Celulitida na rukou a na nohou

Anonymní
17.3.16 06:42

Celulitida na rukou a na nohou

Taky máte někdo celu v těchto místech? Nejhorší to je pod koleny, mám tam šílené otoky, stejně i na stehnech, zadku, lýtkách i na rukou, když si je zmáčknu. Mám nadváhu, takže je to asi tuk, ale jsem šíleně zoufalá.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18864
17.3.16 06:48

Dojdi se nechat zvážit k výživovému poradci, poví ti kolik máš tuku, vody a svalové hmoty a co s tím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.3.16 06:51

Jenže já se prostě stydím :/ vždycky jsem byla štíhlá, krásná a představa, že bych teď měla někam jít a tam mi řeknou, že jsem obézní je dost děsivá. Nemám na to psychicky. :(

• Nahlásit
  • Citovat
18864
17.3.16 06:54
@Anonymní píše:
Jenže já se prostě stydím :/ vždycky jsem byla štíhlá, krásná a představa, že bych teď měla někam jít a tam mi řeknou, že jsem obézní je dost děsivá. Nemám na to psychicky. :(

výživový poradce, který je inteligentní ti tohle niky fakt neřekne, jediný co ti asi doporučím je vyhnout se těm kteří nabízí produkty na hubnutí, hubnout musíš sama. Jinak já taky mívala mnohem mnohem míň, a chápu, že ti každý říká, že jsi tlustá ono je to jiný když jsi se „vypapala“ než když k těm kilům navíc přišla kvůli nemoci. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2443
17.3.16 07:01
@Anonymní píše:
Jenže já se prostě stydím :/ vždycky jsem byla štíhlá, krásná a představa, že bych teď měla někam jít a tam mi řeknou, že jsem obézní je dost děsivá. Nemám na to psychicky. :(

tak zkus dietologii, ambulance bývá při každé nemocnici nebo v okresním městě. Tam Tě naopak povzbudí, že jsi přišla sama a chceš to řešit dřív než Tě dožene zdravotní problém. Výhoda je, že Ti můžou udělat i odběry krve a vyšetření. Psychika je u hubnutí respektive změny životního stylu jeden z nejdůležitějších faktorů. Tak se netrap zbytečně dlouho, není ostuda vyhledat pomoc, ostuda je nechat to tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13778
17.3.16 07:14
@Anonymní píše:

Stydis se za svou postavu? Tak to jsi na tom psychicky spatne :?
Zajdi k vyzivovemu poradci…on te zvazi, zmeri a zjisti ti vse potrebne a poradi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58542
17.3.16 07:34
@Anonymní píše:

no jo, ale dokud se na sebe pořádně nenaštveš a něco s tim neuděláš, tak nečekej, že se to zlepší - i psychicky i fyzicky :think: určitě nejsi jediná co to má, ale jsi jediná, která s tím může něco udělat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama