Centrum asistovane reprodukce v Brně - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rawala
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 10.01.18 19:01
Centrum asistovane reprodukce Brno?

Dobry vecer, mam dve deti prizozene. Nebyl problem s otehotnenim, ale potrebuji ted asistovane z duvodu vrozene vady, tak hledam nejake kvalitni centrum, kde.mi pomuzou lidsky a odborne. Mate zkusenosti v Brne? Nevim koho vybrat, urcite jim napisu ale budu rada za zkusenosti v pristupu k pacientum. dekuji :*

Reklama

Reakce:

rawala
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 10.01.18 20:31
:mavam:

rawala
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 15.01.18 13:35

Maminky opravdu nemáte nikdo zkušenost?

Weki
Zasloužilá kecalka 729 příspěvků 19.01.18 02:05

Dobrý večer, na 200% doporučuji Reprogenesis, úžasný lidský přístup a šikovní jsou také moc :palec: Držím palce :kytka:

Petra 1027
Kecalka 109 příspěvků 21.01.18 20:25

Já navštěvuji Unicu a jsem hodně spokojená, skvělý přístup lékařů i sester, vše vysvětlí, poradí a hodně podpoří. :palec:

rawala
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 25.01.18 20:55

Moc dekuji

PerryBar
Stálice 57 příspěvků 12.02.18 15:47

Kazdej ti bude doporucovat, to kde se mu to povedlo. Nam se tri pokusy nepovedli v Reprofitu, tim padem nedoporucuji. Byl tam mlady dr. f rank. Ale urcite je to pripad od pripadu. Chovani v klinice je hezke, musis stejne vsechny dokumenty kontrolovat. Nyni si s tim ponaucenim myslim, ze nejen na klinice zalezi, ale jeste vice na lekari a jeho individualnim peclivem pristupu k tobe od sameho zacatku..

mamina2017
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 19.03.18 16:51

Já jsem byla spokojená v Reprofitu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama