Čelistní kloub a bolesti v obličeji

177
4.10.19 18:07

Celistni kloub a bolesti v obliceji

Ahoj jdu si pro radu už půl roku mám šílene bolesti v čelisti a licnich kosti…prošla jsem mnoho zubařu a ty by trhaly zuby mám je sice rozpadle, ale žádný zánět na to neukazuje…už mi vytrhly 2 zuby…bolrsti střílí před uchem…pod čelisti do zubu..A hlavně do těch rozpadlych zubu…js4m pořád na analgetikach..byl vyloučen trojklany nervy…čt mozku před půl rokem nic..dutiny nic…dnes jsem byla v kloubní poradne celistnim a vypadá to, že to bude dělat klouby..špatný zkus…přetížení…zatínani..A když je problém ještě se zuby je to horší.. celá ta kost hrůza…máte někdo zkušenost? Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8782
4.10.19 18:27

A dostala jsi doporučení na dlahu? Mám s čelistními klouby také potíže, i když zuby mám v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
177
4.10.19 18:31
@Paoloska píše:
A dostala jsi doporučení na dlahu? Mám s čelistními klouby také potíže, i když zuby mám v pořádku.

No v po jdu na CT a pak asi dlaha atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8782
4.10.19 18:35
@diginiga píše:
No v po jdu na CT a pak asi dlaha atd.

Dlaha ti uleví :pankac: Jinak doporučení asi znáš. Hlavně nekousat tvrdé a neprochladnout. Také je dobré nedělat nebo omezit orál ;) Tak držím pěsti :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
177
4.10.19 18:39
@Paoloska píše:
Dlaha ti uleví :pankac: Jinak doporučení asi znáš. Hlavně nekousat tvrdé a neprochladnout. Také je dobré nedělat nebo omezit orál ;) Tak držím pěsti :hug:

Dekuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama