Centrum pro léčbu neplodnosti v OL-Fertimed

Anonymni
26.3.03 07:18

Ahoj, před časem jsem psala dotaz na zkušenosti s Gyncentrem v OV,za všechny příspěvky děkuji.Nyní jsem však po rozhovoru se svým gynekologem objednaná do Olomouce do Fertimedu k Doc.Sobkovi. Způsobí nám to značné problémy s dojížděním a hlavně s prací.Ale když pan doktor řekl,že Fertimed je daleko lepší, odporovat tedy nelze.Chtěla bych se Vás zeptat jednak na zkušenosti s Fertimedem ,ale hlavně na to jakým způsobem jste vše podali v práci.Je mi jasné,že nastane dojíždění do Olomouce,prac. neschopenky apod.Pracuji v soukromé firmě a tady v okrese F-M nebo OV je to s prací velmi zlé. Nemůžu si dovolit jen tak přijít o práci.Uvažovala jsem,že bych si brala dovolenou , jenže ta je na to,aby člověk odpočíval a celý rok bez dovolené …Musím zjistit zda je to bráno jako návštěva u lékaře a tedy placené omluvené volno a na kolik takového volna mám během měsíce nárok.Děkuji předem za rady a Vaše zkušenosti.Věrka II

:-D
  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
28.3.03 20:12

Ahoj Věrko,

také jsem navštěvovala FERTIMED. A mohu jen doporučit. Všichni byli velmi příjemní a ochotní cokoliv vysvětlit a pomoci. Měla jsem obrovké štěstí, navštěvovala jsem je necelé dva měsíce a dnes mám doma již 15 měsíční slečnu. Podstoupila jsem přímo IVF a podařilo se hned napoprvé. Do Olomouce to mám taky daleko cca 70 km, ale dojíždění nebylo tak hrozné. Objednávala jsem se vždy hned na ráno / na 7,00 h / a do práce jsem dorazila tak kolem 9 - 10,00. závisí od kolika pracuješ. Pro mě to bylo zpoždění cca 2 h, které jsem si odpoledne dorovnala tím, že jsem zůstala v práci déle.. Neměla jsem problém. V práci, ale nevěděli kam jezdím. Nechtěla jsem, aby to věděli. Navíc v centru pracují 7 dní v týdnu. Odběry mi např. dělali v sobotu. Myslím si, že je to na domluvě.

Přeji hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
29.3.03 20:11

Ahoj Věrko,

musím jen potvrdit, to co napsala autorka již přede mnou. Já jsem také navštěvovala Fertimed a musím říct, že jsou všichni strašně vstřícní a ochotní cokoliv vysvětlit. I já jsem podstoupila IVF a hned napoprvé se to podařilo. Doufám, že to ještě pár měsíců vydržím a už také budu chovat ty svoje broučky. Přeji Ti hodně štěstí a ať se daří!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
31.3.03 06:55

Ahoj holky,moc díky za odpověďi ,které mě povzbudily.Dnes jedeme s manželem na první konzultaci do Fertimedu a tak se mi tam pojede hned lépe.Nemám zatím žádná vyšetření, pouze manžel.Takže si myslím ,že začneme mými vyšetřeními nebo IUI.Dle BT ovuluji,manžel má málo pohyblivých spermií.

Ještě jednou díky.Věrka II

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama