Čemu věřit BT nebo ovulační test?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
clint_barton
Nováček 10 příspěvků 06.12.18 09:41
Čemu věřit BT nebo ovulační test?

Dobrý den milé dámy,
ráda bych Vás požádala o radu. Nejsem si jistá, čemu mám věřit - ovulační test mi vychází pozitivně. Nejdřív jsem si myslela, že mi teplota krásně stoupla a potvrdilo to ten ovulační test, ale následující den mi teplota spadla o 0,5 °C a stále se drží dole. Tak nevím, jestli tedy ovulace proběhla nebo to byl jenom nějaký teplotní výkyv.
Nemáte některé s touto situací zkušenosti? Děkuji Vám za odpovědi. A.

Reakce:
Micaella22
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 06.12.18 09:46

Ja verila jen ovu testum. Pak jsem teplotu ani nemerila

Adula99
Povídálka 30 příspěvků 06.12.18 09:52

Věřila bych Ovu testu. Držím pěsti ať to vyjde:)

Kriss Tina
Kelišová 6065 příspěvků 06.12.18 09:55

Řídila bych se testem

smurfka
Vesmírná mluvilka 30023 příspěvků 06.12.18 10:11

jenomže když máš pozitivní ovulační test, neznamená to že máš ovulaci hned ten den, ale pozitivní ovulační test = ovulace nastane během 24-48h…takže teplota ti může ještě stoupnout a ovulaci potvrdit..protože BT ovulaci potvrdí na den, ale ovulační test ti ovulaci předpovídá dopředu..

clint_barton
Nováček 10 příspěvků 06.12.18 10:24

Děkuji Vám za zprávy.
Ano to vím, že nastává do 48 hodin, ale takto pozitivní test jsem měla v neděli a den poté mi teplota spadla. A to jsem četla, že po ovulaci zůstává teplota vysoko a ne že takhle moc spadne. Tak mi to nesedělo…

smurfka
Vesmírná mluvilka 30023 příspěvků 06.12.18 10:27

no každé má své pro a proti..já dělala jen testy, protože to je pro mě jednodužší, ale zase - musí se dělat správně, protože špatně udělaný test, je k ničemu
Teplota byla na mě moc náročná, tam se stačí špatně vyspat, změní se teplota kolem, měříš v jiný čas atd..a je to taky na nic.. :nevim:
takže já pouze testovala a věřila jsem testům.

clint_barton
Nováček 10 příspěvků 06.12.18 12:31

Já právě měřím poprvé, takže to taky moc neznám, ale snažím se každé ráno po budíku měřit, ale vůbec si tím nejsem jistá, takže bych víc věřila tomu testu. Ale zase na druhou stranu vím, že mám menstruační cyklus hrozně dlouhý, skoro 60 dní, a teď najednou by to bylo takhle dřív (zkoušela jsem Gynex, tak by to mohlo být tím)

smurfka
Vesmírná mluvilka 30023 příspěvků 06.12.18 12:42

@clint_barton jj gynex mi to taky posunul..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >