Celulitida v podpazi a vnitrni strane rukou!

Anonymní
20.1.20 12:25

Celulitida v podpazi a vnitrni strane rukou!

Jak se zbavit celulitidy v podpazi a vnitrni strane rukou??!potrebuji poradit zrovna na takovym miste nemuzu nosit tilka je to hodne videt na slunicku nebo ostrym svetlem to jde videt.do leta bych to chtela aspon zmirnit prosim o rady tipy triky atd.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3755
20.1.20 12:42

Dělat kliky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
20.1.20 12:52

Hlavně i si to mazat já mám problém zase u stehen ale to mám ještě po první dceři tak taky jako je to psycho ale jsou krémy atd
a posilovat ty ruce jsou na to cviky na zpevnění ale jaká je učinnost to přesně nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
20.1.20 13:02

Posilovat a zkusit něčím mazat. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8712
20.1.20 13:04

Posilovat ruce, zkus některý z krémů Eveline Slim (myslím, že nejlepší poměr cena-výkon), a opálení taky leccos schová, takže doporučuju ještě před sezónou samoopalovací krém.
Jinak na celulitidu doporučuju nízkosacharidové stravování, mně se ztratila opravdu výrazně po měsíci bez sacharidů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 14:09

@zrcadlo ta kosmetika eveline funguje?

• Nahlásit
  • Citovat
3755
20.1.20 14:14
@Anonymní píše:

To mě také zajímá… Já moc na tyto zázraky nevěřím, takže je ani nezkouším. Ale kdyby měl někdo fakt super zkušenost, 200 klidně obětuji, to je nic. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8712
20.1.20 14:58
@Anonymní píše:

Jak jsem napsala, poměr cena výkon mi přijde fajn. Ty zeštíhlující zahřívací krémy opravdu hřejí, takže mně je to i příjemný. Při pravidelném mazání mi zeštíhlely nohy o cenťák (při stejné váze), ale ono se říká, že to je tím mazáním, resp. s tím spojenou masáží (že si člověk líp zprůchodní lymfu), každopádně na dotek si všimnul i manžel ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
20.1.20 15:37
@Anonymní píše:

ano já ji ted také používám na stehna a mají hřejivý učinek a mi se zdá že na tom něco bude, ted jsem si koupila od eveline krém na prsa tak dám pak vědět
každopádně zdá se mi že mám pokožku fajn hebkou a jasně je k tomu třeba i pohyb
ne že ta celulitida zmizne sama jen s těma přípravkama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 07:31

Musíte zhubnout tuk a nabrat svaly… takže držet stravu a cvičit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama