Cena zlatého retrívra s PP?

Anonymní
23.8.21 19:37

Cena zlatého retrívra s PP?

Dobrý den :) měla bych dotaz pro páníčky zlaťáků, kteří si nedávno pořizovali štěňátko. Zajímalo by mě kolik se nyní cenově pohybují štěňátka zlatých retrívrů s PP. Dříve jsme zlaťáka měli, ale ceny se od té doby změnily.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5652
23.8.21 19:42

A proč se nepodíváš na webovky chovných stanic?? tohle nechápu…

před 22lety stál můj golďák 10 tisíc, což byly asi 2/3 průměrného platu, plus štěňata aktuálně podražila o dost %, takže bych se nedivila ceně kolem 40tisíc…
stačí zagooglit.. projela bych i tohle https://www.retriever-klub.cz/inzerce/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1356
23.8.21 20:07

Doporučuju obepsat chovky a zeptat se na ceny přímo. Ceny štěňat šly teď ale raketově nahoru a to jak těch s PP tak i bez.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.21 20:34

Rok 2021 - fena 35 000 Kč

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.21 20:39

Cena bez PP - 20 tisíc… :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.21 21:02

Chovné stanice příliš cenu neuvádějí. Předpokládají, že si přejete pejska s PP - a cena je druhém místě.
K tomu si dávají další podmínky…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.21 21:03

Ale stojí to za to! :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
102
23.8.21 21:26

@fíkofka chovne stanice vetsinou nerady rikaji cenu, protoze podle nich, si psa porizujete, protoze ho chcete a mate na nej a na vsechny jeho potreby 🤷‍♀️ Cenu se dozvite mozna tak az se prijedete podivat na stene 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
23.8.21 21:32

S PP kolem 40 000

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53936
23.8.21 21:33

@Dzeiny nemyslím si. Pokud na chovatele nebafnu že chci vědět jen cenu tak všechny chs odpověděly na mé dotazy ;) Ale ceny jsou často různé a chce to se ptát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
23.8.21 21:41

@Markéta80
Prave jsem na fb v jedne skupine psu s PP a chovatele tam vedli diskuzi na tema: cena stenat. A opravdu tam padaly nazory, ze pokud se jich vubec zajemce zepta na cenu, stene mu neprodaji. Prijde jim to jako urazka 🤷‍♀️ Me se dokonce stalo, ze se mnou chovatelka prestala diky otazce na cenu komunikovat. A opravdu jsem se hned v uvodu neptala na cenu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.21 22:55

Opravdu vám na cenu neodpoví. Hledala jsem přes více než rok štěňátko. Nejdříve chtějí váš životopis… Vaše zkušenosti s pejsky, domácí prostředí. Mnozí chtějí i osobní schůzku bez toho, že by již štěňata čekali…
Většinou musíte slíbit - že kotec ne…
Dále..přistoupit na další podmínky (rentgeny kyčlí, výstavy, umožnění návštěvy u vás po převzetí štěněte atd.). Dále není možná rezervace dopředu (před narozením), ale přesto jsou již dopředu fenky v rezervaci???

• Citovat
  • Nahlásit
53936
23.8.21 23:20

@Dzeiny já to zažila jak tam byl fotka štěněte a někdo pod to napsal- co za to chcete 8o. To byhc taky takovému člověku štěně nedala. Já vždy psala mail a napsala o nás a co chceme my a v závěru alespoň orientační cenu za štěně. Ted naposled jsem psala jen na jednu chs protože měli n stránkách že štěnátka právě očekávají. odpověd do hodiny a že si mám hlídat stránky a že to je hodně o štěstí :lol:. A ted bych štěně sehnala celkem dobře, od té doby bylo štěnat dost, ale cenově už jsem to neřešila když jsme měli zamluvenou fenku. Nakonec prý velké plus bylo že už mám psy takže nebude tak sama a že nebude celé dny samotné doma. To si ani nechci představit co by tady za dopoledne vše zničila :mrgreen:. Jedna chovatelka zase říká cenu hned při prvním telefonátu at si ušetří obě strany čas :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.21 23:37

Já jsem hledala Chovnou stanici, kde mají max. dvě chovné feny. A těch příliš moc není. Proto nabídka byla minimální…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.21 00:02
@Anonymní píše:
Chovné stanice příliš cenu neuvádějí. Předpokládají, že si přejete pejska s PP - a cena je druhém místě.
K tomu si dávají další podmínky…

A co si dávají za další podmínky?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat