Cena vyšetření plodnosti a jak to probíhá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nika. Al
Stálice 95 příspěvků 13.02.19 14:23
Cena vyšetření a jak to probíha

Ahoj snažilky, chtěla bych se zeptat těch co je čeká vyšetření na plodnost nebo ho již mají za sebou. Jak to probíhá. Kam jdete nejdříve a jaké jsou ceny. Popřípadě po jaké době snažení jste s partnerem šli.
My se s manželem snažíme asi 9 měsíců, začátkem listopadu jsem byla na běžné kontrole u gyn. ta mi řekla, že jsem zdravá jen mám brát vitamíny a hlídat si ovu a pokud do 3 měsíců pořád neotěhotnim, můžu se stavit a „podívá se na to“ blíže. Těhotná pořád nejsem a už to jsou ty 3 měsíce od poslední návštěvy u dr (i když je pravda, že teď jsem ovu 100% nehlídala, ale máme pravidelně sex tak 3× týdně :D )
Manžel, ale nechce jít na vyšetření dřív než po roku, což je květen/červen :nevim:
Tchýně zas říká, že čím dřív zjistíme problém tím dřív se může řešit. Jenomže jsme oba mladí, tak nevím jestli je nutné na to(vyšetření) spěchat, zas když dr. řekla, že jsem mladá a zdravá mělo by to jít rychle. Ale 9 měsíců mi nepřijde rychle :zed: tak se celkem bojím, že by možná zjistili nějaký větší problém.
Nicméně ráda bych zjistila vaše zkušenosti kdy, kde, jak a za kolik :lol:
Děkuji moc :*

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12279 příspěvků 13.02.19 14:25

U mladých paru se čeká rok, poté je základem spermiogram partnera, tvůj hormonální profil a kontrola ovulace. Ani za jedno z toho jsme neplatili.

debra.morgan
Kelišová 6255 příspěvků 13.02.19 14:30

myslim, ze rok je normalni cekaci doba. driv bych tam nesla. ja si pred vanoci rikala, ze bych tam zasla v lednu, kdyz nic nebude, no a uz jsem v 16tt… dej tomu trochu cas. 9 mesicu nic neni, prestoze ti to tak neprijde ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 15:23

Můj gynekolog říkal, že je lepší, aby měl partner pár dní sexuální abstinenci, než dojde k „oplodňovacímu“ sexu a že je lepší časovat to PŘED ovulaci, např. 1-2 dny.
Takže být tebou, začnu si měřit bazální teplotu a dělat si ovulační testy. Ovulačními testy zjistíš, že se blíží ovulace, a podle teploty pak poznáš, že a kdy proběhla.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >