Čepice a nákrčník na zimu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
73
15.10.21 20:29

Čepice a nákrčník na zimu

Dobrý večer, dejte mi prosím tip na nějaký dobrý nákrčník a čepici na zimu. Loni jsme měli merino kuklu. Tak nevím, zda letos do ní půjdeme znovu.
Kombinézu jsme vybrali od značky Pidilidi. Máte někdo zkušenosti?
Děkuji za tipy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
55277
15.10.21 20:40

Se přiznám, že tohle klidně kupujeme u Vietnamců nebo v Pepcu. Takže žádná značka.
Takové tenké. Spíš podzimní (zatím je nenosí, ještě nepřišla ta vlezla zima a průvan) jsem koupila u Vietnamců. Pletené, hodně huňaté na zimu ty jsem loni koupila v Pepcu. Ty huňaté, pletené mají i na letošek. Jsou krásné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15226
15.10.21 20:41

Pepco nebo uhackuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17179
15.10.21 20:48

Zatím dávám tenkou čapku a nákrčním, co jsem nechala ušít na jaro a dcerce to zázrakem je (poprvé může nosit něco i další sezonu :) ), na zimu půjdu asi zase do merina, je to nejlepší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
15.10.21 20:48

Já koupila už loni holkám na zimu tuto:
https://www.olsakovi.cz/…uzovy-melir/
a na jaro/podzim tuto:
https://www.olsakovi.cz/…3--malinova/
A spokojenost. Funkční a pěkné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27114
15.10.21 21:05

Nákrčníku mají několik, no name značky z netu, tábora, od babičky. Zatím to letos nosit nechtěj a na čepici je přemluvim jen ráno. To mají funkční od Dráčete, nebo jak se to jmenuje.
O klukle bych uvažovala tak maximálně na hory na lyzovani, když by bylo pod nulou. Rozhodně ne na normální nošení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16036
15.10.21 21:11

Jak stare dite?
Cim jsou starsi, tim min to potrebujou.
Kuklu fakt jen na hory.
Navic ve skole se to snadno ztraci, takze Lidl to jisti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
15.10.21 21:17

Nakrcnik Unuo a cepice Crawler. Mel loni a je mu to stale i letos. Kuklu nikdy nemel a mit nebude, ale my ho odjakziva moc nenabalujeme :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70243
15.10.21 21:49

@Lucie_Sx tak tak, ztraci se to rychle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55277
15.10.21 21:52

Mi teda ani jedno dítě ve škole oblečení nikdy neztratilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1223
15.10.21 22:02

Koupila jsem ted ser cepice a nakrcniku ze stranky SEDME NEBE. Maji hodne vzoru a je krasne teploucka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37088
15.10.21 22:02
@saphir píše:
Dobrý večer, dejte mi prosím tip na nějaký dobrý nákrčník a čepici na zimu. Loni jsme měli merino kuklu. Tak nevím, zda letos do ní půjdeme znovu.
Kombinézu jsme vybrali od značky Pidilidi. Máte někdo zkušenosti?
Děkuji za tipy :kytka:

Mám v oblibě bavlněné čepice a uvnitř fleece. Mrkni ve tvém okolí, jestli tam nemáš nějakou švadlenku nebo na Fler.

Pidilidi jsou OK, mám od nich rukavice na syna. Spíš mu sedí ušanky, nelezou mu z nich uši.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37088
15.10.21 22:03
@Svistice píše:
Nákrčníku mají několik, no name značky z netu, tábora, od babičky. Zatím to letos nosit nechtěj a na čepici je přemluvim jen ráno. To mají funkční od Dráčete, nebo jak se to jmenuje.
O klukle bych uvažovala tak maximálně na hory na lyzovani, když by bylo pod nulou. Rozhodně ne na normální nošení.

Dráče je taky super. Kuklu jedině do helmy na lyžovačku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27114
16.10.21 06:26
@Kelsey píše:
Mi teda ani jedno dítě ve škole oblečení nikdy neztratilo.

To jsem si myslela taky. Loni jsme od podzimu hledali čepici (našli na jaře), letos od září už 2 mikiny, týden byla nezvěstná čepice.
Nám pocit, ze čím je starší, tím je to horší. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55277
16.10.21 06:37
@Svistice píše:
To jsem si myslela taky. Loni jsme od podzimu hledali čepici (našli na jaře), letos od září už 2 mikiny, týden byla nezvěstná čepice.
Nám pocit, ze čím je starší, tím je to horší. :zed:

My s tímhle nemáme problém. Ještě se nám nic neztratilo. Ale já jim jistý čas věci podepisovala. Už to nedělám a nic neztrácí. Ale je fakt, že mám ve družině jednoho experta, který furt a všude nechává kšiltovky a mikiny. Když se ho zeptám, kde máš zase tu kšiltovku? Protože denně nějakou má. Jo aha, tam je. Ale to je tím, že babička ho viditelně oprašuje, mamka taky. Prostě není zvyklý, aby sám přemýšlel, že si musí své věci hlídat sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat