Reklama

Celý život pitomá! Kde najít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 07:26
Celý život pitomá! Kde najít "úspěšného chlapa"

Celou noc přemýšlím, co se vlastně stalo, tak nějak se o to chci podělit a požádat o radu. Jsem pitomá. Doslova. Celé to začalo, když jsem potkala svého bývalého přítele. Byli jsme spolu téměř deset let. Byl to autoklempíř. Za celou dobu jsem slyšela, že má nemocné rodiče, musí jim posílat peníze atd. Jeho rodiče jsem poznala, nemocní opravdu byli. Náš vztah byl v pohodě. Doma! Kdy je všechno uzavřeno zdmi. Já pracuji v Praze, v jedné řekla bych úspěšné firmě. Je mi 35 a jsem bezdětná. Do práce dojíždím skoro dvě hodiny. Náš pracovní kolektiv je spíše staršího věku. Ti nejvyšší vydělávají ročně miliony a užívají si ve volném čase vnoučat. Náš kolektiv je o tom, že když se pracuje na důležitém projektu, ti vybraní lidé jsou zváni i na soukromé akce právě k vedení. Bývají to příjemná posezení i s jejich protějšky. A také se očekává, že člověk má protějšek a přijde s ním. S bývalým přítelem jsme se párkrát zúčastnili. I když jsem mu připravila oblečení, vždycky si vzal něco jiného. Málem jsem omdlívala. Popíši- roztrhané kalhoty v rozkroku, vytahané tričko, starou roztřepenou košili,… Jeho chování - pro sprosté slovo nešel daleko, když měl tendenci se bavit o práci, tak nejslušnější slovo bylo ho*no. Utírání nudle do rukávu už ani komentovat nebudu. Jen pro představu, věcí bylo víc a já to vždy obrečela. Na oblečení mi říkal, že se to musí utahat a nové si šetří. Nenosí ho. Postupem času se stalo, že jsme pozváni už nebyli, nepatřila jsem do týmu. Je mi naprosto jasné, že nebyl zájem se s ním vidět. On mi na výtky říkal, že maká jako šroub, aby pomohl rodičům. Akceptovala jsem to.
Stav - rodiče nemocní, neposlal jim ani korunu, doma jsem vše táhla já. A nedávno jsem se dozvěděla, že si se svou ex pořídil bydlení a má tříletého syna. Doma byl často, téměř pořád, občas jen někam pracovně, ale to byly tak dva dny v měsíci. Pochopila jsem, že to spolu táhli během dne. A ani jedna z nás o té druhé nevěděla. Když jsem se to dozvěděla, vyhodila jsem ho. Pochopila jsem, proč pořád nadává, že si moc nevydělá, že by nedojížděl denně dvě hodiny jednu cestu, celkově čtyři jako já. Byla jsem pitomá. Jeho chování postupem času znechutilo i mé dnes už bývalé kamarády. Všichni ho měli plné zuby a postupně komunikace mezi mnou a jimi zanikala. Pak se rozprchli do světa a víc o nich nevím. Zůstala jsem vlastně jako kůl v plotě. Není nikdo.

Chtěla bych se zeptat - dá se někde potkat úspěšný chlap. Úspěšný, který se o sebe dovede finančně postarat, který má už nějaké chování a dokáže se pohybovat mezi lidmi z bohatšího prostředí, sám je úspěšný, aby neměl před lidmi mindráky? Upozorňuji, že nejsem zlatokopka, peníze jsem sice v minulosti vrážela do chlapa, který za moc nestál, spíš za nic, ale můj příjem není v takových horentních částkách. Aby si někdo nemyslel. Kde se dá najít slušný chlap? Vzpomínám si na slova rodičů - vyraž na ples, tam se seznámíš. Nevyrazila jsem. A kdesi narazila na chlapa, se kterým život byla jedna velká fraška. Teď věci vidím jinak a dost všeho lituji. Říká se, že každý svého štěstí strůjcem. A sedávej panenko v koutě, najdou tě, což si nemyslím. Život mi utíká mezi prsty a já si připadám jako totální blbec. Což vlastně i jsem. Karolína

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 08.03.17 07:33

No upřímně, najít bezdětného muže v tvém věku, který nemá závazky atd.bude dle mého tak trochu problém, tohle je v těch schopných řadách už dávno přebráno, nicméně stát se může a na někoho požadovanýho natrefíš. Kde? Dneska jsou oblíbený různý ty seznamky, no podle mě se tam v 90% srazíš s úchylem, blbečkem nebo prasetem :nevim: Hodně štěstí, nebudeš to mít asi jednoduché.

ruzovasrnka
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 08.03.17 07:44

A v práci bys na nějakého nenatrefila, třeba na nějaké jiné pobočce? Asi jsi hodně pracovně vytížená, ale třeba bys zvládla ve volném čase nějaký koníček, sport…já manžela potkala na cvičáku, když jsem si pořídila štěně. Co třeba kandidovat do obecního zastupitelstva - mohla bys potkat nějaké zajímavé lidi. Nebo kdyby Tě třeba zajímala politika, můžeš podat žádost o členství v nějaké politické straně, občas se určitě budou scházet - tam může být ambiciózních chlapů :think: Nebo se přihlásit mezi dobrovolné hasiče :) Možností je, hlavně nesmíš trčet doma nebo v kanceláři…

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27229 příspěvků 9 inzerátů 08.03.17 08:08

Jo, určitě dá… já ho úplně poprvé potkala na táboře, pak jsem ho potkala ještě v knihovně, četl stejné knihy jako já a na dalším táboře jsme se dali dohromady… byl sice o pár let mladší, ale to jako problém nevidím… bylo mi o rok méně než tobě… dnes jsme spolu 12 let, máme spolu dvě děti…
Pokud bych chtěla najít chlapa, asi bych hledala takového, co má stejné koníčky nebo záliby, takže bych někam vyrazila nejspíš na hory a doufala, že na nějakého turistu nebo cykloturistu narazím… já jsem ale optimistka, já věřím, že když ho mám potkat, tak ho potkám třeba v tramvaji, když tramvaj cukne a já mu šlápnu na nohu… chce to pomocí vizualizace si ho přitáhnout do života a pak toho správného opravdu potkáš… :hug:

Konnny
Ukecaná baba ;) 1895 příspěvků 08.03.17 08:27

No, já myslím, že skoro každej bude lepší než otrhanej nevěrnej hulvát, co si utírá nudli do rukávu :). A i na tý seznamce bude pár procent normálních kluků.

Premek_Orac
Závislačka 4208 příspěvků 08.03.17 08:50

Zakladatelko, a o co ti vlastně v životě jde?
Chceš být šťastná ty, nebo chceš o sobě a svém vztahu vytvořit obraz, který bude vyhovovat tvému okolí, zejmén akolegům z práce?
Ať si měla partnera jakéhokoliv, pokud tvé okolí ho mělo přijmout. Moje podřízená má za manžela vojáka, mohl bych o něm říci, že pěknou gumu, ale respektuji jej, když zveme i partnery zaměstnanců, tak je vždy zván. Ona musí vědět, pro jaké jeho kvality s ním je a je prostě součástí jejího života.
Kolikrát prostě štěstí a spokojenost najdeš u někoho, kdo přesně neodráží tvůj obraz,,úspěšného chlapa."
A jinak ano, normální chlapi existují a potkat se dají všude tam, kde je budeš hledat. Na obědě, na kole, v práci, při venčení psa, v metru… Nevím o tom, že by se někde rojili, jako ukrajinští dělníci před výstavištěm…

Nellinkka
Povídálka 12 příspěvků 08.03.17 09:11

Nejsi blba, ani ne divna. Jsi jenom zklamana, prepracovana a utahana. Zamiluj se do sebe takovou jaka jsi. Odreaguj se, odjed sama na nejaky vikend pekny a tam se urcite seznamis. Neverim, ze ve tvem veku si urcite bezdetneho chlapa bez zavazku nenajdes. Mam spousta znamych muzu kterym je i vic jak 35 a nemohou si najit tu pravou. Hlavni je nezapomenout se o sebe starat a mit se rada. To je to co uspesne muze laka, hodne stesti :srdce:

adam75
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 08.03.17 09:16

Tak já jsem na seznamce narazila na super chlapa :-)

