Centrum prenatální diagnostiky Brno - gynekologie, Alena Kovářová

Anonymní
16.1.21 12:27

Centrum prenatální diagnostiky Brno - gynekologie, Alena Kovářová

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s gynekologií v Centru prenatální diagnostiky v Brně? Líbí se mi, že v případě těhotenství bych chodila pořád do jednoho pracoviště, mají tam všechno přístrojové vybavení a tak a nemusela bych nikam jinam běhat.
Nové pacienty bere paní doktora Alena Kovářová, nikde jsem na ní nenašla ale žádné recenze, tak třeba se tady najde někdo, kdo bude mít zkušenost. Jinak recenze na toto zařízení na googlu jsou takové všelijaké, tak nevím… nemůžu se rozhodnout, jestli jít tam, nebo najít jinou gyndu.
Děkuji za případné komentáře.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
514
16.1.21 14:52
@Anonymní píše:
Dobrý den,
chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s gynekologií v Centru prenatální diagnostiky v Brně? Líbí se mi, že v případě těhotenství bych chodila pořád do jednoho pracoviště, mají tam všechno přístrojové vybavení a tak a nemusela bych nikam jinam běhat.
Nové pacienty bere paní doktora Alena Kovářová, nikde jsem na ní nenašla ale žádné recenze, tak třeba se tady najde někdo, kdo bude mít zkušenost. Jinak recenze na toto zařízení na googlu jsou takové všelijaké, tak nevím… nemůžu se rozhodnout, jestli jít tam, nebo najít jinou gyndu.
Děkuji za případné komentáře.

Ja bych to uplne nespojovala, dyt je to jedno. Prenatal budete potrebovat jen na tri screeningy (na ty teda doporucuju pana doktora Vlasina).

Zas tak casto se tam nejezdi, aby jste musela resit to, ze to mate v jednom baraku.
Pani doktorku neznam, ale jinak celkove s Prenatalem jsem byla vzdy maximalne spokojena.
Mela jsem moznosti navstivit i prenatal. centrum na Orli a rozhodne bych tam uz jit nechtela.
Jedine Veveri.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.1.21 22:07

Tak nakonec jsem se rozhodla se k paní doktorce Kovářové zaregistrovat a před pár dny jsem byla na vstupní prohlídce. Paní doktorka spolupracuje s centrem od ledna a nabírá nové pacientky, proto jsem se rozhodla podělit se s vámi o zkušenost, třeba někomu pomůže při rozhodování.
Byla jsem ze všeho dost nervozní, na prenatal jsem na googlu četla dost negativních recenzí, na MUDr Kovářovou jsem nenašla vůbec žádnou a tak jsem vůbec nevěděla, do čeho jdu. Jak jsem byla překvapená!! Paní doktorka byla velmi příjemná a pečlivá. Vyptala se na všechny podrobnosti, vyslechla mě, odpověděla na mé dotazy (které jiná gynekoložka odbyla s tím, že to nic není). Na ultrazvuku mi ukazovala a popisovala co vidí, při vyšetření komunikovala a ujišťovala se, že nic nebolí. Navíc bylo v ordinaci přítmí, takže to bylo příjemnější. Šlo jen o prevenci a i tak jsem tam strávila cca 30 minut, u minulé doktorky jsem byla venku za 5 minut… jsem moc spokojená a doporučuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat