Cena trenéra ve fitku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzi02
Nováček 10 příspěvků 29.04.18 22:25
Cena trenéra ve fitku

Ahojte holky, chtěla bych se zeptat jestli někdo chodí do fitka v Porubě (sareza) Ostrava? A pokud ne, nevadí. Moje otázka zní kolik stoji cca cena za hodinu trenéra ve fitku dekuju.

Reklama

Reakce:

majdulacek
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 30.04.18 06:33

Nemám osobní zkušenost z Prahy, ale z Brna. Trenér 60minut/450Kč + vstup do fitka. Břeclav 60min/250kč + vstup do fitka.

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 30.04.18 08:01
@Zuzi02 píše:
Ahojte holky, chtěla bych se zeptat jestli někdo chodí do fitka v Porubě (sareza) Ostrava? A pokud ne, nevadí. Moje otázka zní kolik stoji cca cena za hodinu trenéra ve fitku dekuju.

přímo v tomhle nevim, ale např ve fitcentu na dubině 250 kč na hodinu.. ale třeba mi to hodně pomohlo

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama