Ceny zboží v lahůdkách?

1872
5.12.19 13:17

Ceny zboží v lahůdkách?

Ahoj holky, budu asi za blbce, ale snažíme se jíst zdravě, v lahůdkách nenakupujeme, nanejvýš občas něco v lahůdkách v supermarketu. Včera jsem po dlouhé době zašla do lahůdek, Zlatý kříž na Praze 1,a za dva tenoučké plátky smaženého sýra, 20 dkg salátu křen s fazolí a 30 obyčejného bramb. salátu jsem včetně 2 kelímků na salát platila 232. Jsou to normální ceny? :-) Nebo je to nějaké extra lahůdkářství? Chuťově to tedy nebylo nic moc :-).Dík, jen mě zajímá, v jaké cenové hladině se pohybují teď ceny lahůdek. Dík :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2853
5.12.19 13:18

Urcite to neni normalni cena:rofl:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1872
5.12.19 13:21
@elinka90 píše:
Urcite to neni normalni cena:rofl:

No ptávě…a bylo to nechutné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.19 13:25

@maskovak Bohužel je to normální, dělala sem v lahůdkách v centru Prahy a jeden sýr třeba vyšel kolem 50 kč, a ceny za saláty jsou hrozný. Zlatý kříž znám a maj tam ceny jako všude v lahůdkách v centru Prahy. To víš, nájem v centru Prahy vyjde hodně draze tak si to majitelé vyberou na jídle a lidí tam chodí dost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
340
5.12.19 13:26

Tak Zlaty kriz si hraje na takove spesl lahudkarstvi. Jinak pocitam ze podstatnou polozku tam hral ten smazeny syr, protoze za ten si vetsinou uctuji jak v restauraci treba i v Penny v lahudkach, i kdyz se jedna o prosly plesnivejici syr co neprodali na pultu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26890
@maskovak píše:
Ahoj holky, budu asi za blbce, ale snažíme se jíst zdravě, v lahůdkách nenakupujeme, nanejvýš občas něco v lahůdkách v supermarketu. Včera jsem po dlouhé době zašla do lahůdek, Zlatý kříž na Praze 1,a za dva tenoučké plátky smaženého sýra, 20 dkg salátu křen s fazolí a 30 obyčejného bramb. salátu jsem včetně 2 kelímků na salát platila 232. Jsou to normální ceny? :-) Nebo je to nějaké extra lahůdkářství? Chuťově to tedy nebylo nic moc :-).Dík, jen mě zajímá, v jaké cenové hladině se pohybují teď ceny lahůdek. Dík :kytka:

Ne, tak to skutečně neni normální cena… zaplatila jsi cenu vyšší než za oběd v restauraci :mrgreen:

Ovšem to, že to neni normální cena neznamená, že to tak prostě neni :nevim: Bohužel… :roll:

Příspěvek upraven 05.12.19 v 13:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9647

Tak to vas natah', teta :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1872
5.12.19 13:28

Aha, ted koukam na jeji web, ze opravdu tyto ceny maji https://www.lahudkyzlatykriz.cz/slane/salaty/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1872
5.12.19 13:29
@_BBQ_s píše:
Tak to vas natah', teta :mrgreen:

divam se na jejich web, viz nize, opravdu to markovali dle ceniku, takže vyřešeno. Kdyby to aspoň bylo dobré..a to fakt nebylo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9647
5.12.19 13:31
@maskovak píše:
divam se na jejich web, viz nize, opravdu to markovali dle ceniku, takže vyřešeno. Kdyby to aspoň bylo dobré..a to fakt nebylo

290kc/kg za bramborovej salat? Tak to by me ani nechutnalo :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21350
5.12.19 13:32
@maskovak píše:
Ahoj holky, budu asi za blbce, ale snažíme se jíst zdravě, v lahůdkách nenakupujeme, nanejvýš občas něco v lahůdkách v supermarketu. Včera jsem po dlouhé době zašla do lahůdek, Zlatý kříž na Praze 1,a za dva tenoučké plátky smaženého sýra, 20 dkg salátu křen s fazolí a 30 obyčejného bramb. salátu jsem včetně 2 kelímků na salát platila 232. Jsou to normální ceny? :-) Nebo je to nějaké extra lahůdkářství? Chuťově to tedy nebylo nic moc :-).Dík, jen mě zajímá, v jaké cenové hladině se pohybují teď ceny lahůdek. Dík :kytka:

Lahůdky tohoto typu nekupuju, ale taky se mi to zdá moc. Ale Praha je Praha. U nás v Kauflandu je pekárna a cukrárna a ceny daleko převyšují průměr. Zvlášť pro nákupčí Kauflandu, co jedou ve slevách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13848
5.12.19 13:44

Tam bude drahý ten sýr. Já bych to nekoupila ani zadarmo, tam dávají hnusné staré věci, co neprodaji na pultu. Sem tam chvíli dělala (ne přímo kdes byla ty, ale v podobných lahudkach) a tam se nic nevyhazovalo. Smradlavy zelený salám se dal na pizzu zapect, z plesniveho sýra se seskrabla plíseň a hurá na smazak :poblion: no nevydržela sem tam ani měsíc, na tohle sem neměla žaludek a od té doby si nekupuju nic v teplých pultech a lahudkach celkově, protože to jsou fakt „lahůdky,“no :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1872
5.12.19 13:47
@Kriss Tina píše:
Tam bude drahý ten sýr. Já bych to nekoupila ani zadarmo, tam dávají hnusné staré věci, co neprodaji na pultu. Sem tam chvíli dělala (ne přímo kdes byla ty, ale v podobných lahudkach) a tam se nic nevyhazovalo. Smradlavy zelený salám se dal na pizzu zapect, z plesniveho sýra se seskrabla plíseň a hurá na smazak :poblion: no nevydržela sem tam ani měsíc, na tohle sem neměla žaludek a od té doby si nekupuju nic v teplých pultech a lahudkach celkově, protože to jsou fakt „lahůdky,“no :roll:

Rozumím. Proto v lahůdkách nekupujeme, jak píši, proto jsem jen zírala na ceny, ale copak ceny, hlavně úděsná chuť

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1872
5.12.19 13:47

Dík všem ahoj :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35471
5.12.19 14:07

Je potřeba se nejdřív mrknout na cenovky. A když nevíš, kolik která položka stála, tak je to taky těžký soudit. Za tvůj nákup bych odhadovala cenu cca poloviční.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama