Celou noc a den tvrdé bříško a bolesti v podbrišku

Anonymní
8.10.20 19:44

Celou noc a den tvrdé bříško a bolesti v podbrišku

Zdravim,

obracim se na vás pro radu. :roll: Jsem 26+4tt. Včera v noci jsem sotva něco naspala, protože mě začlo bolet docela dost v podbrišku a při každém otočení na opačný bok mě v onom boku píchlo. Do toho jsem měla permanentně tvrdé bříško a v oblasti pupku se mi objevovali boule. 8o Ráno jsem neotálela a došla si na gyndu, tam doktor zkontroloval děložní čipek, který je v pořádku, i malou a vše bylo ok, včetně moči. Předepsal mi jen 2× dávku hořčíku s tim, ze mam ležet a že když se to nezlepší, mam s tim zas zajít.

Celý den mě to neopustilo. Bříško tvrdé, teď už docela polevuje místy, ale podbrisek bolavej, jako kdyz mate menses, ale mnohem vic ostře. :think:

Máte s tím někdo zkušenosti a nevíte, co by to mohlo být? Na poslíčky je podle mě ještě dost brzy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2862
8.10.20 20:22

Posliky mam od te doby, co citim pohyby -cca 16tt. Je to dost individuální. Snaž se odpocivat a moc se nenamahej. To, ze tvrdne bricho, nemusí znamenat porod. Prostě děloha trénuje. Rozvolnuji se vazy. Ale jestli mas velke bolesti a něco se ti nezdá, zajeď do porodnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4763
8.10.20 20:29

Jestli to jsou velké bolesti tak jed. Já měla ve 26tt velké bolesti a mekl mi čípek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.10.20 21:20

Já to měla podobně na konci 25 tt doktor mě prohlédl a napsal mi jen magnezium.
Ještě ten den večer jsem musela do nemocnice protože se to nedalo vydržet a měla jsem v moči zánět :/
Takže jak už tady píšou holky pokud mas velké bolesti radši jeď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama