Cenzura na zpovednice.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zdeněk IV
Povídálka 24 příspěvků 19.01.19 13:03
Cenzura na zpovednice.cz

Ahoj, tak včera jsem založil diskuzi na tom webu: " kolik máte odpracovaných let? " A dostal jsem ban a admin Irsail mi tam smazal všechny zpovědi. A následně smazal profil, mu totiž údajně vadilo, že jsem tam dával rady, jak ušetřit peníze. Profil jsem tam měl od roku 2010 Iceman88 a teď už ho tam nemám.
Prostě byl jsem tam mezi uživateli oblíbený, nicméně tenhle admin Irsail je známý tím, že tam šikanuje běžné a slušné uživatelé.
Co si o tom myslíte?

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19862 příspěvků 19.01.19 13:05

No jestli zakládáš podobné inteligentní diskuze jako tady, tak se nedivím…

Azeretereza
Závislačka 2585 příspěvků 19.01.19 13:23

No skandal. To je snad na zalobu. 8o

Zdeněk IV
Povídálka 24 příspěvků 19.01.19 13:40
Azeretereza

Jo, taky si myslím. :,(

Janli
Kelišová 7249 příspěvků 19.01.19 13:42

V tebou založených diskuzích tady taháš od lidí celkem citlivý informace. To fakt jako zavání..... Já bych taky hlasovala pro smazání takovýho profilu :nevim: .

pikola
Neúnavná pisatelka 19862 příspěvků 19.01.19 13:49
@Zdeněk IV píše:
Jo, taky si myslím. :,(

Ty asi moc nechápeš, co je ironie, že? :lol:

Zdeněk IV
Povídálka 24 příspěvků 19.01.19 14:17
Janli

Ano, to vím, ptal jsem se kolik máte naspořených peněz i když vím, že takové věci by se říkat neměli. A navíc ten můj profil nebyl jenom o penězích na zpovědnici, ale taky o tom, komu se má člověk v budoucnu vyhnout. Ano, mluvím o Romech. Já před čtyřmi lety se seznámil s jednou Romkou a chválil jsem se jí, že mám dost peněz. A dopadlo to tak, že kolem mojí ubytovny chodila skoro 2 měsíce tlupa Romů. Protože ona ta ženská, řekla tomu kámošovi Romovi, kde mám pokoj. A bylo zde, tomu Janovi sem musel v Práci pohrozit Policií a od té doby byl klid.
Jsem ze začátku nepoznal, že to byla Romka, holila si obočí.

Zdeněk IV
Povídálka 24 příspěvků 19.01.19 14:25

A bylo zle!!!

Janli
Kelišová 7249 příspěvků 19.01.19 14:42

Tak a jsme doma :roll: . Buď rád, že to skončilo smazaným profilem a ne žalobou kvůli rasizmu.… Zkus někdy používat hlavu, třeba s ní zkus mlátit do zdi, když tě napadne něco podobnýho dávat na internet.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >