Celnice nereaguje - pošlou mi zásilku zpět do USA?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
15
26.11.21 12:35

Celnice nereaguje - pošlou mi zásilku zpět do USA?

Nemůžu uvěřit že tu zase píšu o něčem s poštou/celnicí :oops:

Přítel mi před měsícem a půl poslal balík, který se sem dostal už 10. listopadu, ale dopis od celnice mi přišel až za týden…všechny údaje jsem vyplnila a odeslala 19.listopadu ale do teď mi ho nikdo nezpracoval :roll:

V dopise stálo že pokud nezašlu údaje do 29, tak se bude zásilka vracet zpátky…no dneska je poslední pracovní den a já jsem zoufalá, jestli to musí zpracovat a nebo stačí že jsem to prostě zaslala a čekat? Na linku (Praha) se nedá dovolat a na zákaznický mi nic samozřejmě neřeknou :nevim: Jsem z toho úplně vedle, hlavně protože přítel platil 160$ aby to sem vůbec poslal…chápu že toho mají asi moc ale tohle je hrozný :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1359
26.11.21 13:33

Taky to teď řeším, říkáš, že nereagují ani na email? No tak bych podala reklamaci. Lze taky emailem a podej to hned.
Mě zas přišel jeden balíček rovnou proclený. Ke druhému mi pošta poslala dopis, že mám dodat dokumenty k proclení a prý jim to tam leží od 5.11. a mně přišel dopis 23.11 a taky s výhružkou, že mi budou účtovat skladné a že musím dokumenty dodat do 29.11..
O třetím balíčku nevím. Přitom jsem to objednávala v jednom eshopu v jeden den. A oni to rozdělili na 3 balíčky. Takže jsem poslal email s dotazem, co je se třetím balíčkem a proč to neproclí rovnou, když jeden balíček už mám.
Tak to jdu asi rovnou psát taky reklamaci. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3020
26.11.21 13:38

Volej porad porad a porad. Napis email at to je vse podloženy, vcetne treba printscreenu platby. At to maji vse napsany. Pak to bude na ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
26.11.21 13:55
@Micaella22 píše:
Volej porad porad a porad. Napis email at to je vse podloženy, vcetne treba printscreenu platby. At to maji vse napsany. Pak to bude na ne

Volat nemá cenu, v dopise rovnou přišlo, že jsou přetížení a přepážka zavřená kvůli covidu. Email přece poslala, ono to jinak nejde, tak je to v pokynech. Reklamace pošta řeší, ono se to vytrasuje a dohledá.
Jen teda jestli jsi zakladatelko do předmětu napsala číslo zásilky i skladové číslo. To je důležité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
26.11.21 15:02

Děkuju vám, právě tu reklamaci zvažuju a možná i někam poslat stížnost. Jen nevím jestli to přijde včas jelikož už je pátek a v pondělí je akorát 29.11 :? Na lince neodpovídají jelikož vás hned odpojí nebo čekáte 15 minut a to je automatické odpojení taky..volala jsem tam včera snad celý den :oops:

@safina píše:
Volat nemá cenu, v dopise rovnou přišlo, že jsou přetížení a přepážka zavřená kvůli covidu. Email přece poslala, ono to jinak nejde, tak je to v pokynech. Reklamace pošta řeší, ono se to vytrasuje a dohledá.
Jen teda jestli jsi zakladatelko do předmětu napsala číslo zásilky i skladové číslo. To je důležité.

Předmět emailu mám správně, už jsem několikrát takhle dokumenty jim zasílala :palec: Asi tam toho fakt mají moc ale jestli mi to jen tak pošlou zpátky kvůli jejich ignoraci no tak to bude :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
26.11.21 15:45

@Nathaxie předpokládám, že vědí, že mají máslo na hlavě a zpátky to nepošlou. Měla bys pak nárok na proplacení nákladů, kdyby tam byl někdo ale úplně padlý na hlavu a poslal to zpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
26.11.21 16:37
@safina píše:
@Nathaxie předpokládám, že vědí, že mají máslo na hlavě a zpátky to nepošlou. Měla bys pak nárok na proplacení nákladů, kdyby tam byl někdo ale úplně padlý na hlavu a poslal to zpět.

Taky doufám, určitě nejsem jediná která se s tím potýká podle mě.. hlavně když musí teď mít na hlavě i ty balíky pod 22€ :zed: Vůbec jsem nevěděla o žádným nároku, takže za to děkuju. :palec: Kdyžtak tu dám vědět jak to dopadlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
30.11.21 08:00

Update

Tak o balíku pořád nic a na celnici se nedovolám :zed: Budu tedy čekat ale pokud se po balíku slehne zem tak nevim co budu dělat :( Emaily mi nikdo zatím nezpracoval a také neodpovídají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
30.11.21 10:27

@Nathaxie
Teď jsem se tam dovolala, zkus to 954222000

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
30.11.21 10:33
@amuse bouche píše:
@Nathaxie
Teď jsem se tam dovolala, zkus to 954222000

Zázrak, tam už jsem zkoušela a nikdy to nevyšlo, hned tam zkusím zavolat :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
30.11.21 10:36

@Nathaxie
Jj, zadařilo se mi po 14 dnech, haha. A zvedla to moc příjemná úřednice, musím říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
30.11.21 10:39
@amuse bouche píše:
@Nathaxie
Jj, zadařilo se mi po 14 dnech, haha. A zvedla to moc příjemná úřednice, musím říct.

Tak to je supr, teď tam volám a čekám, tak snad to někdo vezme :mrgreen: Budu zkoušet jinak celý den protože mám alespoň nějakou naději teď :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
30.11.21 10:41

@Nathaxie
Jj, čekej na drátě. Mně to dnes poprvé po dvaceti minutách nespadlo, ale začalo zvonit a zvedla to paní. Ať se ti zadaří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
30.11.21 13:52
@amuse bouche píše:
@Nathaxie
Jj, čekej na drátě. Mně to dnes poprvé po dvaceti minutách nespadlo, ale začalo zvonit a zvedla to paní. Ať se ti zadaří.

Tak bohužel to začalo zvonit ale pak mě to odpojilo :lol: Budu zkoušet ale dál, je možný že tam byl ráno někdo příjemnější :D Alespoň už mají zprávu že ví že na celnici teď padá hodně dotazů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
30.11.21 14:38

Hurá!

Tak jsem se konečně dovolala! Zvedl mi to moc milý úřední a vše ověřil.

Kdyby tu někoho zajímalo tak je prý těch 10kč za den odpuštěno. (Placení za delší pobyt zásilky na skladě) jelikož toho opravdu mají moc :D :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat