Asi pro zhoršení celkového zdravotního stavu. I ty jsi šla k lékařce, že se ti dítě nelíbí. Pravděpodobně i jí se to nezdá, proto ho chce nechat celkově vyšetřit.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >