Centrum pro léčbu neplodnosti v OL-Fertimed

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymni  26.03.03 07:18
Centrum pro léčbu neplodnosti v OL-Fertimed

Ahoj, před časem jsem psala dotaz na zkušenosti s Gyncentrem v OV,za všechny příspěvky děkuji.Nyní jsem však po rozhovoru se svým gynekologem objednaná do Olomouce do Fertimedu k Doc.Sobkovi. Způsobí nám to značné problémy s dojížděním a hlavně s prací.Ale když pan doktor řekl,že Fertimed je daleko lepší, odporovat tedy nelze.Chtěla bych se Vás zeptat jednak na zkušenosti s Fertimedem ,ale hlavně na to jakým způsobem jste vše podali v práci.Je mi jasné,že nastane dojíždění do Olomouce,prac. neschopenky apod.Pracuji v soukromé firmě a tady v okrese F-M nebo OV je to s prací velmi zlé. Nemůžu si dovolit jen tak přijít o práci.Uvažovala jsem,že bych si brala dovolenou , jenže ta je na to,aby člověk odpočíval a celý rok bez dovolené …Musím zjistit zda je to bráno jako návštěva u lékaře a tedy placené omluvené volno a na kolik takového volna mám během měsíce nárok.Děkuji předem za rady a Vaše zkušenosti.Věrka II

:-D

Reklama


Reklama

Reakce:
 
Anonymni  28.03.03 20:12
Centrum pro léčbu neplodnosti v OL-Fertimed

Ahoj Věrko,

také jsem navštěvovala FERTIMED. A mohu jen doporučit. Všichni byli velmi příjemní a ochotní cokoliv vysvětlit a pomoci. Měla jsem obrovké štěstí, navštěvovala jsem je necelé dva měsíce a dnes mám doma již 15 měsíční slečnu. Podstoupila jsem přímo IVF a podařilo se hned napoprvé. Do Olomouce to mám taky daleko cca 70 km, ale dojíždění nebylo tak hrozné. Objednávala jsem se vždy hned na ráno / na 7,00 h / a do práce jsem dorazila tak kolem 9 - 10,00. závisí od kolika pracuješ. Pro mě to bylo zpoždění cca 2 h, které jsem si odpoledne dorovnala tím, že jsem zůstala v práci déle.. Neměla jsem problém. V práci, ale nevěděli kam jezdím. Nechtěla jsem, aby to věděli. Navíc v centru pracují 7 dní v týdnu. Odběry mi např. dělali v sobotu. Myslím si, že je to na domluvě.

Přeji hodně štěstí.

 
Anonymni  29.03.03 20:11
Centrum pro léčbu neplodnosti v OL-Fertimed

Ahoj Věrko,

musím jen potvrdit, to co napsala autorka již přede mnou. Já jsem také navštěvovala Fertimed a musím říct, že jsou všichni strašně vstřícní a ochotní cokoliv vysvětlit. I já jsem podstoupila IVF a hned napoprvé se to podařilo. Doufám, že to ještě pár měsíců vydržím a už také budu chovat ty svoje broučky. Přeji Ti hodně štěstí a ať se daří!

 
Anonymni  31.03.03 06:55
Centrum pro léčbu neplodnosti v OL-Fertimed

Ahoj holky,moc díky za odpověďi ,které mě povzbudily.Dnes jedeme s manželem na první konzultaci do Fertimedu a tak se mi tam pojede hned lépe.Nemám zatím žádná vyšetření, pouze manžel.Takže si myslím ,že začneme mými vyšetřeními nebo IUI.Dle BT ovuluji,manžel má málo pohyblivých spermií.

Ještě jednou díky.Věrka II


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nechci tajit svůj věk, jsem na něj pyšná, říká padesátnice Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová letos oslavila padesátku. Za svůj věk se nestydí a... číst dále >

Sedm potravin, které mohou hrát roli v prevenci rakoviny

Je to tenký led, na který se vědci pouštějí neradi. Žádné jídlo samozřejmě... číst dále >


Reklama