Cena za kadeřnické služby

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
1219
4.6.15 20:41

No nevím jak vy ale já se barvím sama a stříhat se chodím za stovku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.19 19:36

Kolik platíte v Praze v salonu

Ahojte, normalne chodím do kadeřnictví 1× za rok až dva. Jen mi zastrihuje koncky… ale teď chci větší změnu, z přírodních celkem hustých vlasů do půli zad bych rada dlouhou prostrihanou podlovu, tmavší barvu +zesvetleni konci( nespis teda balayage). Samozřejmě mytí k tomu. Chystám se do ke svému známému do moderního salonu, takže žádná zaprdena Kadernice s fialovým kvetakem na hlavě. Ptala jsem se na cenu a říkal ze kolem 3000. No malém mne porazilo a ani jsem se nakonec neobjednala, ale teď účes hrozne moc chci a pořad nad tim přemýšlím. Je to v Praze… co myslíte? Je to normální? A hlavně mate někdo zkušenost jak takový účes bude vypadá až tam přijdu zase za rok( každý měsíc na to fakt mít nebudu :lol: )

Anonym kvůli tomu, ze se stydím tomu známému říct ze se mi zda hrozne předražený :? 8o :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
4645
1.5.19 19:42

Normální to asi je, naposledy mě stálo osm stovek úplně obyčejné sestříhání konečků a to jsem nebyla v žádném super salónu ale úplně normálním malém kadeřnictví u nás na sídlišti (taky v Praze).

Takže si myslím, že cena asi odpovídá, nicméně já bych teda 3 litry za vlasy nedala (ale já si na to obecně nepotrpím…).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4808
1.5.19 19:42

Pokud to nechceš udržovat, tak bych si to takto udělat nenechala. 3000,– bych za to nedala ani náhodou, ještě že nebydlím v Praze. Určitě ale najdeš i normální kadeřnici, co stříhá za reálnější ceny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27817
1.5.19 19:48

Ono je nejdražší na tom to zesvětlení, není sranda to udělat a ne každý to umí. Jestli si dáš nahoru tmavší barvu než je tvoje přirozená, bude to už za měsíc dva vypadat hrozně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22256
1.5.19 19:48

Tak když nechceš platit tak holt budeš muset k nějaký zaprděný kadeřnici :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
1.5.19 19:49

Tak Praha nevím jsme z Brna a přijde mi to předražený. Nemám problem do sebe nainvestovat, ale toto bych za takovou jednorázovku nedala plus to tedy bude chtít pravidelné zastříhávání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4502
1.5.19 19:53

Chodím ke kadernici v Praze na Řepích a za ostrihani konecku a barvení odrostu dávám 800… když mi dělala ještě hombre, tak asi 1100… takže je to dost… akorát k ni chodím už tak 8 let, takže mám nějakou slevu. Každopádně jednou za rok ke kadernici je fakt málo. Chodím každých 6 týdnu… ale jsem už teda šedivá a je to dost vidět, když mi to odrusta…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.19 19:55

Já počítala ze to bude dražší, ale doufala jsem ve 2000-2500,–… :oops: a teda myslíte ze pokud bych do toho šla bez té tmavší barvy u konečku, jenom balayage na konecky, mohlo by to vypadat dobre i po delší době? Pokud by udržování spočívalo jen v obnově střihu, asi si to umím představit i každý měsíc. To by snad melo být rak těch 700-800,– ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.19 19:56

Pardon, tmavší barvy u korinku :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
4389
1.5.19 19:58
@Anonymní píše:
Já počítala ze to bude dražší, ale doufala jsem ve 2000-2500,–… :oops: a teda myslíte ze pokud bych do toho šla bez té tmavší barvy u konečku, jenom balayage na konecky, mohlo by to vypadat dobre i po delší době? Pokud by udržování spočívalo jen v obnově střihu, asi si to umím představit i každý měsíc. To by snad melo být rak těch 700-800,– ne?

tak pokud jsi doufala v 2500 tak 500 je snad nic..
podle mě je to ještě dobrá cena…
ale nešla bych do toho kdybych musela chodit každý měsíc, na to nemám čas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27817
1.5.19 20:00
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
834
1.5.19 20:10

Tak ja chodim v Praze na prodluzko a to jen za posun dam vzdy jednou za 3 mesice 2 300 Kč. Když k tomu i barvim, tak je to o 1500 Kc drazsi. Tedy za to co popisuješ mi 3 000 Kc prijde jeste ok, to mé barvení je fakt jen namíchaní barvy do odstínu dle mého přání přesně se hodící k mému odstínu pokožky a žádné tónování atď.

Příspěvek upraven 01.05.19 v 20:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15201
1.5.19 20:10

Já začala chodit do toni&guy kadernictví a je to taky masakr cena, chodím na stříhání a balayage a vyjde to nad 3.tis, ale jdu tak 1y za 5-6měsíců a je to podle mě v pohodě cena za tu perfektní práci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12196
1.5.19 20:16

České Budějovice, před třemi týdny. Baleyage, s pramínkováním se dělala hodinu a půl, zesvětlení, tonování, stříhání konečků, cena 2100 Kč. Byla jsem tam 4 hodiny. Když si pozvu řemeslníka, tak si taky řekne o pětikilo na hodinu a to jde jen o práci (čerstvá zkušenost s opravářem sušičky). Tady v tom máš ne levné produkty.
Mohla bych si to nechat udělat někde za litr, ale vím, že by to nevypadalo takto. K takovým kadeřnicím jsem chodívala.
Takže k odpovědi na otázku - je to Praha, takže ne, cena se mi přehnaná nezdá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat