Cena za odstranění cysty na vaječníkách

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.10.21 12:50

Cena za odstranění cysty na vaječníkách

Dobrý den dámy, chtěla jsem se zeptat zda někdo neví jestli se něco platí za odstranení cysty? Na gyndu jdu až za týden tak jsem chtěla tak nějak předběžně vědět s čím počítat. Děkuji za připadné odpovědi :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6326
1.10.21 12:55

Pokud máš zdravotní pojištění tak samozřejmě že ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.21 13:01

@Veru1987 to mám jen mě to zajímalo. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
12631
1.10.21 13:02
@Anonymní píše:
Dobrý den dámy, chtěla jsem se zeptat zda někdo neví jestli se něco platí za odstranení cysty? Na gyndu jdu až za týden tak jsem chtěla tak nějak předběžně vědět s čím počítat. Děkuji za připadné odpovědi :-)

Jestli máš ZP, tak to platí normálně pojištovna. Ty už dopředu víš, že máš cystu, a bude nutné jí odstranit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.21 13:03

@arinecka ano mám cystu z minulé kontroly to vím

• Citovat
  • Nahlásit
28036
1.10.21 13:25
@Anonymní píše:
@arinecka ano mám cystu z minulé kontroly to vím

a jak tě napadlo, že by se za to mělo platit? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.21 13:28

@stinga nikdy jsem právě o tom neslyšela a tak mě zajímalo jestli si to hradí pacient sám nebo je to placený pojišťovnou

• Citovat
  • Nahlásit
902
1.10.21 13:32
@Anonymní píše:
@arinecka ano mám cystu z minulé kontroly to vím

Ahoj, jak velkou cystu mas? Ja mam ted aktualne 5 cm, mela 7 cm, po mesici co jsem drzela dietu a pila gynex se zmensila o 2 cm, no a ted chodim na injekce vitaminu B 1, kazdy den dostavam od doktora jednu a pry by mela potom zmizet s ms uplne, tak jsem zvedava. Zeptej se dr. na tohle reseni, jo a jeste pry delaji nejakou punkci cyst, to je pry bez rezani a narkozy tak to je takove krajni reseni, vetsinou do par mesicu zmizi s ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.21 13:36

@quanavera ahoj, cysta má 6cm a začíná mě dost pobolívat. Mám ju přes půl roku doktorka říkala že by měla zmizet nějak sama ale místo toho aby mizela se furt zvětšuje. Beru antikoncepci a doktorka říkala že by měla zmizet díky užívání antikoncepce. Dobře poptám se na to moc děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.21 13:45
@quanavera píše:
Ahoj, jak velkou cystu mas? Ja mam ted aktualne 5 cm, mela 7 cm, po mesici co jsem drzela dietu a pila gynex se zmensila o 2 cm, no a ted chodim na injekce vitaminu B 1, kazdy den dostavam od doktora jednu a pry by mela potom zmizet s ms uplne, tak jsem zvedava. Zeptej se dr. na tohle reseni, jo a jeste pry delaji nejakou punkci cyst, to je pry bez rezani a narkozy tak to je takove krajni reseni, vetsinou do par mesicu zmizi s ms.

Můžu se zeptat na tu dietu? A kam chodíš na gyndu? Máš dobrého doktora, zrovna to taky resím a injekce B1 mi nenabizeli :?

• Citovat
  • Nahlásit
18784
1.10.21 15:14
@Anonymní píše:
@quanavera ahoj, cysta má 6cm a začíná mě dost pobolívat. Mám ju přes půl roku doktorka říkala že by měla zmizet nějak sama ale místo toho aby mizela se furt zvětšuje. Beru antikoncepci a doktorka říkala že by měla zmizet díky užívání antikoncepce. Dobře poptám se na to moc děkuji.

A pro brání ha děláš pauzu na krvácení? Jestli jo, proto roste. A na laparo kvuli cyste jsem byla xkrat a nikdy jsem nic neplatila a ani by me to nenapadlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.21 15:21

@lachtanice86 ano dělám pauzu.. aha dobře děkuji za info

• Citovat
  • Nahlásit
902
1.10.21 20:25
@Anonymní píše:
Můžu se zeptat na tu dietu? A kam chodíš na gyndu? Máš dobrého doktora, zrovna to taky resím a injekce B1 mi nenabizeli :?

No tak ona to neni uplne dieta, jenom prechod na zdravy zivotni styl, nahradila jsem postupne aby to nebyl pro telo velky sok potraviny zdravejsimi, nekupuji bile pecivo, ale celozrnne, nenamazu si na nej taveny syr, ale lucinu, nebo udelam nejakou dietni pomazanku z tvarohu pokazde jinou a obedy si varim z liboveho masa, zeleniny.Dam si treba i svickovou, ale ze zdravych surovin. Temer skoro kazde jidlo jde udelat i ve zdravejsi verzi.No a denne 2 dlouhe prochazky se psy a hubnu krasne. Vitamin B1 (thiamin) mi nabidl doktor v caru pote co se mi cysta sama zmensila, takze tim usoudil ze by mi to mohlo pomoci a musi mi pry zmizet uplne nez zahajim stimulaci ivf.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat