Cena projektové dokumentace na přístavbu o rozloze 70m2

10
10.4.21 19:17

Cena projektové dokumentace na přístavbu o rozloze 70m2

Ahoj, zajímalo by mě jestli má někdo zkušenosti s projektovou dokumentací a kolik takový projekt na přístavbu stojí? Jedná se o přístavbu o rozloze 70m2 v rovném terénu. Myslíte že se vlezu do 50k? díkyyy za odpovědí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
955
10.4.21 19:28

My dělali projekt na podkroví o rozloze 90m2, včetně vody a odpadů, schody a podobně. Vyšlo nás to i s povolením 58k. Každopádně spíš záleží na projektantovi. Sestra platila za projekt přístavby 40m2 70k. Asi záleží na koho natrefíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
367
10.4.21 20:04

U mě by ses vešla :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 20:38

Ahoj, my řešili patrovou přístavbu 2×20metrů a stálo to 18k. Dokonce nám k tomu udělal komplet vše. Elektřinu, plyn, hromosvodů, hasiče, stačilo to jen hodit na stavební úřad. U jiného projektanta začínala cena na 30k. Sice jsme u tohohle čekali 4 měsíce, ale to nám bylo jedno.
Anonym proto, aby rodina nepoznala můj Nick. Cenu znají, tak by je to mohlo trknout

• Citovat
  • Nahlásit
8096
10.4.21 22:51

My jsme měli za 50k celej barák. Plus teda nějaký poplatky za vyjádření hasičů, nějaký měření atd. Záleží asi taky jak kde. Čím větší město tím dražší. Potavali jsme i firmu v Brně a přes známý a ti za to chtělo kolem 80k a to jsme měli ještě 50% slevu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat