Reklama

Ceny vyšetření v gynekologii Meda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

brianag
Nováček 2 příspěvky 09.02.17 18:10
Ceny vyšetření v gynekologii Meda

Dobrý den, mám prosbičku.. Nemáte někdo zkušenosti s gynekologií Meda v Bulovce? Recenze má výborné, ale protože to je soukromá klinika, platí se tam. Jen nevím, zda se platí za každou návštěvu nebo jen za nějaké výkony (popř. kolik) a pak v těhotenství, kdy budoucí maminka chodí k doktorovi častěji, tak jak je to též s placením? Abych nedala pulku vyplaty za prohlídky.. Četla jsem, že asistence u porodu je 30tisíc, ale to se stejně rodí v klasické porodnici a jen dohlíží Váš doktor, ne?
Budu mooooc vděčná, když mi poradíte jak to tedy je ;)
 Bára

Reklama

Reakce:

JancaAn
Kecalka 400 příspěvků 57 inzerátů 10.02.17 08:32

Ahoj, za cytologii (1× ročně) se platí 500 Kč. V těhotenství jsem myslím platila cca 3× 300 Kč, když byl ultrazvuk. Přesnou částku už si nepamatuji, ale vím, že to nebyla žádná velká pálka. Před porodem se tě zeptají, zda chceš rodit u nich nebo jinde (já rodila v Motole). Jinak zkušenosti s Medou velmi dobré - ochotné sestřičky, dobrý doktor :)

brianag
Nováček 2 příspěvky 10.02.17 15:26

Děkuji Vám moc za info! ;)

murakami
Kecalka 174 příspěvků 11.02.17 14:50

Taky chodím do Medy a jsem moc spokojená. Rodi se s nimi na Bulovce, v ceně je lékařka (dr. Marešová)po celou dobu porodu.Ale není to nutné, pokud k ní chodíš do poradny, můžeš se pak odebrat porodit kam chceš. Poradna je super v tom, že se tam téměř nečeká, mají špičkový obří ultrazvuk, takže vše krasne vidíš, dělají i test na diabetes, nemusíš lítat po všech čertech. Doporucuji.

dulinadulina
Nováček 2 příspěvky 03.06.18 19:11
cena Meda

@brianag

vyšetřeni 650 kč
každá kontrola 400 kč
operačni zakrok si plně platíš!

dulinadulina
Nováček 2 příspěvky 03.06.18 19:14
@brianag

Vyšetřeni je za 650 kč
každa připadná kontrola je za 400 kč
operačni zákrok platiš si. :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama