Celková cena umělého oplodnění?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy_Farrah_Fowler
Stálice 69 příspěvků 23.03.18 13:47
Celková cena umělého oplodnění?

Ahoj maminky a nastavajici maminky za pomoci umeleho oplodneni, chtela bych se zeptat jakou sumu ste za oplodneni dali. Dnes jsme se s partnerem dozvedeli, ze se cena muze vysplhat az ke 300 000 - 400 000,– jake jsou vase zkusenosti? Dekuji

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9869 příspěvků 23.03.18 13:51

@Amy_Farrah_Fow­ler Asi bys měla specifikovat… předpokládám, že jde o samoplátcovství, tzn. nastávající maminka nad 40 let věku, která si platí vše sama.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 23.03.18 13:58

My asi 60tis, nez se to podarilo. To je strasne individualni a neda se obecne rict, kolik to stoji :nevim: Zalezi, jakej je problem, jake a kolik leku je potreba, na metodach oplodneni ve zkumavce, na genetickem vysetreni embryii a dalsi a dalsi… 300-400tis se mi zda jako nejaka extremni situace pro samoplatce, ale vsechno je asi mozne :nevim: Rozhodne si ale pripravte desetitisice…

Amy_Farrah_Fowler
Stálice 69 příspěvků 23.03.18 13:59

@Slečna Ferka
Prave naopak. Samoplatce ne a vek 29 let. Ceka nas lecba a samozrejme jeste nevime cim vsim si projdem, ale zajimalo by me kolik ste dali vy. Jestli je tu nekdo komu se to treba vysplhalo k tem 300 tisicum.

Amy_Farrah_Fowler
Stálice 69 příspěvků 23.03.18 14:02

@Pajka89
Taky jsme s partnerem koukali kdyz pani doktorka (ne z CARu) vyrkla 300 000,– samozrejme ze citame ze kdyz pujdem s tisicovkou tak neuspejem, ze par desitek tisic to spolkne.

Uživatel je onlinePetra 1027
Stálice 99 příspěvků 23.03.18 14:04

My máme třetí cyklus za sebou, zatím vše neúspěšně a když sem to počítala tak sme teď na 60 tis. Ta suma je přehnaná a myslím, že to není reálný, řekla bych že 100 tis. ano, ale tolik? 8o

Euforia
Kecalka 137 příspěvků 23.03.18 14:05

My jsme platili 2×1500 kc za IUI

IVF jsme doplaceli
15 000 kc balicek - isci, petidenni kultivace, zamrazeni a uchovani prebytecnych embrii ( mozna tam bylo jeste neco, ale uz si nezpominam.. )
8000 leky
z toho bylo biochem. tehotenstvi

KET
5500
nejaky doplatky na utrogestan a estrofem
z toho mame dceru :-)

Tech 300 000kc je za nekolik cyklu s darkyni, ne?

vertunka
Závislačka 4158 příspěvků 23.03.18 14:08

Ty kokos. Omlouvam se za OT, ale zasnu nad tema palkama. To je peknej byznys 8o. Ja myslela, ze se doplaci par kacek. To je hnus… :cert:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 23.03.18 14:14

@Amy_Farrah_Fow­ler Ja myslim, ze kdyz budete mit hodne velkou smulu, pocitejte tak 100tis… Hlavne si peclive vyberte centrum, kde resi a hledaji nejdriv pricinu neplodnosti a pak to same u pripadneho neuspechu. Najdou se i takove, kde sazi jedno ivf za druhym, tisice v cudu a vysledek nikde…

Doe_Jane  23.03.18 14:20
@vertunka píše:
Ty kokos. Omlouvam se za OT, ale zasnu nad tema palkama. To je peknej byznys 8o. Ja myslela, ze se doplaci par kacek. To je hnus… :cert:

je to šílenost… mě by zajímalo jestli ty ženy jsou fakt neplodné nebo prostě po roce marného snažení jdou do CARu a tam to už jede… a než by stihly přirozeně tak je to stojí plno peněz a svinstva do těla

lea79
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 23.03.18 14:27

@Amy_Farrah_Fow­ler Mas narok na 4 cykly proplacene pojistovnou, za predokladu, ze u prvnich dvou cyklu se transferuje jedno embryo. Ovsem pojistovna proplaci pouze standard. Doplacis za leky, prodlouzenou kultivaci, vitrifikaci apod. Ja doplacela u ET cca 30 tis a pak KET 7500,–. Ty statisicove castky jsou u samoplatcu s darcovskym programem. Pak pochopitelne pokud se nedari a podstupujes to xkrat.

lea79
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 23.03.18 14:28

Příspěvek upraven 23.03.18 v 14:29

Anonymní  23.03.18 14:28

U nás to bylo asi 70 tis. Počítala bych s částkou do 100 tis., ale třeba to vyjde rychle a pak jsou to desítky.
My jsme měli 6× inseminaci a 2× ivf + 1 ket. Vyšlo až to druhé ivf. Ale nikdy nelituji.
@Doe_Jane U nás se příčina nezjistila, ale vzhledem k tomu, že ani v tom centru to nebylo hned, trvalo to celkem další rok, tak si myslím, že problém asi někde je. Teď se už půl roku snažíme o další, zatím doma a stále bez úspěchu a úplně se děsím, že to budu muset podstoupit znovu. Už se mi do toho nechce. Ne kvůli penězům.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 23.03.18 14:29
@Doe_Jane píše:
je to šílenost… mě by zajímalo jestli ty ženy jsou fakt neplodné nebo prostě po roce marného snažení jdou do CARu a tam to už jede… a než by stihly přirozeně tak je to stojí plno peněz a svinstva do těla

Tak v dobrem centru udelaji nejdriv vsechna mozna vysetreni a kdyz par nema zadny velky problem a neni jim treba 40+, tak je nechaji treba jeste nekolik mesicu se snazit doma nebo zkusi IUI, za ktere se doplaci par set… Zadnej soudnej doktor necpe hned ivf nekomu jen tak z pleziru.

maaarkeeet
Kecalka 225 příspěvků 23.03.18 14:38

Nedá se to brát takhle komplexně, každé CAR má jiné ceny, každá metoda a každý lék stojí také jinak. Vše určuje CAR podle tvého zdr. problému, takže přesné ceny pro tebe ti stejně sdělí lékař v CAR ;)
My dopláceli 16 000,– za balíček (ICSI, AH, prodloužená kultivace a zamražení), k tomu cca 3000,– doplatek za léky a ještě malé doplatky za utrogestan. A moje pojišťovna zaplatila celkem 46 000,– (v tom jsou tedy veškeré konzultace, utz., náběry krve, zjištění HCG, atd.). A například kámoška, která chodí do jiného centra ve městě, doplácela 38 000,– a měla jinou skladbu léků ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Umělecká sebevražda, nebo promyšlený tah? Issa chystá duet se Štikovou!

Okurkovou sezonu po karlovarském festivalu rozčeří vydařená taškařice. Sámer... číst dále >

Prokleté manželství Lály s choromyslnou fanynkou: Vydírání sebevraždou ho zlomilo!

Nezapomenutelný herec Ladislav Pešek se stal již v mládí hvězdou stříbrného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama