Cena dortu k prvním narozeninám

1444
22.6.13 15:15

Cena dortu k prvním narozeninám

Ahoj za měsíc bude mít dcerka rok a koukám po dortech, na kolik to tak vyjde, chtěla bych 2patra a potažený.. Ten by byl spíš teda pro hosty ale i malé dám, a pak udělám jeden s ovocem jen pro malou. Nevíte na kolik to tak může vyjít? Nechám ho zřejmě dělat v cukrárně, ale jen pokud bude rozumná cena :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
755
22.6.13 15:49

Já nechávala dělat malému k prvním narozeninám dort ve skutečné velikosti fotbalového míče, dort měl 4 kg, potažený marcipánem, stál 800 Kč, ale to bylo přes známou… Myslím, že v cukrárně to bude ještě dražší… Tereza

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3971
22.6.13 15:50

Tak ceny se můžou dost různit. Já objednávám jen jednopatrový, schází se nás 14 lidí + každý ještě dostane kousek domů a cena se pohybuje mezi 850,– až 1050,–. podle toho, co si navymýšlím. takže dvoupatrový bych čekala tak o 500,– dražší :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
22.6.13 16:15

My jsme nechávali malé dělat tenhle dort, ale teda byl jen jednopatrový na cca 12 kousků a dávali jsme za něj něco málo přes 1000 Kč. Ale záleží na cukrárně, kterou si vybereš. Ta má většinou pevně danou cenu za kg dortu. Takže pak bude hlavní, jak velký si ho necháš udělat a kolik blbinek z marcipánu na něj…protože ty na tom našem dělaly dobrou třetinu celkové váhy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
536
22.6.13 16:16

My meli od soukromnice, potazeny, jednopatrovy a stal 900 kc. Prumer mel 40 cm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10657
22.6.13 16:57

Za dort k prvním narozkám jsem dala 1600Kč. Dělaný na zakázku u soukromnice dle mého návrhu. Nechala jsem udělat něco na způsob krtkova dortu, takže tmavý korpus, promazáno světlým krémem s kousky čokolády a kostičkama banánů, dort potažený a ozdobený marcipánem. Na třetí fotce je už po zásahu malým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12745
22.6.13 17:37

Meli jsme kraliky z klobouku. Cca 17 porci a stal kolem tisicovky a chutnal naprosto excelentne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11233
22.6.13 17:41

Koukám tedy, jak jsou u nás dorty levné. Měli jsme čokoládové auto, jako hrom, s ozdobami a stálo 400 kč :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1444
22.6.13 17:45

Tak jsem volala do cukrárny a poslala jim fotku jak bych si ho představovala a prý kolem 2.000 to je teda celkem dost bych řekla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
22.6.13 17:48

@yasmine5 No v cukrárně to je tedy asi tak normální cena u většího dortu. My měli ještě tenhle u příležitosti jedné oslavy, a ten byl od cateringové firmy a stál také 2.000 kč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12272
22.6.13 18:02

K prvním narozeninám jsem dělala „dort“ nepečený z piškotů, zakysané smetany a jablek. Malá si ho pěkně rozpatlala. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7189
22.6.13 19:42

Najdi si nějakou cukrarku v okolí, dort budeš mít z poctivých surovin a za lepší cenu jak v cukrarne. Teď si ale zaboha nevzpomenu na tu stránku, kde najdeš tyhle cukrarky i s jejich alby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2462
24.10.15 15:40

Holky, chci nechat synovi udelat dort k druhym narozkam. znam soukromnici, pece dorty doma. jsou fakt krasne, pry i chutove super (dle známých). uplne podrobnosti jsme ještě neprobiraly, ale nehci nic složitého, jednopatrovy korpus, 24cm, cca na 12 porci, nejaky klasik krem, potáhnout a nahoru jednu vetsi marcipánovou figurku traktoru. trochu me zarazila cena, pry lehce přes 1000kc. jsem mimo když jsem cekala méně? je pravda, ze jsem zadny takovy dort delší dobu neobjednávala, tak nevim… asi do toho pujdu, jen by me proste zajímalo jestli je to normalka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11132
24.10.15 15:51

@peta81
prijde mi to takova normalni cena - ani levne, ani extra drahe.

ale ono zvdycky zalezi - jaky korpus, jake suroviny, jak zdobeny. to zdobeni a figurky zaberou hrozne casu. a uplacat treba ten traktor, aby vypadal nejak normalne, to bude na dost dlouho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1767
24.10.15 16:23

Ja uz jsem par dortu objednavala a ta cena mi prijde ponekud vyssi…za jednopatrovy dort potazeny modelovaci hmotou s jednou figurkou…Predpokladam, ze testo bude klasicky piskot, krem. Na to, ze pani neni profesionalka, tak mi to prijde dost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat