Celková anestézie u 3letého dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.19 20:39
Celková anestézie u 3 letého dítěte

Zdravím, nemáte prosím někdo zkušenost s celkovou anestezii u dítěte 3 roky? Malá má jít na operaci zoubků a mám z toho strašný strach.. jak to vaše děti snášely? Za jakékoli zkušenosti budu vděčná.

Reakce:
Vemas
Kelišová 5528 příspěvků 28.02.19 20:41

Malymu trhali zlomenou jednicku v roce, uplne v pohode. Za par minut jsem ho mela
U sebe

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.19 20:43

Malá toho má více, takže narkoza prý bude hodinu až hodinu a půl :(

Murka
Ukecaná baba ;) 1735 příspěvků 28.02.19 20:58

Mladší dcera byla ve třech letech na odstranění nosní mandle. Jediné co bylo „špatně“, tak při probouzení z narkózy byla agresivní. Ale je to prý normální. Pak znovu usnula a po probuzení už byla jako sluníčko a nepamatovala si nic. Nezvracela a ani špatně ji nebylo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.19 21:08

ospaly, malatny, mel hlad a zizen, byl hned vzhuru. bylo tezke mu vysvetlit, ze musi pockat… nezvracel, vecer usnul brzo a rano bylo uplne dobre. ale skoro vsechny deti okolo po zakroku zvracely.

Lucka182
Kecalka 338 příspěvků 28.02.19 21:39

A prosím vás jak dlouho trvá, než se z anestézie probudí? Jakoze přímo po tom ukončení operace..

Lucka182
Kecalka 338 příspěvků 28.02.19 21:39

Taky nás něco takového čeká…

tulipán
Závislačka 4059 příspěvků 28.02.19 21:44

@Lucka182 Probudi ji na sale - musi mit zkontrolovane reflexy, zvednout hlavu, neco rict. Ale leky maji dobeh a jeste neco dostane na dospani, takze na pokoji spi.

lorelai947
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 28.02.19 21:46
@Lucka182 píše:
A prosím vás jak dlouho trvá, než se z anestézie probudí? Jakoze přímo po tom ukončení operace..

To záleží jakou dávku dostane :nevim: Počítají to podle váhy pacienta a podle délky zákroku… A pak už je to na anesteziologovi jak dobře to trefí…

Lucka182
Kecalka 338 příspěvků 28.02.19 21:46

Aha děkuji moc, mám z toho nervy :/

dasajur
Kecalka 238 příspěvků 01.03.19 06:46

Syn byl do tří let v celkové narkoze třikrát. Jednou to byla 4 hodinová operace, potom byl na ARU. Dvakrát jsem ho měla hned u sebe. Kňoural, byl napůl vzhůru, ale když zjistil, že jsem u něj, tak usnul. Budil se jen chvílemi, krátce zaplakal, zase usnul. Byla jsem s ním v posteli a nejlíp se mi spalo na mě. Z kojenecké láhve jsem mu mohla dávat po dvou hodinách od operace pít vodu. Pak spal celou noc, ráno už byl normálně vzhůru, i když unavený.
Druhý syn byl jednou, dostal křeč do dýchacích cest během intubace a přes noc ho hlídali na JIPu. Dostal léky na uvolnění křeče, než zabrali, dychali za něj přístroje.
Držím palce!

Váš příspěvek
Reklama