Cena rekonstrukce střechy včetně krovů a demontáže

2.2.21 18:47

Cena rekonstrukce střechy včetně krovů a demontáže

Ahoj,
máte někdo zpracovanou cenovou nabídku na rekonstrukci střechy včetně krovů? Nebo jste někdo již dělali? Kolik vás stála? Plánuji střechu s keramickou taškou od bramac. Plocha střechy 140 m2. děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8482
2.2.21 19:07

Si poptej cenove nabidky od firem z okoli. Vsak je obeslat emailem apod. neda tolik prace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
455
2.2.21 19:37

Jestli v této době covidu někoho, kdo vám tu cenovou nabídku vyhotoví, tak to bude zázrak, já už čekám na cenovou nabídku na střechu, plot, elektroinstalaci atd. 10 měsíců a to jsem obeslala a obvolala hodně firem, všude mi bylo řečeno, že mají hodně práce a mám počkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12224
2.2.21 19:44

Záleží na tvaru střechy, poptejte více firem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
2.2.21 19:55

Co vím, tak se cena pohybuje 1000 Kč/m2.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3376
2.2.21 21:06
@elan píše:
Jestli v této době covidu někoho, kdo vám tu cenovou nabídku vyhotoví, tak to bude zázrak, já už čekám na cenovou nabídku na střechu, plot, elektroinstalaci atd. 10 měsíců a to jsem obeslala a obvolala hodně firem, všude mi bylo řečeno, že mají hodně práce a mám počkat.

Ale to není covidem přece

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
455
2.2.21 22:02

@Nell2 Ale je, protože mají hodně práce je výmysl, když je většina firem zavřená, sami majitelé mi to řekli před vánocema, když jsem se telefonicky ptala, kdy asi tak na mě přijde řada a už jsem zvyšovala hlas, že alespoň tu cenovou nabídku by mi mohli udělat, když hodlám utratit hodně peněz a i si klidně na ně počkat. Tak mi sdělili, že berou různé podpory od státu, a že se jim nevyplatí brát si nějakou práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
2.2.21 22:02
@Nell2 píše:
Ale to není covidem přece

Přesně tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
2.2.21 22:05
@elan píše:
@Nell2 Ale je, protože mají hodně práce je výmysl, když je většina firem zavřená, sami majitelé mi to řekli před vánocema, když jsem se telefonicky ptala, kdy asi tak na mě přijde řada a už jsem zvyšovala hlas, že alespoň tu cenovou nabídku by mi mohli udělat, když hodlám utratit hodně peněz a i si klidně na ně počkat. Tak mi sdělili, že berou různé podpory od státu, a že se jim nevyplatí brát si nějakou práci.

Ale stavebnictví Covid absolutně nezasáhl. A vím, o čem mluvím. Takže to jsou nějací vychc…é, kteri na situaci nějakým způsobem parazitují a umí v tom holt chodit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1933
2.2.21 23:26

To je kus od kusu. Když jsme na jaře rekonstruovali byt, tak mi půlka řekla, že jsem se zbláznila, že je karanténa. A ta druhá, že toho mají tolik a neví, kam dříve skočit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35177
3.2.21 08:32

Firmy jednoduše nestíhají. Stavebnictví kovid zasáhl maximálně tak, že mají občas někoho v karanténě. Ale jinak mají prostě moc práce. Dělali jsme středu v létě, koncem vlastně, a zaseklo se to ve fázi sundane krytiny, kdy jim padl do karantény tesař. Takže dva týdny. Ale pak nastoupili.
Cenu nebudu uvádět, stejně je nicneříkající. Nejlíp poslat na firmy v okolí nákres a nechat nacenit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat