Celulitida na bříšku

11.6.15 13:00

celulitida na bříšku

Dobry den, prosím mate nějaký tip na cviky, či krémy nebo jiná kouzla, která by alespoň trochu vymizela celulitidu na bříšku po porodu?? Mám samozřejmě i na jiných partiích, většinou obvyklých jako je zadeček atp.,ale to mě tolik netrapí jako na tomto místě :mrgreen:. Poradí někdo??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11.6.15 13:06

@čomaraky říká se, že se má dodržovat pitný režim(voda), při sprchování střídat teplou a studenou vodu.
Nicméně buďv klidu, loni jsem četla, že celulitida neexistuje, vymyslel jí cosmopolitan :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5698
11.6.15 13:19
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8172
11.6.15 14:05

Tak ja budu za otravu, ale kdyz jsme cetla ten nadpis, vydesila jsem se, ze nekdo resi celulitidu u ditete. Protoze kdyz se rekne brisko, nebo zadecek, predstavim si dite, nebo zamilovanyho chlapa co tohle rika. Rikat sama o sobe, ze mam brisko a zadecek…to bych tyhle partie musela mit secsakra malilickatoucky a roztomiloucky 8) treba to tak ale zakladatelka po porodu ma 8) takze pokud ano, pak gratuluju 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 16:10

@lleennttiillkkaa v tom případě jsem divná a nevím co to mam, když ne celulitidu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 16:13

@Krčka tak to pardon jestli jsem vas pohoršila, ale píše se to tak i skoro ve všech časopisech, přišlo mi to normální :mrgreen: v tom případě co s mým pupkem a prdelí :D :lol: a jinak ještě jednou Promiňte :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8172
11.6.15 21:10
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie