Cenzura na emiminu kritika Babiše

377
8.4.20 12:50

cenzura na emiminu kritika Babiše

Asi by zdejší uživatelé měli vědět, že mě byl zamítnut deníček kde jsem kritizovala zákaz přítomnosti otce u porodu kvůli koronaviru a s tím spojená kritika Babiše. Pro neznalé Babiš Emimino vlastní. Cenzura jako za komunismu. Povoleno jen Babiše chválit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

730
8.4.20 12:53

Taky jsem tu kritizovala zakaz otcu u porodu a prispevky nebyly problem. To snad nenaridil jen Babis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1771
8.4.20 12:54

No nevím, když se porozhlídnu po foru, tak tu fakt žádnou cenzuru kritiky Babiše nevidím.
Stejně tak silně pochybuji, že zrovna opatření související s porodem napadla jeho.

Jestli nejsi trochu paranoidní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14646

Ne zlato, to není kvůli Babišovi, to je kvůli tomu, že tady se politická témata nepěstují. Tohle není fórum na vyjadřování politických názorů a podněcování nenávisti vůči komukoliv. To nemá s Babišem nic společnýho. Budeš muset jít fňukat a nadávat jinam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3175

Boze dalsi takova co umi jenom kritizovat :roll: zamitli by ti to i bez babise, protoze je to schvalne provokativni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
8.4.20 12:57

To neni kritikou Babise. To je tim, ze se tu politicka temata moc nehodí, je to web o mateřství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16463
8.4.20 12:57

Holky, je to troll, mrkněte na její další diskuzi:

https://www.emimino.cz/…peru-388428/

nepere svoji jedinou roušku, protože nemá peníze a dnes se do ní omylem vysmrkala a Bureš jí další slibovanou roušku nedovezl :roll: :mrgreen: člověk přemýšlí jestli se smát nebo plakat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3266
8.4.20 12:58

No to víš že jo, Babiš sleduje každou šmatlu co si stěžuje… Tady je web pro maminy, takže otci u porodu ok. Politická agitace už ne. Pokud máš problém, nahraj si video někde na ig jakej je Babiš… Ale to by si už nebyla anonymní a na to už nemáš koule co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15321
8.4.20 13:02

Běž si raději vyprat roušku, uděláš líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1557
8.4.20 13:04
@Janli píše:
Ne zlato, to není kvůli Babišovi, to je kvůli tomu, že tady se politická témata nepěstují. Tohle není fórum na vyjadřování politických názorů a podněcování nenávisti vůči komukoliv. To nemá s Babišem nic společnýho. Budeš muset jít fňukat a nadávat jinam.

Wow, podněcování nenávisti?:-)) Ten příspěvek jsem tedy nečetla, ale je tu teda spousta jiných poměrně nenávistných a urážlivých příspěvků v různých diskuzích a ty se nemažou,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1366
8.4.20 13:05

Babiš je blekota. A hele, je to tady. Takže asi byl problém jinde :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
448
8.4.20 13:09

Tak o Burešovi jsem se tu vyjádřila několikrát a rozhodně jsem ho nechválila :lol: Asi byl u tebe problém v něčem jiném, ne? A jo, nemít otce u porodu je sice blbý, ale zvládnout se to dá, naše matky a babičky ti o tom můžou povyprávět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14646
8.4.20 13:15
@ZuzaM píše:
Wow, podněcování nenávisti?:-)) Ten příspěvek jsem tedy nečetla, ale je tu teda spousta jiných poměrně nenávistných a urážlivých příspěvků v různých diskuzích a ty se nemažou,

Přečti si její diskuze a pochopíš!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4761
8.4.20 13:17

Spíš to zamítli kvůli tomu, že to byla stejná slátanina, jako většina tvých příspěvků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.20 13:27
@Kaileee píše:
Boze dalsi takova co umi jenom kritizovat :roll: zamitli by ti to i bez babise, protoze je to schvalne provokativni.

Promiň ale přečti jsi co jsi napsala a zamysli se.
Ji napadáš, že ona umí JEN kritizovat (jeden deníček).
A ty děláš co? Kritizuješ ji. A spoustu ostatních v dalších svých příspěvcích jinde. Ale asi na každého jiný metr podle toho, zda ti ta kritika vyhovuje nebo ne?
Nezlob se, že zase kritizuji já tebe, ale neměla bys asi pít víno a kázat vodu :nevim:
Má nějaký názor, tak se chtěla o to podělit, někdo by souhlasil, někdo ne no. A na emimi to o politice být nemusí, souhlasím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama