Cerkláž - Porod po vytažení stehu, kdy a jak u vás nastal?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ryplovaluca
Stálice 64 příspěvků 12.01.19 13:55
Cerkláž - Porod po vytažení stehu, kdy a jak u vás nastal?

:mavam: ahojky všem
Prosím kdo měl zkušenosti ze stehem na hrdle (cerclage)
Když vám jo vytáhli a kdy jste porodily? A jak se to vyvíjelo moc děkuji.
Mě šili v 23 tt, steh vyndali včera v 37+1tt od včera mám stupnujici se bolesti. Velké a časté tvrdnuti bricha od pupku až do spodku tvrdnuti trvá až 30 sekund v kuse. Bolest jak při menses a vystrelivani do zad a beder. Díky zaváděn názory boli měn spodek jak kdyby me někdo nakopal! :nevim: :zed:

Reakce:
Venetia
Hvězda diskuse 39518 příspěvků 12.01.19 14:45
@Ryplovaluca píše: :mavam: ahojky všem
Prosím kdo měl zkušenosti ze stehem na hrdle (cerclage)
Když vám jo vytáhli a kdy jste porodily? A jak se to vyvíjelo moc děkuji.
Mě šili v 23 tt, steh vyndali včera v 37+1tt od včera mám stupnujici se bolesti. Velké a časté tvrdnuti bricha od pupku až do spodku tvrdnuti trvá až 30 sekund v kuse. Bolest jak při menses a vystrelivani do zad a beder. Díky zaváděn názory boli měn spodek jak kdyby me někdo nakopal! :nevim: :zed:

měla jsem u obou dětí a porod nastal normálně ,u obou cca týden před termínem .
U druhého mi ho vyndali pozdě a ztížilo to porod .

Ryplovaluca
Stálice 64 příspěvků 12.01.19 15:37

@Venetia mě ho prave vytáhli v rozbehlem 38tt tak sem zvědavá kdy ti přijde říkají mi, ze je hrdlo dost měkké a bolesti mám od vyřazeni od včera

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >