Centrum zrakových vad/Dr.Konvičková

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
xxxmisickaxxx
Stálice 70 příspěvků 14.03.19 20:46
Centrum zrakových vad Motol / Dr.Konvickova

Dobrý den, má. nekdo zkušenosti s centrem zrakových vad v Motole u Dr. Beranka? Jaká je čekací doba a jaký je přístup k dětem? Posilaji tam 3,5leteho syna z očního z Motola, kde mu zjistili na levé ocicko 7dioptrii a k Dr. Berankovi se máme objednat na aplikaci kontaktní čočky a nějaké cviceni. Napsal nám i „hádanku“na funkci vyšetření očí, tak nevim co to obnáší. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Je mi ještě doporučovaná Dr. Konvickova, tam jsme objednání za měsíc, tak nevim, co pro syna bude nejlepší. V Motole na očním přístup strašný, tak mě to trochu k motolu odrazuje.. právě ze synovi zjistili intupozrakost, ale Dr v Motole mi řekl, ze se uvidí, zda se objeví, až se aplikuje čočka.. tak nevim, jakým směrem se vydat.. děkuji za postřehy

Příspěvek upraven 15.03.19 v 05:41

Reakce:
danyk
Generální žvanilka 23499 příspěvků 14.03.19 22:22

Já na CZV chodím. Objednací lhůty dlouhé. Beránek je fajn, znám ho přes 15 let. Vždy máme kontrolu za půl roku. Ale vždy po čtvrt roce dělají objednávky. Třeba v říjnu otevírají objednávky na leden, únor, březen. Takže volat tam ten první den je šílené. No a když voláš třeba až za 14 dnů, tak máš termín až třeba na březen. Ono i záleží, zda má dítko vidět jen dr. nebo i zraková terapeutka. To se pak sestřička snaží najít společný termín na jedno dopoledne/odpoledne pro doktora i terapeutku, takže to není úplně snadné a opět to ten termín posouvá. A tím, že třeba naše dítě vidí terapeutka, pak se rozkapává a u toho se čeká, měří ho sestřička, pak jde k dr. tak to je vždy na dlouho.

xxxmisickaxxx
Stálice 70 příspěvků 15.03.19 07:51

@danyk děkuji mnohokrát za komentář.prozatim máme jit jen k Dr beránkovi,takže to nebude,ze by nás vzali třeba během týdne či dvou??nohu se zeptat,s jak velkým dítkem tam jezdíš a proč??

danyk
Generální žvanilka 23499 příspěvků 15.03.19 11:30

@xxxmisickaxxx no to fakt nevidím, že byste se dostali takto rychle. Ale třeba jim někdo vypadne a půjde to. Taky jsem jednou den předem odvolávala ze září objednanou prohlídku na leden a náhradní termín byl pak konec června. Takže teď jsme jeli, i když syn měl nějakou těžkou noc a zvýšenou tepotu. Chodíme tam všichni; já ještě z dob, kdy to bylo celkem běžné oční, děti jsem k sobě jen přidala. Staršímu ve školce na screeningu našli nález, takže ten tam byl s nálezem a měl tupozrakost a má jednu a tři dioptrie. Mladší taky něco nepřečetl u pediatra na tříleté prevenci, tak mu to dal taky, když je brácha i já s brýlema. Malej má teď 5, velkej 7,5. Prvně tam byli,když jim bylo 5,5 a 3 a kousek.

xxxmisickaxxx
Stálice 70 příspěvků 15.03.19 11:32

@danyk bylo by možné spíše na váš email? Též máme potvrzení že školky a řešíme to..zajímalo by mě jak postupovali a tak ..na co se třeba připravit a pod

danyk
Generální žvanilka 23499 příspěvků 15.03.19 12:26

Pokud chcete, napište mi soukromou zprávu

Váš příspěvek
Reklama