Věkově k Tobě akorát - o 3 roky starší, ale dva puberťáky ve své péči a k tomu bláznivou ex, která se aktuálně „živí“ vykládáním karet :-D a jinak ji živí on a asi ji do smrti živit bude. Je praštěná, psychicky labilní, ale je s ní sranda, už jsme spolu párkrát vypily několik láhví vína a probraly, jaký je „náš“ společný chlap v posteli.

Peněz reálně dost, formálně je v insolvenci, takže si na sebe nemůže koupit ani byt, o nějaké budoucí svatbě, kdybych ji snad chtěla, ani nemluvě.

Takhle z popisu to vypadá děsně, ale já jsem si ho ale nevybrala kvůli dětem, penězům nebo postavení, ale kvůli tomu, jaký je. Nepromítám do něj svá očekávání, sama už dítě mám a je nám spolu prostě dobře. Člověk je jeden den super úspěšný a druhý den může být na dně. Kopneš ho někam, jestli se něco stane? A vybírat si chlapa, který se bude líbit mému šéfovi - to je trochu nevyzrálé, myslím.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15547 příspěvků 08.03.17 09:20
@Premek_Orac píše:
Zakladatelko, a o co ti vlastně v životě jde?
Chceš být šťastná ty, nebo chceš o sobě a svém vztahu vytvořit obraz, který bude vyhovovat tvému okolí, zejmén akolegům z práce?
Ať si měla partnera jakéhokoliv, pokud tvé okolí ho mělo přijmout. Moje podřízená má za manžela vojáka, mohl bych o něm říci, že pěknou gumu, ale respektuji jej, když zveme i partnery zaměstnanců, tak je vždy zván. Ona musí vědět, pro jaké jeho kvality s ním je a je prostě součástí jejího života.
Kolikrát prostě štěstí a spokojenost najdeš u někoho, kdo přesně neodráží tvůj obraz,,úspěšného chlapa."
A jinak ano, normální chlapi existují a potkat se dají všude tam, kde je budeš hledat. Na obědě, na kole, v práci, při venčení psa, v metru… Nevím o tom, že by se někde rojili, jako ukrajinští dělníci před výstavištěm…

Přesně tak. Po přečtení úvodního příspěvku si říkám, proč žila zakl. 10 let s člověkem, který je zjevně buran a příživník A jak se později ukázalo, tak i lhář a záletník)…Asi jí v něčem vyhovoval…
Je třeba si ujasnit, jakého muže si zakl. vlastně představuje. Úspěšný muž může mít spoustu charakteristik. Jinak v 35 najít chlapa bez zásadních vad asi nebude úplně snadné, možná bude třeba v něčem ustoupit (rozvedený?). Ale pokud si zakl. rozšíří obzory aktivit i mimo domov a práci, určitě to není beznadějné. Zvlášt ve velkých městech je spousta příležitostí.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15547 příspěvků 08.03.17 09:28
@adam75 píše:
Tak já jsem na seznamce narazila na super chlapa :-)

Věkově k Tobě akorát - o 3 roky starší, ale dva puberťáky ve své péči a k tomu bláznivou ex, která se aktuálně „živí“ vykládáním karet :-D a jinak ji živí on a asi ji do smrti živit bude. Je praštěná, psychicky labilní, ale je s ní sranda, už jsme spolu párkrát vypily několik láhví vína a probraly, jaký je „náš“ společný chlap v posteli.

Peněz reálně dost, formálně je v insolvenci, takže si na sebe nemůže koupit ani byt, o nějaké budoucí svatbě, kdybych ji snad chtěla, ani nemluvě.

Takhle z popisu to vypadá děsně, ale já jsem si ho ale nevybrala kvůli dětem, penězům nebo postavení, ale kvůli tomu, jaký je. Nepromítám do něj svá očekávání, sama už dítě mám a je nám spolu prostě dobře. Člověk je jeden den super úspěšný a druhý den může být na dně. Kopneš ho někam, jestli se něco stane? A vybírat si chlapa, který se bude líbit mému šéfovi - to je trochu nevyzrálé, myslím.

no nevím, jestli by si takového „super chlapa“ zakl. představovala. Neříkám, že je to špatný člověk, pro nezávazný život asi ok. Ale v podstatě těžko s ním můžeš vytvořit nějakou rodinnou perspektivu. Celý produktivní život se za tebou budou táhnout jeho dluhy a závazky. Pro mě by to nebylo.

Premek_Orac
Závislačka 4208 příspěvků 08.03.17 09:29

@pe-terka Tak, tak.
Já jsem třeba docela dost úspěšný v podnikání, ale s životním úspěchem to nijak nespojuji. Za mnohem větší úspěch považuji, že jsem ve vztahu, ve kterém jsem spokojený, že se mi daří cestovat, což mě baví a že jsem dospěl k některým životním zásadám, které nepřekračuji, abych byl,,společensky hoch," když mi to prostě není vlastní…
Každý úspěch je vykoupen nějakými náklady, vždy je něco za něco a nejhorší je, když lidi žijí ne tak, aby byli šťastní, ale tak, aby,,vypadali úspěšní." To jsou pak přesně ty příběhy o hypotékách, úvěrech, dovolených… a prázdném vztahu, krizích atd.

adam75
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 08.03.17 09:37

@pe-terka no právě, zakladatelka chce někoho jako z příručky. Problém je, že ze dne na den ten stejný člověk může padnout. Můj chlap byl před pěti lety taky jako z příručky. Něco málo přes třicet, několik firem, život v přepychu, krásná úplná rodina… pak párkrát něco špatně podepsal, následovala insolvence, manželce z toho trochu hráblo, rozvod, prodej majetku, děti poznamenaný. Zvedl se z toho, vyřešil to, brutálně přehodnotil priority, peněz má už zase dost, protože umí pracovat, o svoje děti se stará a o svou ex vlastně taky. Nevážím si ho za to, že může dát 5000 za večeři, ale za to, že se nevzdává a umí řešit problémy.

„Úspěšný“ je hodně relativní pojem.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 08.03.17 09:41
@Nowuka2 píše:
No upřímně, najít bezdětného muže v tvém věku, který nemá závazky atd.bude dle mého tak trochu problém, tohle je v těch schopných řadách už dávno přebráno, nicméně stát se může a na někoho požadovanýho natrefíš. Kde? Dneska jsou oblíbený různý ty seznamky, no podle mě se tam v 90% srazíš s úchylem, blbečkem nebo prasetem :nevim: Hodně štěstí, nebudeš to mít asi jednoduché.

To si nemyslím, znám v tomhle věku plno super chlapů, kteří ukončili „studentský“ přechozený vztah, studovali, cestovali, budovali kariéru a teď chtějí zakládat rodinu. Vadní rozhodně nejsou :nevim:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 08.03.17 09:47

@radkka píše:

To si nemyslím, znám v tomhle věku plno super chlapů, kteří ukončili „studentský“ přechozený vztah, studovali, cestovali, budovali kariéru a teď chtějí zakládat rodinu. Vadní rozhodně nejsou :nevim:

Fakt? Ty jo tak to já právě skoro vůbec, když už někoho tak mamánek nebo nesoběstačná tragédie jako můj 30 letej švagr (ten to má i s tím mamahotelem)… :nevim: Jinak všechno s nejakyma jizvama z minulosti, ať už dluhy, děti nebo ta máti za prdelí. Ale je fakt že jsem to nikdy neřešila, takže ten správnej vzorek chlapů neznám no… Každopádně mně přijde chlap ve věku kolem 35, kterej je svobodnej a není třeba po 10 letým ztroskotaným vztahu tak trochu podezřelej :P

adam75
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 08.03.17 09:56

@Nowuka2 prosím tě, kolik ti je? Ty píšeš o třicátnících, jako kdyby byli nad hrobem. A děti jsou „jizvy“, jo :-) tak to potom jo.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama