Reklama

Centrum IVF Zlín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

3Lu
Extra třída :D 10554 příspěvků 12.01.17 10:26
Centrum IVF zlín

Dobrý den, prosím o radu…Před 4 mi lety jsme jezdili na IVF do Brna do Repromedy. Nyní bychom rádi do našeho města, do Zlína. Z časových důvodů bychom nechtěli jezdit…
Jak je prosím na tom nyní klinika ve Zlíně, nemáte někdo refence?
Děkuji mnohokrát za komentáře a rady. Nebo pokud tam byl někdo nespokojený, tak jakou kliniku byste doporučili?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

T.martasek
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 13.01.17 00:14

@3Lu Ahojky, pamatuju si tě z diskuse Repromeda… Taky bych ráda, kdyby někdo odpověděl, do Zlína jsme právě dnes psali…

3Lu
Extra třída :D 10554 příspěvků 13.01.17 16:27

@T.martasek ju super. Repromeda ma ted prej povest nic moc…uz tenkrat byli drazi, o to by ani neslo, zaplatime, ale spis prej uz nejsou precizni a navic ted s malou to jezdeni by byl masakr.

3Lu
Extra třída :D 10554 příspěvků 13.01.17 16:28

@T.martasek a jestli se mohu zeptat, take tam. chcete jit nebo proc vy jste tam psali?

T.martasek
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 14.01.17 17:50

No, my bychom chtěli znát názor ještě někoho jiného, pokud se rozhodneme pro další pokus, tak jako samoplátci. Já proti Repromedě nemůžu nic rict, ale jsou věci, které mi tam nesedí, hlavně mě štve to, že poslední dobou nemá nikdo čas, mejly čtou pozdě nebo vůbec, pokaždé jiny doktor a tak… Nemám tu jistotu…

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2165 příspěvků 15.01.17 10:10

Ahoj holky, můžu se zeptat, je první konzultace v centru IVF zdarma nebo se platí? Také se chystáme do Zlína.

3Lu
Extra třída :D 10554 příspěvků 16.01.17 09:39

No je fakt, že v Repromedě jsme měli vždy někoho jiného, ale v zásadě se názory nelišily a nám pasovalo, že známe více pohledů, páč náš problém je poněkud neobvyklý…Pak jsem už vždy měla pana Koukala, který tam ale už bohužel není a i proto se mi tam už nechce. O ty peníze zrovna nám až tak nešlo, člověk utratí mnohem více peněz za úplné kraviny…

@Sofie2013 V Brně jsme měli první konzultaci zdarma a celkově IVF nás vyšlo přes 100 tisíc.

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2165 příspěvků 16.01.17 09:54

@3Lu Ty jo, tak to je pálka. Pojišťovna hradí nějaký základ a vše, co je nad to, si člověk doplatí? My se zatím nesnažíme tak dlouho, navíc jedno dítě už máme, takže já bych chtěla teď na jaře vyzkoušet IUI, s IVF ještě nějakou dobu počkáme.

3Lu
Extra třída :D 10554 příspěvků 17.01.17 11:22

@Sofie2013 Nám pojištovna platila plno, ale i tak jsme dopláceli tohle. Máme genetickou vadu, takže bylo třeba plno genetických testů a ty jsou drahé. Jinak my se nesnažili vůbec, hned jsme šli na IVF. Za tři měsíce jsem byla těhotná. Jinou možnost bohužel nemáme…nebo máme - přirozeně ale s rizikem 89 procent že bude dítě postižené a my se to dozvíme až ve 22tt. A to raději zaplatíme cokoliv, at to takhle není :-(:mavam:

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2165 příspěvků 17.01.17 12:31

@3Lu Tak to je jasné, když člověk nemá jinou možnost, nezbývá než zaplatit. My už jedno dítě máme, otěhotněla jsem hned, těhotenství bez problému. Předtím jsem měla dvě zamlklá těhotenství. A teď už se nějakou dobu nedaří druhé :/

3Lu
Extra třída :D 10554 příspěvků 18.01.17 10:19

@Sofie2013 Jedno dítě máme také z toho IVF :-), také vše hned a v pohodě…až na ten masakr porod no :mrgreen:.

Badru
Stálice 87 příspěvků 21.01.17 14:05

Holky my byli koncem léta ve Zlíně a super… konkrétně Pan doktor Křenek…jsme moc spokojeni a vyšlo to hned na poprvé a dokonce čekáme dvojčátka (holka, kluk) :) :lol:

3Lu
Extra třída :D 10554 příspěvků 23.01.17 09:33

@Badru Juj tak to moooc gratuluji. A prosím tě, máš tam po celou dobu stejného mudr? A časově jak je to náročné? My Brno vždy ráno krev a po obědě ult. Jde mi o stíhání s prací…zda se to dá. Navíc my teda potřebujeme PGD a prodloužená kultivace 5 dní se nám osvědčila. Mohu se zeptat na výkony, jaké vám dělali? Moc děkuji.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 10:31

My jsme jezdili do Zlina. Musim jen chvalit! Chodili jsme k MuDr. Kovalčíkovi a ze třech IVF byly 2 úspěšné. Máme doma dvě holčičky :srdce: Zlín doporučuji :palec:

Badru
Stálice 87 příspěvků 23.01.17 19:08

@3Lu časově náročné to nebylo, vždy nám vyhověli. Manzel tam semnou musel asi třikrát jinak jsem jezdila sama. Jinak několikrát odběr krve, vyšetření ultrazvukem. Jinak pro me byla asi nejhorší ta stimulace. :zed: Hormony a všechno kolem bylo hrozný. Po celou dobu jsme měli stejného doktora na kterého teda nedám dopustit :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama