Reklama

Centrum asistovane reprodukce v Brně - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rawala
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 10.01.18 19:01
Centrum asistovane reprodukce Brno?

Dobry vecer, mam dve deti prizozene. Nebyl problem s otehotnenim, ale potrebuji ted asistovane z duvodu vrozene vady, tak hledam nejake kvalitni centrum, kde.mi pomuzou lidsky a odborne. Mate zkusenosti v Brne? Nevim koho vybrat, urcite jim napisu ale budu rada za zkusenosti v pristupu k pacientum. dekuji :*

Reklama

Reakce:

rawala
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 10.01.18 20:31
:mavam:

rawala
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 15.01.18 13:35

Maminky opravdu nemáte nikdo zkušenost?

Weki
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 19.01.18 02:05

Dobrý večer, na 200% doporučuji Reprogenesis, úžasný lidský přístup a šikovní jsou také moc :palec: Držím palce :kytka:

Petra 1027
Kecalka 125 příspěvků 21.01.18 20:25

Já navštěvuji Unicu a jsem hodně spokojená, skvělý přístup lékařů i sester, vše vysvětlí, poradí a hodně podpoří. :palec:

rawala
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 25.01.18 20:55

Moc dekuji

PerryBar
Stálice 57 příspěvků 12.02.18 15:47

Kazdej ti bude doporucovat, to kde se mu to povedlo. Nam se tri pokusy nepovedli v Reprofitu, tim padem nedoporucuji. Byl tam mlady dr. f rank. Ale urcite je to pripad od pripadu. Chovani v klinice je hezke, musis stejne vsechny dokumenty kontrolovat. Nyni si s tim ponaucenim myslim, ze nejen na klinice zalezi, ale jeste vice na lekari a jeho individualnim peclivem pristupu k tobe od sameho zacatku..

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 19.03.18 16:51

Já jsem byla spokojená v Reprofitu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >