Centrální registr volných míst ve státní správě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 09:21
Centrální registr volných míst ve státní správě?

Ahoj holky, ráda bych vrátila k práci ve státní správě. Abych nemusela koukat na weby jednotlivých institucí a průběžně je nonstop sledovat: Nevíte, jsou někde tyto nabídky na webu centrálně soustředěné? Jedná se se mi pouze o státní správu. Jsem z Prahy. Děkuji, anonym, osobní důvody kvůli známým a kolegům. Děkuji moc

Reakce:
korena
Závislačka 4493 příspěvků 17.01.19 09:31

Ale tak jako proč nepoložit takovou otázku - hledá snažší řešení, než je neustále proklikávání, někdy dost nepřehledných webů institucí…vím jen, že třeba ČOI nabízí volná místa centrálně pro všechny pobočky.
Takže já bych hned neprudila, naopak, docela dobrý nápad, kdyby takový centrální web byl…btw - i státní instituce mají povinnosti zveřejňovat volné pozice na ÚP…takže možná to je cesta… :)

eumedon
Extra třída :D 14207 příspěvků 17.01.19 09:32

@AlphaOmega @Tichošlápek No, a co je na tom špatného se zeptat? Co je špatného na tom, zeptat se, jestli toho, co bych jinak dělal se dřinou, dosáhl se stejným výsledkem efektivně a bez dřiny?

eumedon
Extra třída :D 14207 příspěvků 17.01.19 09:34
@korena píše:
Ale tak jako proč nepoložit takovou otázku - hledá snažší řešení, než je neustále proklikávání, někdy dost nepřehledných webů institucí…vím jen, že třeba ČOI nabízí volná místa centrálně pro všechny pobočky.
Takže já bych hned neprudila, naopak, docela dobrý nápad, kdyby takový centrální web byl…btw - i státní instituce mají povinnosti zveřejňovat volné pozice na ÚP…takže možná to je cesta… :)
:potlesk: :palec:
Jeremi
Kecalka 306 příspěvků 17.01.19 09:51
@korena píše:
Takže já bych hned neprudila, naopak, docela dobrý nápad, kdyby takový centrální web byl…btw - i státní instituce mají povinnosti zveřejňovat volné pozice na ÚP…takže možná to je cesta… :)

Proč nepoložit takovou otázku? Protože tazatelka zjevně má internet, takže stačí zadat do Googlu „státní služba volná místa“ a na dvě kliknutí zjistí, že takový portál existuje.

eumedon
Extra třída :D 14207 příspěvků 17.01.19 09:59
@Jeremi píše:
Proč nepoložit takovou otázku? Protože tazatelka zjevně má internet, takže stačí zadat do Googlu „státní služba volná místa“ a na dvě kliknutí zjistí, že takový portál existuje.

No a?

Zakladatelko, nevšímej si *** a zkus tohle: https://portal.isoss.cz/…smlistpublic#…

edit admin - nevhodný výraz

admin
Extra třída :D 11602 příspěvků 17.01.19 13:48

Dobrý den,

promazala jsem urážlivé komentáře. Vyvarujte se jich, prosím.

Přeji krásný den :kytka:
Lucka

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1705 příspěvků 17.01.19 19:47

@admin Jsem nevěděl, že státní správa je sprosté slovo :mrgreen:

silvie1978
Kecalka 319 příspěvků 17.01.19 22:42

Úřad práce to má centrálně - v Praze je tam míst hromada, ČSSZ taky centrálně. Zase tolik klikání to není. Jaké máš vzdělání? Pokud jdeš ze soukromého sektoru v Praze možná budeš překvapená platem, státní správa nebere ohled na město, všude je plat stejný.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 2 inzeráty 23.01.19 22:00
@Jeremi píše:

to sice zjistí,ale web,který najde,jí nepomůže,protože je neúplný

maskovak
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 2 inzeráty 23.01.19 22:01
@AlphaOmega píše:
@admin Jsem nevěděl, že státní správa je sprosté slovo :mrgreen:

jsem spis neprijemne prekvapena nekterymi reakcemi tady - myslela jsem,ze tady by uzivatelky mely komunikovat vlidne a s porozumenim…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >