Celkové vyšetření zdravotního stavu

Anonymní
22.3.21 11:38

Celkové vyšetření zdravotního stavu

Hezky den, chtěla jsem se zeptat, zda existuje nejké celkové vyšetření zdravotního stavu, na které by se dalo objednat? Samozřejmě to asi nebude zadarmo. Byla jste na tom některá? 8o Děkuji moc za reakce

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16021
22.3.21 11:41

No a kdy si naposled byl/a na preventivní prohlídce u praktického lékaře?

Tak tím začni…

stejně tak se na případné samoplátecké vyšetření ptej svého praktika, protože má tvou kartu a zná tvou anamnézu, tudíž nejlépe odhadne co má a co nemá smysl prověřovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5118
22.3.21 12:04

Tak určitě preventivku u obvodáka jak píše výše. Vyšetří krev, moč, poslechne srdce, vyšetření EKG, zrak, sluch, prohmatá břicho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3818
22.3.21 12:53

Těch klinik, co to poskytují není málo. Treba GHC klinika https://www.ghc.cz/…i-screening/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2581
22.3.21 13:08

V Brně třeba tady:
https://www.tmhklinika.cz/…ho-stavu.php?…

asi nebude problém to najít v různých městech. spíš teda velkých :)

Mně táhne na pade a upřímně jsem o tom už taky uvažovala. Viděla jsem o tom i reportáž v TV, právě z Brna.

Protože moje dr. donedávna neměla v ordinaci EKG, tudíž ho nedělala, taky nevím, jak jsou podrobné krevní testy, třeba na onko markery,,, no nejsem si preventivním vyšetřením úplně jistá, ač na něj pravidelně chodím. V minulých letech jsem byla 2× na pohotovosti s bolestí lýtek,,, ale planej poplach,,,občas mě bolí, že mám strach, ale už na pohotovost nejdu,,,tak občas sono by se taky hodilo. Teď se třeba po covidu snažím o kontrolní rtg a doktor s tím trochu dělá fóry, ale nakonec teda jdu.

Chápu, že nemůže být zdarma úplně všechno co si pacoš vymyslí,,,ale ta možnost placených vyšetření tady je, takže klidně směle do toho. Já si to třeba budu přát k nějakým kulatým narozeninám :)))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5118
22.3.21 13:34
@sediza píše:
Těch klinik, co to poskytují není málo. Treba GHC klinika https://www.ghc.cz/…i-screening/

69tis… ufff

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3818
22.3.21 13:55
@Veru1987 píše:
69tis… ufff

No je to raketa. Asi spíš pro nějaké vyšší příjmové skupiny lidí, co nemají čas a chtějí to oběhat za jeden den.. Asi budou i jiné - levnější kliniky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.21 14:59

Ta cena je teda raketa :think:

• Citovat
  • Nahlásit
2765
22.3.21 15:25

Tak zalezi, co od toho ocekavas. Laborator ti udela za penizky, co si zaskrtas, klidne PSA u zensky, jim to bude jedno. Echo srdce a sono bricha jsou taky dostupny, sportovce zas bude zajimat treba ergometrie…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5271
22.3.21 22:25

Kdyby se vyšetření zmiňovaná na těch stránkách účtovala na pojišťovnu, tak to bude stát tak do 20 tisíc max. Dát za poměrně rutinní věci 70 tisíc? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat