Cena vestavěné skříně do chodby

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13.1.22 22:17

Cena vestavěné skříně do chodby

Dobrý den, zajímá mě přibližná cena vestavěné skříně do chodby, přes celou zeď. Vůbec nemám představu na kolik mě to může přijít. Kdyby byly i fotky pro představu, tak budu moc ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27797
13.1.22 22:20

Cca 20-40t za metr. Si to spočítej podle toho kolik potřebuješ metrů :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
13.1.22 22:24

@Verunka9595 no to záleží jestli máš chodbu dlouhou metr a nebo jako na zámku. :nevim: další výška stropu.
Jak má být hluboká, materiál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7189
13.1.22 22:31

Děvče, na míru mi to stolař spočítal přes sto litrů :lol: tak jsem se mu vysmála, koupila si vysoké dlouhé skříně z Aska (má i Ikea a každý mébl-eshop) a dala jsem za ně třicet :lol: mají dva metry na výšku a 3m na délku.. koupíš černé, bílé, dřevo-dekor, cokoliv za tyhle prachy…
pokud ti jde ale o masiv, tam se bavíme o jiných částkách.. leč nepředpokládám, že v dnešní době mladá holka touží po masivním dřevu do předsíně ;) (u kuchyně vím, že se to často stane a dá se to pochopit, ale za skříně do chodby bych prostě KILO nedala, ačkoliv nemám problém si ho za ne-dlouho vydělat.. Jenže je to prostě MOC na poměr cena-kvalita-výkon :-) mrkni na velké šatní skříně do Ikea nebo Asko nebo cokoliv takového, budu třeba do ložnice brát pěknou velkou černou za pár tisícovek…
https://www.veneti.cz/…-se-zrcadlem
za tyhle peníze to seženeš v jakémkoliv jiném dekoru a když vezmeš dvě, tak jsi na 15:-D
za to ti stolař udělá tak leda věšák ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6712
13.1.22 22:35

@Lucy75 V Asku jsem byl kdysi před léty a připadal jsem si tam jako v bazaru druhojakostního nábytku… ta Ikea byla kvalitou úplně někde jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
13.1.22 22:43

@Zumpa no proto musíš mít doma vruty, vrtačku a lepidlo pak je to úplně v topu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
584
13.1.22 22:52

@Lucy75 já to udělala podobně jako ty, ale s Ikeou – skříně PAX jak do chodby, tak do šatny, spokojená jsem moc, cena skvělá
jinak s těma kuchyněma, tam jsem dala přes sto litrů za kuchyň+spotřebiče i v tý blbý Ikee, když jsem byla v kuchyňským studiu, kde mi udělali návrh fakt „kuchyně snů“ (samozřejmě úplně jiný materiály, značky spotřebičů…), tak by mě to vyšlo na 350 :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7189
13.1.22 23:03
@Zumpa píše:
@Lucy75 V Asku jsem byl kdysi před léty a připadal jsem si tam jako v bazaru druhojakostního nábytku… ta Ikea byla kvalitou úplně někde jinde.

tož
podle vkusu každého soudruha samozřejmě ;)
většinu nábytku mám doma z Ikea :mrgreen: dříve i dost na míru, ale dávat za linku 300 litrů, když mi Ikea udělá skoro stejnou za sto je pro zaměstnance státu fakt blbost :lol: to radši zaletím na Kubu nebo Krétu a zbytek dám na podílové fondy ;) život se má prožít, ne přežít
a člověk se musí umět rozhodnout mezi svými prioritami a poměrem cena/kvalita
a i plně chápu osobu, co si koupí masivní vyřezávanou skříň za 5O (ne, že by se mi na chalupu nelíbila), ale já si radši koupím za sedm skříň, co mi udělá stejnou službu, a se zbytkem si hospodařím „po svojemu“ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7189
13.1.22 23:05
@JiříkMazlík píše:
@Zumpa no proto musíš mít doma vruty, vrtačku a lepidlo pak je to úplně v topu :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
13.1.22 23:10

@Lucy75 upřímně když vidím co to drží pohromadě tak rovnou obyč skříně sešroubuju připevním natvrdo police a zadní stěnu.
A nebo si ji rovnou udělám od základu sám. Vždy mám pravidlo že mě to musí unést :lol: a 130 kg je dostatečná zátěž :lol: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7189
13.1.22 23:30

@JiříkMazlík ale to je Krásnééé :potlesk: :srdce: - od 130 kg pro mne začíná POŘÁDNÝ CHLAP :lol: :mrgreen:

1. manžel dle diet míval obvykle od 110-140kg, ale na skoro 200 cm a 145cm (|!!!) přes hrudník (dříve závodně plaval a boxoval) - tomu říkám CHLAP :potlesk: :srdce:

• pak jsem se holt trochu víc zhlídla v intelektuálech :zed:

(ačkoliv on měl velmi zdravý selský rozum ;) )
a co myslíš -
o víkendu mi můj (dlouholetý) druhý 80kilový manžel došel dom se zlomenými žebry.. zastával se servírky…
tvl..
drž se svých kil, tobě nikdo žebra nezlomí :mrgreen:
kdybych si nechala prvního, je agresor mrtvej :mrgreen:
a jinak sorry za OT, ale i ty skříně jsou de facto o tom, co vydrží..
a celkem mi vadí, jak se ta „papírová záda“ časem vyklápí, bacha na to… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
584
13.1.22 23:33

@Lucy75 musím říct, že z Ikea-PAX se ani po 5 letech nevyklápí nic, ale možná je to jen krátká doba. Zato deska na linku z Ikea je totální katastrofa, po 5 letech hrůza, a je mi jasný, že za 2 roky max bude nutná výměna, což mě dost zklamalo, na to, že i tak to bylo dost drahý :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7189
13.1.22 23:37

@Proseccová jj, ono strašně záleží z čeho to JE
(proto mi to evokovalo tu chlapskou muskulaturu ;) )
z Ikea mám obecně zkušenost OK, ale nesmí se brát ten nejlevnější shit z papíru za (do) 999, to je fakt humus, a měla jsem před 20 lety garsonku klidně i s Ikea Billy za pár stovek, leč fakt je to potažený papír a na slunku mi to dělalo fleky každý rok víc a víc :mrgreen: když člověk u nich jde do dražších řad, tak je to OK :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
13.1.22 23:37

@Lucy75 ano ty zadní stěny problemi dělají HDF tedy sololit a k tomu jen 3-5 mm silný ale když je montuji tak na uchycení používám vrutiky 3×40 a velkoplošné podložky ;) samozřejmě predvrtat ;)
Kratší je u dřevotřísky problém ;)
Hřebíčky rovnou házím do krabičky :lol:

No tak zase 2 metry nemám ale 189 snad stačí :lol: ale ruce si nechci ničit o něčí zuby :mrgreen: lepší je teleskopický obušek :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1248
13.1.22 23:55

My objednavali skříň do chodby odsud: https://levne-skrine.cz/ Za nás naprostá spokojenost, navrhnete si skříň podle svých představ a cenově je to taky docela přijatelné, platili jsme necelých 30tisic a skříň měla kolem čtyř metrů. Všude tuhle stránku doporučuji 🤩

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat