Celý život řeším jen chlapy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.6.22 21:45

Cely život řeším jen chlapy

Jdu se svěřit a poradit se, jak dal.

Bude to delší :)

Uvědomila jsem si, ze cely svůj život řeším chlapi, kteří mi ublizuji, vybírám si (rozhodne ne naschvál) typky, které nemohu mít a příliš se trapim. Už 20 let…

Je mi cerstve 35 let. Začalo to když mi bylo asi 14, klasika - laska na lyzaku. Byla jsem asi fakt zamilovaná. Poslala jsem mu Valentynku. On ne, ale jeho kamarádi se mi vysmali, ze mám malý prsa a on je na velký. Dodnes si na nej vzpomenu, měla jsme ho proste rada, tak nejak čistě a opravdové a on mi nikdy neudělal nic zlého, jen jsem nebyla jeho typ. Celkem jsem si pobrecela. Tehdy jsem chodila na xchat, řešila jsem zlomené srdíčko. Mne bylo 15, jemu 27. Cerstve před svatbou. Brala jsem ho jako vrbu, staršího brachu. Sešli jsme se, objal mě a pak mi napsal, ze mě poprvé neviděl jako dítě ale jako ženu (Lol, já vypadala asi na 11). No dnes vím co to bylo za čuně. Bohužel když čerstvě 15tka slyší konečně ze někoho přitahuje, zamiluje se. Byla jsem s nim 2 roky, trápení velký, protože jsem na nej absolutně neměla. Tehdy jsem brecela máme na rameni. Pak přišel další, já 17, on 19. Po 3 měsících mi řekl ze se cjce rozejít. Dodnes nevím důvod, dodnes jsme kamarádi. Brecela jsem silene, byla jsem z nej vedle. Potom Ondra, já 18, on 20. Vůl jak lev. Tahal ze mě peníze na sazeni. Do nej jsem asi zamilovaná ani nebyla, ale natrapila jsem se. Pak Honza, laska na gymplu. Jeho opilí kamarád mi napsal (z jeho mobilu), ze mám dorazit rano na nádraží. Já cela šťastná jela. Potupa hrozná. Vysmali se mi oba. Pak přišel Milan; úžasný kluk, po půl roce jsem se s nim rozešla kvůli tomu blbovi, co ze mě tahal peníze. Dodnes mě mrzí, jak ošklivě jsem se s nim rozešla. Marek, já 20, on 25, choval se ke mne krasne a já byla šťastná. Moc. Přestala jsem brát prasky a najednou mi proste nevonel. Skončilo to, já ho milovala, jen jsem s nim nedokázala spat. Dva roky jsem se z tohodle rozchodu dostavala. Potom mě chtěl jeho kamarád. Po par rande mě vzal k sobě domu a já rekla ze mě má odvést ke mne: naštval se, druhy den šel na rande s jinou a dneska jsou manžele a mají děti :) pak zhruba 2 roky nic, než jsem se dala na vysoký dohromady se spolubydlícím. Ja tím řešila samotu. Ze to není ono jsem věděla hned, ale neuměla jsem se rozejít; zabité dva roky. Mezitím jsem poznala kolegu, první mladší kluk než já a dodnes si myslím, ze byl nejlepší. Byli jsme myslím statsni dokud já nezačala mít psychické problémy kvůli práci, porad jsem byla ve stresu a davala mu to sežrat. Odešla jsem do jiné a tam se zamilovala do kolegy, který byl zadaný. Rozešla jsem se. On ne. Pak jsem potkala Pavla, fajn typek, který se mi pak svěřil ze je psychicky nemocny. Ano byl, ale já půl roku bojovala a strašně mě jeho chování bolelo. Kuba - laska z tinderu, ovšem on měl rozjeto dalších 5. Dodnes jsme kamarádi a díky němu jsem poznala dalšího - Petra, který byl o 16 let starší, rozvedený, já byla zamilovaná jako nikdy, skončilo to fackou a tím, ze jsme se porad hádali a ze byl extrémně dominantní. Dnes nechápu jak jsem to mohla vydržet. Potom jsem potkala mého nejlepšího kamaráda. Bylo to asi příliš brzy po rozchodu (půl roku). Oslovila jsem já jeho v kavárně :) Bylo to skvělý ale já myslela na ex, takže on poznal ze to nemám dořešeny a rozešli jsme se. Za měsíc jsme se dali zpět dohromady, ze si chybime. Jenže mne to nejak porad neslo. Poslal me tedy do haje a já se sesypala. Dodnes nevím proč, protože jsem ho nemilovala. Rok jsem chodila k psychologovi. Dnes jsme nejlepší kamarádi. Pak Pavel kolega, nezadany, jen jaksi měl dalších 5, na vztah me nechtěl. Jakub - kluk z tinderu, 5-6 rande, vše ok, než mi na moje “rada bych s tebou oslavila tvoje narozeniny” řekl, ze moc tlacim a nazdar. Nechapala jsem. Pal přišel Michal - pro me asi ideální chlap, dodnes myslím ze se ke mne nikdo nikdy víc nehodil. Problém byl, ze měl 2 děti a jaksi mi lhal ohledně partnerky. Byli jsme spolu rok, ale já asi spis jsko milenka. Sesypala jsem se, skončila na AD.

A konec příběhu? Kolega v nové práci. Zapomněl mi říct, ze je 12 let zadaný…

Jsem nešťastná a nevím co delam špatně, ale nejvíc mě trápí, jak strašně mě dokáže sejmout, kdxz mi to nevyjde s chlapem. Čím jsem starší tím to cítím fatálněji.

K psychologovi jsem chodila, moc to nepomohlo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2590
24.6.22 21:48

Se nedivím že psycholog nepomohl tohle je na kompletní restart :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
975
24.6.22 21:53

@david85lbc se má zabit?:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.22 21:54
@david85lbc píše:
Se nedivím že psycholog nepomohl tohle je na kompletní restart :D
:lol:

Ano, je to strašný a já nevím co s tím. Když sectu kolikrát jsem brecela cely dny a víkendy, trápila se, nejedla, skoro nezila, tak je to klidně pár let…

• Citovat
  • Nahlásit
914
24.6.22 22:01
@Anonymní píše: :lol:Ano, je to strašný a já nevím co s tím. Když sectu kolikrát jsem brecela cely dny a víkendy, trápila se, nejedla, skoro nezila, tak je to klidně pár let…

Myslím, že te to můžou tvé velké emoce, vše moc prozivas. Máš problémy I v jiné emocni stránce? Jako nekontrovatelna zlost, vybuchy, atd?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10640
24.6.22 22:06

Mas muj obdiv, ze si to pamatujes, ja si už nepamatuju ani jmena.. natož jak jsme se rozchazeli.. ale ja s nima jen spala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2590
24.6.22 22:09
@Anonymní píše: :lol:Ano, je to strašný a já nevím co s tím. Když sectu kolikrát jsem brecela cely dny a víkendy, trápila se, nejedla, skoro nezila, tak je to klidně pár let…

Mimochodem odpovím co děláš špatně.
Dle mého nedokážeš být sama. Takže se nauč žít sama se sebou. Je to asi jako si odvikat od cigaret nebo perníku. Detox bude bolet ale posune te. Jsi jen závislá na společnosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.22 22:15

@david85lbc ty jo, podle mě umím být sama. Měla jsem pauzu i 2 roky. Ale ano, touzim někoho mít. @Cizinka1 to bude asi pravda, výbuchy nemám podle mě, i když - možná se pletu, vím ze když mě chlap naštve, tak dokazu byt hodně hnusna. Spos mám záchvaty place, myslím si ze je konec světa atd. Jednou jsem pomyslela na to, ze se zabiju. Což bych neudělala, ale ta myšlenka tam byla.

• Citovat
  • Nahlásit
2590
24.6.22 22:18

Nechám se překvapit jestli najdeš řešení :) možná je to jen úděl a osud s ten už je daný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10640
24.6.22 22:20
@david85lbc píše:
Mimochodem odpovím co děláš špatně.
Dle mého nedokážeš být sama. Takže se nauč žít sama se sebou. Je to asi jako si odvikat od cigaret nebo perníku. Detox bude bolet ale posune te. Jsi jen závislá na společnosti

Tvl.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21621
24.6.22 22:22

Tak zkus alespoň prá měsíců řešit cokoliv jiného, než chlapy.

Ideální je začít řešit třeba pomoc někomu, kdo ji potřebuje - ať už lidi, nebo příroda, nebo zvířátka, nebo třeba nějaké památky. Jako že si najdeš nějakou skupinu, co dělá dobrovolnicky něco, co ti dává smysl a přidáš se k nim. Nebude fungovat jen poslat prachy a nebo něco lajkovat na sítích.

Potkáš nové lidi, budeš řešit cokoliv smysluplnějšího než chlapy, potkáš nové lidi, uděláš si prostor pro to srovnat si myšlenky a když nic, tak alespoń trošku pomůžeš něčemu smysluplnému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.22 22:25

Asi to vypada ze jedu jen chlapy. Já měla pauzu rok, dva, půl roku. Ze vztahu do vztahu jsem šla asi 2×. Bylo období kdy těch chlapů bylo víc protože ksem chodila na seznamku. Ale pauzy rozhodne byly :-) mezi posledním a předposledním byla pauza 3/4 roku.

• Citovat
  • Nahlásit
27537
24.6.22 22:27
@Anonymní píše:
@david85lbc ty jo, podle mě umím být sama. Měla jsem pauzu i 2 roky. Ale ano, touzim někoho mít. @Cizinka1 to bude asi pravda, výbuchy nemám podle mě, i když - možná se pletu, vím ze když mě chlap naštve, tak dokazu byt hodně hnusna. Spos mám záchvaty place, myslím si ze je konec světa atd. Jednou jsem pomyslela na to, ze se zabiju. Což bych neudělala, ale ta myšlenka tam byla.

Se záchvaty pláče si chlapa neochočíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4608
24.6.22 22:34

Neuraz se, ale mně přijdeš labilní. Takhle to na mě působí jak když si z každého muže co jde kolem ve své hlavě vytváříš životní lásku, hrozně ho miluješ a když se rozejdete, tak se hroutí svět. Taková královna dramatu :nevim: plus teda nechápu proč si vybíráš proutniky a zadané muže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5188
24.6.22 22:35
@Ou píše:
Tak zkus alespoň prá měsíců řešit cokoliv jiného, než chlapy.

Ideální je začít řešit třeba pomoc někomu, kdo ji potřebuje - ať už lidi, nebo příroda, nebo zvířátka, nebo třeba nějaké památky. Jako že si najdeš nějakou skupinu, co dělá dobrovolnicky něco, co ti dává smysl a přidáš se k nim. Nebude fungovat jen poslat prachy a nebo něco lajkovat na sítích.

Potkáš nové lidi, budeš řešit cokoliv smysluplnějšího než chlapy, potkáš nové lidi, uděláš si prostor pro to srovnat si myšlenky a když nic, tak alespoń trošku pomůžeš něčemu smysluplnému.

Hehe, to bývají často největší párovací akce, pokud se tedy nepřidá zrovna ke skupině důchodců…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat