Centrum asistovane reprodukce v Brně - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rawala
Ukecaná baba ;) 1914 příspěvků 10.01.18 19:01
Centrum asistovane reprodukce Brno?

Dobry vecer, mam dve deti prizozene. Nebyl problem s otehotnenim, ale potrebuji ted asistovane z duvodu vrozene vady, tak hledam nejake kvalitni centrum, kde.mi pomuzou lidsky a odborne. Mate zkusenosti v Brne? Nevim koho vybrat, urcite jim napisu ale budu rada za zkusenosti v pristupu k pacientum. dekuji :*

Reakce:
rawala
Ukecaná baba ;) 1914 příspěvků 10.01.18 20:31
:mavam:
rawala
Ukecaná baba ;) 1914 příspěvků 15.01.18 13:35

Maminky opravdu nemáte nikdo zkušenost?

Weki
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 19.01.18 02:05

Dobrý večer, na 200% doporučuji Reprogenesis, úžasný lidský přístup a šikovní jsou také moc :palec: Držím palce :kytka:

Petra 1027
Kecalka 128 příspěvků 21.01.18 20:25

Já navštěvuji Unicu a jsem hodně spokojená, skvělý přístup lékařů i sester, vše vysvětlí, poradí a hodně podpoří. :palec:

rawala
Ukecaná baba ;) 1914 příspěvků 25.01.18 20:55

Moc dekuji

PerryBar
Stálice 57 příspěvků 12.02.18 15:47

Kazdej ti bude doporucovat, to kde se mu to povedlo. Nam se tri pokusy nepovedli v Reprofitu, tim padem nedoporucuji. Byl tam mlady dr. f rank. Ale urcite je to pripad od pripadu. Chovani v klinice je hezke, musis stejne vsechny dokumenty kontrolovat. Nyni si s tim ponaucenim myslim, ze nejen na klinice zalezi, ale jeste vice na lekari a jeho individualnim peclivem pristupu k tobe od sameho zacatku..

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 19.03.18 16:51

Já jsem byla spokojená v Reprofitu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >