Cena 3D fotky z Prenatalu v Brně

139
9.7.15 06:08

Cena 3D fotky z Prenatalu v Brne

Ahoj, ceka me ultrazvuk v 30tt v prenatalu v Brne. Rozhoduji se jestli si mám nechat udelat DVD a nebo 3D fotku… Dělali jste si nekdo něco z toho? Kolik ta 3D fotka stoji? Nevím jak se rozhodnout.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11345
9.7.15 06:21

Fotka 200 Kc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
9.7.15 06:25

Diky, a to vám nabídli sami? Nebo jste si museli rict predem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JLP
4648
9.7.15 07:17

My si řekli na začátku vyšetření sami a dr. na to „ještě že jste si řekli“, což mě překvapilo - řekla bych, že většina lidí fotku chce, tak s tím tak nějak počítají, ale asi ne každý dr…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
9.7.15 07:58
@bayli píše:
Ahoj, ceka me ultrazvuk v 30tt v prenatalu v Brne. Rozhoduji se jestli si mám nechat udelat DVD a nebo 3D fotku… Dělali jste si nekdo něco z toho? Kolik ta 3D fotka stoji? Nevím jak se rozhodnout.. :think:

v Brne nevim ale co tak citavam, tak kolem 200 kc 8) u nas v CB a moji gyndarky vůbec nic ani cernobila ani ta 3D/4D a kdykoliv jsem o ni požádala, tak nebyl problém :kytka: kazdpadne ceny jsou ruzne od 50 do 200 kc ale nchapu proc si za to Dr něco rikaj kor 200 kc vzdyt vytisteni ty fotky jsou tezce minimalni naklady takze 10 kc by to plne pokrylo :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
3588
9.7.15 08:02

Na prvním utz mi ji nedali a já si o ní neřekla je fakt že byli jiný starosti pozitivní nález a při druhé kontrole jsem chtěla i DVD a dali mi to zadarmo ale to bylo špatné tak se asi slitovali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama